Bahçelievler Motorlu Kurye Şirketi


Posta, evrak, eşya, koli gönderilerinizin en acil şekilde ulaştırmak için hizmet veren kurye şirketiyiz. Bu amaçla kurulan Bahçelievler ilçesinde bulunan özel harekat işçilerinde bulunduğu kurye, görevini en iyi şekilde yerine getirmek amacı ile çalışan uzman kuryelerle hizmet vermektedir. Bahçelievler'de acil ekspres gönderim hizmetimiz mevcuttur. Vip ulak hizmetinide özel müşterilerimiz için vermekteyiz. Normal, ekspres abone olarak avantajlı bütçenize uygun kuryecilik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Vizyon kalitesiyle müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak en hızlı motokurye hizmetini sunan Kuryeland, hizmeti ile tüm semtlerde haberci hizmeti sunmak için kadrosunu güçlendirmektedir. Bizi 7 gün 24 saat arayıp hızlı ve güvenli hızlı kurye hizmeti alabilirsiniz.

bahçelievler kurye

Bahçelievler Kurye Ticaret Unvanıyla Genel Yapılanlar


Bahçelievler Motorlu Kurye Hizmeti | Bahçelievler Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Bahçelievler Evrak Gönderimi | Bahçelievler Ucuz Kurye Hizmeti | Bahçelievler Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Bahçelievler Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Herkes İçin Uyguluyoruz. Bizi dinlerseniz sizede uygularız.

Çalışanlarımız tarafından kayıtlarınızın alıcı ve teslimat adreslerini eksiksiz olarak sizlerden alınır ve güvenilir bir kayıt oluşturmaktadırlar. Bahçelievler semtinde bulunan elemanlarımız, siz değerli müşterilerine en değerli şey olan zamanı kazandırır. Müşteri temsilcilerimiz tarafından alınan kayıtlar sistem üzerinden operasyon birimlerine gönderilip, gerekli adresler alım bölgesindeki kuryemize iletilip yapılan ön hazırlık aşamasından sonra teslimatlarınızın son evresine kadar takip edilir ve siz müşterimize gereken bilgi akışı operasyon tarafından sağlanarak Bahçelievler kurye hızlı ulak servisi siparişlerinizi eksiksiz biçimde bitirilir.

Bahçelievler ve çevresi, Bizans İmparatorluğu döneminde tarım ve bağcılık faaliyetlerinin yoğunlaştığı anlar olup, Hepdemon diye anılmaktaydı. Hepdemon, Rumeli'den gelen kervan ve askeri konvoyların İstanbul'a geçiş güzergahı üzerinde bulunuyordu. Burada birçok imparator sarayları, kiliseler ve konutlar inşa edilmişti. Topraklarının genişliği, İstanbul'a yakınlığı ve bol suyu sayesinde bir karargah haline gelmişti. Büyük depremlerde halk bu bölgeye kaçar ve afetin dinmesine kadar bölgede kalırdı. Ayrıca Hepdemon, başkente ve Marmara kıyılarına yakınlığı yüzünden çok rağbet gören yazlıklardan biriydi.

Hepdemon kiliseleri meydanında Ayios, İonnis, Evangelistis ve Vaktitis kiliseleri çok meşhurdur. Bu kiliselerde imparatorlar taç giyerlerdi. Tarih boyunca Rum Ortodoksların tarım alanı olan ilçe toprakları, Türklerin İstanbul'u fethetmesiyle zaman içinde terk edildi. Bölge, Osmanlılar zamanında küçük bölgeler dışında tamamen sahipsiz kaldı. Osmanlı Devleti toplumsal ihtiyaçları vakıf yoluyla karşılandığından devlet bünyesinde kentsel sorunlara eğilmek üzere ayrıca örgütlenmeye gerek duyulmamıştır.

II. Meşrutiyet'ten sonra, Hazine-i Hassa mallarını maliye hazinesine devrederken Bahçelievler ve civarındaki alanlar da bu mallar kapsamındaydı. Bu araziler 1912'den sonra bir komisyon tarafından değer biçilme yoluyla satılmıştır. Cumhuriyet döneminde Avrupa ile ekonomik ilişkiler gelişince, demiryolları yetersiz kalmış yeni karayollarının yapımına hız verilmişti. Bugün Londra asfaltı olarak tanımlanan ve 2x2 şeklinde Bahçelievler'in kuzeyinden geçen yol bu arada yapıldı. Yol boyunca iskan ve istihdam alanları açıldı ve birçok mahalle bu yol boyunca oluştu. Bu oluşumun nedenlerini daha sonraki yazımızda açıklayacağız. Aslında sonra açıklayacağımıza ne gerek var diyen Bahçelievler kurye federasyonunu bile dinlemiyoruz.

Bayrampaşa kurye tıklayınız...

Google Plus İnci Kurye 

Edesis Ücretsiz Link Ekleme Sitesi

 

UA-54405729-3

Yorumlar   

+2 #14 diy black dress and 15-06-2015 10:07
Arkadaş tavsiyesi ile ilk temasa geçtiğimiz firma olan bahçelievler kurye, bulunduğu yeri hak ettiğini çalışması şile göstermektedir.
Alıntı
+2 #13 productivity music 11-06-2015 12:31
Sizi her zaman tek geçerim.
Alıntı
+2 #12 handan y. 08-06-2015 21:53
Varlığınız her zaman huzur veriyor.
Alıntı
+2 #11 women s clothing 08-06-2015 15:38
Uzun yıllardır çalıştığımız bir firma.
Alıntı
+4 #10 Ragıp 07-06-2015 19:46
Bahçelievler kurye denilince yıllardır şaşmayan isim...
Alıntı
+4 #9 Arzu Giyim 02-06-2015 03:31
Bahçelievler kurye denildiğinde ilk aklımıza her zaman İnci Kurye geliyor.
Alıntı
+4 #8 black dress and 28-05-2015 08:29
Diğer firmalardan farkını daha ilk çalışmada hissettiren İnci Kuryeye çok teşekkür ederiz.
Alıntı
+4 #7 Birlik Ticaret 27-05-2015 08:10
Hızı güvenle buluşturan İnci Kuryeye çok teşekkür ediyoruz.
Alıntı
+4 #6 Doğan Rent A Car 27-05-2015 05:47
Dünya ölçeğinde bir hizmet. İyi çalışmalar, bol kazançlar.
Alıntı
+4 #5 Zehra Ayyıldız 26-05-2015 22:51
O kış gününde beni çok büyük bir sıkıntıdan kurtardığınız için sağ olun, var olun...
Alıntı
+5 #4 Gülcan Önal 25-05-2015 08:27
Böyle kaliteli hizmetin yalnızca Avrupa'da olacağını düşünürdüm, meğer yanılmışım, ülkemizde de işini profesyonel olarak yapan kurye firmaları varmış. Başarılar sizinle olsun her zaman.
Alıntı
+5 #3 Şengül Coşkunoğlu 25-05-2015 04:07
İlk defa acil bir durumda kurye hizmetinden yararlandım ve hızlı bir şekilde sonuçlanması beni şaşırttı. Bir ara acaba hangi ülke burası demekten kendimi alamadım. Hepinize teşekkür.
Alıntı
+6 #2 Bülent Saçak 24-05-2015 05:21
Anladığım kadarıyla birlikte çalışacağınız firmayı iyi seçmek yalnızca mağduriyetin giderilmesi ile sınırlı değil, aynı zamanda insanı büyük bir sıkıntıdan kurtaracak niteliğe de sahip olmak demek. İnci Kuryeye dün çok önemli bir iş görüşmesinin önemli bir eksiğini evde unuttuğum için beni büyük bir problem yaşamaktan kurtardığını bilmenizi istiyorum ve kendilerine buradan teşekkür ediyorum.
Alıntı
+6 #1 Yay Ltd. Şti. 23-05-2015 17:38
Gördüğüm ve bildiğim en hızlı kurye firması. İşlerini de gerçekten standart üstü yapıyorlar.
Alıntı

Yorum ekle