Cağaloğlu Kurye Şirketi Telefonu

Cağaloğlu kurye muhteşem elemanlarının sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım olacak şekilde kalmamaktadır. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla bile hiç bir suretle karşılaşmazsınız. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve kombo dizel araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, Cağaloğlu içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Cağaloğlu semtinden gönderilerinizi çok kısa bir süre içinde istediğiniz her semte ulaştırırız.

cağaloğlu kurye


Cağaloğlu Motorlu Kurye Hizmeti | Cağaloğlu Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Cağaloğlu Evrak Gönderimi | Cağaloğlu Ucuz Kurye Hizmeti | Cağaloğlu Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Cağaloğlu Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Özel Olarak Ayarlanır. cağaloğlu kurye şirketi telefonu 0 212 356 93 24

Garantili sigortalı olarak sizden aldığımız bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz yada gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Cağaloğlu içinde kurye, semt yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Cağaloğlu mahallesindeki en büyük amacımız, süratli, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Maksadımız işlerinizi kolaylaştırmanın yanında cebimizede biraz para girmesidir. Bu işleri kuryelerimiz para kazanmadan asla yapmıyor. Çünkü çok tehlikeli bir meslek olmasından kaynaklıdır. İhtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz şekilde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu güne kadar memnuniyetini gördüğümüz yüzlerce müşterimiz gibi sizlerin de memnuniyeti için çalışmaktayız. Memnuniyetiniz her zaman bizim mutluluğumuzun ispatı olabilir.

Cağaloğlu Tarihçesi


Cağaloğlu Tarihçesi, Evliya Çelebi'nin belirttiğine göre, Osmanlı Dönemi'nde Ekabir Sarayları'nın bulunduğu bir semtti. Bunda semtin saraya yakın oluşunun önemli payı olmalıdır. 16. yüzyılın son çeyreğinde sadrazamlık yapan Çiğalazade Sinan Paşa'nın sarayının ve yaptırdığı hamamın bu bölgede bulunması semtin "Çiğalaoğlu" adını almasına sebep olmuştur. Çiğalaoğlu adı daha sonra halkın ağzında "Cağaloğlu"na dönmüştür. Osmanlı Devleti'nin sadaret makamı ve devletin yönetim merkezi olan Babıali'nin varlığı semte daha 18. yüzyıldan itibaren özellik kazandırmış ve burası Osmanlı bürokrasisinin, sadaret mensuplarının, paşaların yaşadığı bir bölge halini almıştır. 1870'lerden sonra ise Cağaloğlu, Türk basının merkezi haline gelmeye başlamıştır.

1990'ların ortasına kadar Türk basının merkezi olarak anılmasına rağmen birçok büyük gazetenin bu semtten taşınmasıyla eski etkisini kaybetmesine rağmen hala o günlerin etkisi olan kentin kültür merkezi olması durumu az da olsa semtte görülmektedir. Cağaoğlu çocuklarından oluşan bir kurye derneğinin apartmanındaki en alt katta olan güzel ferah sektörün motorize olanlarıyız. Lütfen bizimle çalışın. Hayırlı günler diliyorum.

göktürk kurye için tıklayınız.

Yorumlar   

0 #2 Mehmet 03-07-2015 13:56
Hızlı ve güvenli taşıma yapmanızın yanı sıra sorun çözme kabiliyeti olan persoenllere sahip olmanız çok güzel. Hepinize teşekkür.
Alıntı
0 #1 Nurten 24-06-2015 11:16
Cağaloğlu kurye hizmetlerinde çok nitelikli adımlar atıyor. Çalışmalarındak i başarı hemen belli oluyor. Çok saygılı personeliniz var.
Alıntı

Yorum ekle