Bağcılar Motor Kurye Şirketi 

Bağcılar kurye ofisimize uğramanız, şehir içi önemli bir gönderiniz bulunduğunda verilen express kurye sistemi ile müşterilerimizi zor durumlardan kurtarmak adına hızlı bir şekilde ulaştıran bir hizmettir. Sıradan kuryelerde gönderinin ulaşım süresi 90 dakika ile 180 dakika arasında duruma göre değişirken, express kurye sistemini kullanan kurye ile sadece 45 dakika ile 90 dakika arasında gönderileriniz istediğiniz yere ulaştırılmaktadır. Express kurye sistemi sadece kişiye özel olduğundan sadece bir kişinin gönderisi taşınmaktadır ve zaman kaybı olmamaktadır. Bağcılar Motor Kurye Şirketi. 

bağcılar kurye

Bağcılar Kurye Telefon 0 212 356 93 24

Genel olarak hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir,
24 saat aktif motorlu kurye gece açık nöbetçi kurye hizmeti, Bağcılar arabalı kurye hizmeti, Bağcılar Acil Kurye Hizmeti, Bağcılar Ucuz Kurye Hizmeti, Bağcılar Yaya Kurye Hizmeti , Bağcılar Gece Kurye Hizmeti, Bağcılar İlaç Hizmetini günün her saatinde yapmaktayız. Bağcılar Kurye Telefon 0 212 356 93 24

Firmamızın gerçekleştirdiği hizmetler sonucunda yapmak istediğiniz işleriniz asla yarım kalmaz. Diğer yandan ulaştırılmadı veya çok geç ulaştırıldı gibi problemlerle de karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en nitelikli hizmeti vermeyi amaç edinmiş firmamız ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz yüksek güven altındadır.

Sorumlu firma anlayışını kuruluşundan itibaren koruyan İnci Kurye, dünya ölçeğinde nitelikli hizmet üretimini İstanbul ilinde geniş çalışma ağıyla yerine getirirken, özellikle teknolojinin de son nimetlerinden yararlanarak tam profesyonel bir işleyiş mekanizmasını hayata geçiriyor. Özverili çalışanları, sekteye uğramayan iletişim ağı ve müşteriye rasyonel bilgilendirme çalışmaları ile liderliğini devam ettiren firmamız, günümüz müşteri beklentilerine yüksek karşılık vermeyi kurumsal ilkesi olarak da kabul etmiştir.

Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir.Bağcılar içinde kuryelerimize verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Hemen sonrasından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.

Bağcılar Ekspres Kurye
Paket, evrak veya postanızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Bağcılar ucuz kurye gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bağcılar kurye ofisi bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 30 dakika uzun mesafede 60 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır, yerine teslim edilir.

Başta Bağcılar yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Bağcılarda bulunan kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Her şey kesinlikle zamanında prensibini uygulayan profesyonel kuryelerimiz bulunmaktadır. Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası'nda bir ilçedir. İstanbul'un ilçeleri arasında en yüksek nüfus yoğunluğuna sahip olanıdır. Son yıllarda doğu illerinden ciddi oranda göç almıştır. 1975 yılına kadar geçimini bağ ve bostan işleriyle sağlayan halk, Anadolu'dan İstanbul'a başlayan göç dalgası nedeni ile aşırı ve plansız büyümüş, 90'lı yıllara dek hiçbir alt yapısı olmayan büyük bir çarpık kente dönüşmüştür. 1992 yılından itibaren ilçe statüsüne yükselmesi ile Bağcılar'da modern şehirciliğe geçiş çalışmaları yapılmış ve bugün büyük ölçüde altyapı problemleri çözülmüştür. Kaynak wikipedia.org Bu kaynak doğrultusunda sitemiz yapılmıştır.

Güngören kurye tıklayınız...

Google Plus İnci Kurye 

 

UA-54405729-3

Yorum ekle