Anadolu Yakası Motorlu Kurye Hizmetleri

Senelerin geçmesiyle artan rekabette olan Anadolu yakası motorlu kurye hizmetleri şirketi binamızdaki müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin adresinizden alıp vereceğiniz adrese götürme veya gidip geri getirme işlerini yapar. Motorlu olan kuryelerimiz 7 gün 24 saat İstanbul’un her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin veya göndermek istediğiniz akaretinizin ( zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye, çiçek, gümrük evrakları vs.) nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterli. İstediğiniz adrese en yakın kurye yönlendirilerek gönderiniz alınır ve istediğiniz adrese teslim edilir.

Anadolu yakası kurye hizmetimiz toplam evrak teslim süreleri evrak veya emtianın alındığı bölgeden, teslim edilecek bölgeye göre değişmektedir. Ortalama Motorlu Kuryenin teslim süresi 3 saattir. Hizmetlerimize istinaden müşterilerimizin talebi doğrultusunda teslim edildiği adreste gerekli işlemler aynı kurye tarafından yaptırıldıktan sonra alındığı adrese geri dönüş olarak getirilebilmektedir. Gidiş geliş olarak adlandırılan bu hizmet türünde süreler yukarıdaki sürelerin iki katı olarak söylenir.

Anadolu Yakası Kurye Olarak 24 saat verdiğimiz hizmetlerimiz


Anadolu Yakası Motorlu Kurye - Anadolu Yakası Hızlı Kurye - Anadolu Yakası Gece Kurye - Anadolu Yakası Evrak Gönderimleri - Anadolu Yakası Ucuz Teslimatlı Kurye - Anadolu Yakası Yaya Kurye Hizmeti - Anadolu Yakası Kaliteli Adrenalini Yüksek Kurye - Anadolu Yakası Acil İlaç Kuryesi işlerini hemen ve titiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Anadolu Yakası Kurye Olarak 24 saat verdiğimiz hizmetlerimiz;

Sektöre adım attığımız ilk günden beri müşterilerimizin memnuniyetini  ön planda tutarak sizlere en iyi kuryecilik hizmetini sunmak için çalıştık. Büyük şehrimizin trafik keşmekeşinde bir yerden başka bir yere gitmek bile saatler sürerken personel olarak tüm gönderilerinizi profesyonel ekiplerimizce masanızdan alıp 2 saat içerisinde gideceği yere teslim ediyoruz. Firmamızın güvencesi ve tecrübesi ile kaliteli kurye hizmeti almak artık bir telefon kadar uzağınızda. Hemen arayın ekonomik ve kaliteli anadolu yakası kurye farkıyla sizde tanışırsanız mutlu olursunuz. Yeni başlayan yıllara oranla şehirlerin büyümesine yerleşim alanlarının genişlemesine bağlı olarak hızla çoğalmıştır. Gelecek yıllarda kuryeler sadece çağrı merkezi bazlı görevler değil sağlık hizmetlerinde tüm ticari sektörlerde ve bürokraside de taşımacılık görevlerini üstlenebilecek düzeye gelecektir. Kaynaklar aşağıdaki gibidir.


Asya, kuzey-güney doğrultusunda 8 490 km genişliğindedir. Kıtanın en kuzeyinde, Rusya'da Çelyuskin Burnu (77° 42' 55" K paraleli) yer alırken, en güneyinde, Malakka Yarımadasındaki Buru Burnu (1° 14' 17" K paraleli) bulunur. Adaları esas aldığımız taktirde, Severneya Zemlya adası (81° 16' 23" K paraleli) ile Endonezya'ya bağlı Rudi Adaları (11° 00' 19" G paraleli) arasında 10 245 km'dir. Kıta doğu batı doğrultusunda; Türkiye'nin anakaraya bağlı en batı ucu olan Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi (26° 24' 17" D meridyeni) ile Çukçi Yarımadasında Dejnev Burnu (169° 40' 17" D meridyeni) arasında 8 200 km'dir. Meridyenlerin arasında bulunan kurye binamızın içine girdiğinizde birden şaşırabilirsiniz.

Kıtanın özel konumu ise; Asya, kuzeyden Kuzey Buz Denizi ile sınırlıdır. Kuzey doğuda, Amerika'dan sığ bir deniz olan 100 km genişliğindeki Bering Boğazı vasıtası ile ayrılmaktadır. Kıta doğuda Büyük Okyanus ile sınırlanır. Ancak kıyı açıklarında okyanus tabanından yükselen kuzey-güney doğrultulu dağların su üzerine çıkan kısımlarını oluşturan ada ve takım ada girlandları yer almaktadır. Burada; Aleut, Japon, Bonin ve Marian derin deniz çukurluklarından geçen ve "Andezit Hattı" adı verilen bir çizginin batısındaki bölge ile orada yer alan ada ve takım ada girlantları Asya anakarasına aittir. Kıtanın güneydoğu sınırı biraz karışık olmakla birlikte Sunda Adaları ile Arafura Denizi arasından geçen hat sınır olarak kabul edile bilir. Kıtayı güneyden akdeniz Okyanusu sınırlandırmaktadır. Bizim için bu yakadaki en güzel kurye ekibinde olmak şans değildir.

koşuyolu kurye için tıklayınız...

Yorum ekle