Altunizade Kurye Motorlu Şirketi 

1997 yılında kurulan Altunizade kurye Motorlu Şirketi ticaret ünvanıyla sizlere, o tarihten bu yana metropol şehirimizin içinde hızlı ve güvenli olarak sigortalı şekilde taşıma hizmetini tüm İstanbullulara sunan ve kendi sektöründe kalite ve güvencenin sembolü olmuş bir hizmet kurum gibi çalışan elemanlarımızın merkez binasıdır. Yaptığımız hızlı hizmet ve güvenli taşımacılık kalitesine asla mütevazı hedefler koymayan İnci, gelişmiş teknolojik enstrümanları da kullanarak, posta eşya gibi taşımacılık sektöründe önder kuruluşlar arasında yer almaktadır. Sınırsız müşteri memnuniyet ilkesi ve kusursuz kalite anlayışı kurumsal vizyonumuzu yansıtmaktadır. Bu vizyonumuzdan asla vazgeçmedik.


Altunizade Kurye İsmiyle Yaptıklarımız


Altunizade Motorlu Kurye Hizmeti | Altunizâde Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Altunizade Evrak Gönderimi | Altunizade Ucuz Kurye Hizmeti | Altunizade Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Altunizade Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Özel Olarak Uygulanır. Altunizade Kurye İsmiyle Yaptıklarımız.

Kaliteyi, güveni, düzeni ve saygınlığı amaç haline getirmiş olan Altunizade ekibi, sizlere ihtiyaç duyulan hizmetleri sunmak amacıyla faaliyet göstermektedir. Motorize olan kuruluşların önüne geçtiği hizmet sektöründe, bilgiyi, beceriyi, etkin çözüm sunumunu ekip ruhu ile birleştirerek kaliteli, ekonomik hizmet sunmaktayız. Sektöründe deneyimli personeli ve disiplinli iş anlayışı ile başarısını kanıtlamıştır. Çok kısa sürede hızlı yol kat eden firmamız, hizmetine hizmet ekleyerek “ sınırsız ve koşulsuz hizmet” anlayışıyla müşteri memnuniyetini sağlamış, tahmin edilen hedef potansiyeli düşünülen sürede yakalamıştır. Dakikayla bile yarışan kalite, tertip sloganı ile yoluna devam ederek diğer hedeflerine kısa zamanda ulaşmak ve sektöründe lider olmak gayretindedir. Bu gayretimizi göstermek için uğraşıyoruz ama bir türlü gösteremiyoruz. Her müşterisini iş ortağı olarak kabul ederek, onlara zaman kazandırmak, verimi artırmak ve iş yükünü hafifletmek amacı ile sunduğu hizmetler ve çözümler sayesinde güvenilirliğini ve itibarını üst düzeye taşımayı başarmak için bize duyduğu güvenle çok daha iyi noktalara taşımak her zaman hedeflerimizin başında gelmektedir. Başlıca sebebi anladığınız zaman bizimle çalışmaya da başlayacağınıza eminim.

Üst yönetimde olan personellerimizin yaptığı eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Her zaman bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için telefon açmanız yeterli olacaktır. Telefondan başka bişeyede gerek yoktur. Şimdi bazı kişiler Altunizade kurye için çok hızlı diyor. Bu kişileri dinlemek gerekir.

Altunizade Hakkında Bir Kaç Bilgi
Altunizade semtinin üzerine kurulduğu alan 19. yüzyıla kadar İstanbul'un doğal yaşam alanlarından birisi idi. Bu dönemde semte komşu olan ve 17. yüzyılda kurulan Bağlarbaşı semti İstanbul'un doğudaki sınırlarından birisini oluşturmakta idi. Altunizade Mahallesi, 19. yüzyılın ikinci yarısında Altunizade İsmail Zühdi Paşa tarafından kurulmuştur. Semtin adı da Altunizade İsmail Zühdi Paşa'dan gelmektedir. İstanbul'un köklü ailelerinden birisine mesup Seyyîd İsmâil Zühtü (Altûnîzâde), altmış dört gemisi olan ve Mısır ile kereste ticareti yapan babasının 1829 tarihinde âni vefatı ile deniz ticaretini bizzat idareye başlar. Bu arada devletin otuz bin altın lira navlun borcunu hazineden tahsil etmek için, komşusu bulunan serasker Hüsrev paşa ile berâber Sultan II. Mahmut'un huzuruna çıkarlar. Sultan kendisine "vay Altunizade vay" diye hitap ederek iltifatta bulunur ve böylece İsmail Zühtü efendi "Altunizade" lakabını almış olur. Sohbetleri sırasında Altûnizade'nin bina inşaat işleri ile ilgilendiğini öğrenir ve bunun üzerine enderûn'a kaydedilmesini ister. Cuma günleri namazda kendisi ile beraber bulunmasını irâde ile taltif eder. Enderûn'da iki sene tahsil eden Altunizade, 1831 tarihinde mezun olur. Kesinlikle Altunizadede bulunan kurye ekibimizden bir şeyler öğrenmeniz gerekir. Kaynak olarakta her zamanki gibi wikipedia.org kullanılmıştır. Herkese Altunizade kurye firmasından saygılarımı sunuyorum.

Kadıköy kurye tıklayınız...

Google Plus İnci Kurye 

 

UA-54405729-3

Yorumlar   

+9 #1 Soner 18-06-2015 04:17
Burada kurye denilince herkes sizden boş yere bahsetmiyormuş. Çalışmanızı takdir ediyor ve tüm çalışanlarınıza iyi günler diliyorum.
Alıntı

Yorum ekle