İşinde Uzman Çatalca Kurye

Eğitimli ve uzman kadrosuyla, Çatalca kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Çatalca hızlı kuryenin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Çatalca kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır.

Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Firmamız her yere işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Çatalca hızlı kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Teslimat sonrası bilgiyi kişilere iletmemiz vizyon kalitesinde olmamızın göstergesidir.

çatalca kurye

7/24 Çatalca Kurye Hizmetlerinden Bazıları Aşağıdadır

 

  1. Çatalca Motorlu Kurye Hizmeti
  2. Çatalca Arabalı Kombolu Kurye Hizmeti
  3. Çatalca Acil Kurye Hizmeti
  4. Çatalca Ucuz Kurye Hizmeti
  5. Çatalca Express Motorlu Kurye Hizmeti
  6. Çatalca Yaya Kurye Hizmeti
  7. Çatalca Gece Motorlu Kurye Hizmeti
  8. Çatalca Acil İlaç Hizmeti

Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz.

Çatalca hakkında genel bilgiler;
Çatalca ilçesi, yüzölçümü bakımından İstanbul ilinin en büyük ilçesidir. İstanbul'un batı sınırında kurulmuş bir kent merkezidir. İlçenin yüzölçümü 1.291 km2dir. Bu yüzölçümün büyük bir çoğunluğu ormanlarla kaplıdır. Sahil uzunluğu 135 km.dir. İl merkezine uzaklığı ise 55 km'dir. Kent, güney batısında 330 metreye kadar yükselen ve Yıldız Dağları'nın devamı olan tepelerin ova ile birleştiği alanda kurulmuştur. Sanayi içinde bulunan kurye merkezindeki araçlarımız tarafımıza aittir.

Google Plus İnci Kurye 

 

UA-54405729-3

Yorum ekle