Alemdağ Kurye Şirketi

Alemdağ kurye Şirketi genel ünvanına sahip olan binamızdaki kişisel zekaya dayanarak rekabetin öne geçtiği sektörümüzdeki hak ettiğimiz koltuğa ulaşmak amacıyla oluşturulan ve alanında yılların birikimine sahip bazı kendinden emin kişilerin aynı bir parçaların birleşmesiyle kuruldu. Üstümüzdeki sorumluluğunu aldığımız her ürünü, üretenin hassasiyet ve ciddiyetinde nihai alıcılarına ulaştırmaktır. Yaptığımız hızlı taşımacılık kalitesine asla menfi hedefler eklemeyen kurye şirketimiz sürekli gelişmiş teknoloji aletlerinide kullanarak, kurye taşımacılık sektöründe lider kuruluşlar arasında yer almaktadır. Sonsuz olan nakarat şeklinde söylediğimiz müşteri memnuniyet ilkesi ve kusursuz kalite anlayışı kurumsal vizyonumuzun ilk kolunu oluşturur.

Alemdağ içindeki kuryenin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz bütün işlerinizi zamanından önce bizzat yapmaktayız. Kesinlikle ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla bertaraf olmazsınız. Cebinize bakmadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş şirketimizin çalışanlarıyla göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz şahsi güvene tabii tutulur.

Alemdağ kurye

Şirketimize gösterdiğiniz güven için herkes saygılarımı sunarak teşekkür eder, karşılıklı anlayış ve dahili itimatlar halindeki işbirliğimizin gelişerek sürekli yani sonsuza kadar devam etmesini en içten duygularla istiyoruz. Her konuda eğitimli kadrosuyla anında kurye hizmetini yüksek kalite standartları anlayışıyla tamamladıktan sonra güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak hissetmişizdir. Şirket içi eğitim odasında kuryelerimizi özenle aynı bir domates seçer gibi seçerek temiz kıyafetlerini verdikten sonra saygın iletişim yöntemlerini kombo dizel araçları ile kandırmaktadır. Sektörümüzün tüm ögelerini kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla sürekli hizmetinizdeyiz. 

Kurumsal politikasının temelini oluşturan müşterilerileriyle yakın ilişkiler kurarak onları iyi anlamayı bilen şahsiyetlerin değişen gereksinimlerini önceden görerek bu gereksinimlerini anında karşılamaya hazır bir grubuz. er müşterisini iş ortağı olarak kabul ederek, onlara zaman kazandırmak, verimi artırmak ve iş yükünü hafifletmek amacı ile sunduğu hizmetler ve çözümler sayesinde güvenilirliğini ve itibarını üst düzeye taşımayı başarmıştır. Daha ne anlatayım bilmiyorum. Bu kadar yetmezse az daha yazıyorum. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler tam zamanında teslim alınarak sözümüzde duruyoruz. Küçük yada büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla nokta atışı yapar gibi adreslere yolluyoruz.Alemdağ Kurye Ticaret Sicil kaydıyla Yapılanlar


Alemdağ Motorlu Kurye Hizmeti | Alemdağ Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Alemdağ Evrak Gönderimi | Alemdağ Ucuz Kurye Hizmeti | Alemdağ Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Alemdağ Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Her Zaman Uyguluyoruz. Alemdağ Kurye Ticaret Sicil Kaydıyla Yapılanlar hakkında bilgi.

Alemdağ Hakkında Genel Bilgiler
Alemdağ, İstanbul'un Asya tarafında bulunan Çekmeköy ilçesine bağlı 17 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında batısında ormanlık alan; doğusunda askerî bölge ve Çatalmeşe; güneyinde Taşdelen ve Ekşioğlu mahalleleri; kuzeyinde ise Reşadiye köyü bulunmaktadır. Alemdağı , İstanbul'un Anadolu yakasında, Çekmeköy sınırları içinde bulununan tepedir. Deniz seviyesinden 442 m'lik yüksekliğiyle İstanbul'un en yüksek 2. noktasıdır.

Alemdağ ve çevresi Birinci Zaman'ın (Paleozoik) Silüryen ve Devoniyen devirlerine ait kayaçlardan meydana gelmiştir. Bu kayaçlar, tortul detritik kayaçlardan arkozlar, grovaklar, kuvarsitler, feldspatlı kuvarsitler ve şeyllerdir. Alemdağı'nı oluşturan kayaçların tabakalarını Kocaeli Yarımadası'ndaki diğer yüksek tepeler gibi doğu-batı doğrultusunda kıvrılmıştır. Bu kıvrılma hareketi muhtemelen Kaledonien Orojenezi'nde (435-395 milyon yıl önce) meydana gelmiştir. Alemdağ, üzerini kaplayan orman örtüsüyle ilginç bir mesire alanıdır. Kocaeli Yarımadası'nda görülen iki farklı karakterdeki bitki örtüsünün sınırı bu dağdan geçer.

Dağın kuzeye bakan yamaçları nemli ormanlar sahasına dahilken güneye bakan yamaçlarında kuru ormanlar görülür. Çok uzun yıllardan beri sizlere süregelmiş hizmetleri vermekteyiz. Hizmet sahası lojistik ve gümrük firmaları olan şirketimiz, teknolojideki gelişmelerine sürekli bu yönde rota vererek daha kaliteli özel habercilik sektöründeki söz vermiş olduğu konuma gelmiştir.

hasanpaşa kurye için tıklayınız.

Google Plus İnci Kurye 

Edesis Ücretsiz Link Ekleme Sitesi

 

UA-54405729-3

Yorumlar   

0 #3 Devrim 03-07-2015 19:39
Hizmet nedir bunu firmanızda gördüm. Reklam yapanlara inat her zaman tercihim siz olacaksınız. Başarılar diliyorum.
Alıntı
+1 #2 Gülcan 01-07-2015 11:43
Acaba karşı tarafa istediğimiz saatte teslimat yapıyor musunuz?
Alıntı
+1 #1 Perihan 24-06-2015 12:34
Alemdağ kurye gerçekten çalışmalarında tam bir profesyonel. Bölgeyide çok iyi biliyorlar.
Alıntı

Yorum ekle