Çengelköy Kurye Şirketi

Uzun yıllar önce kurye firması sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Çengelköy kurye Şirketi ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Her türlü evraklarınız bir semtten diğer bir semte normal gönderimlerde 3 saat içerisinde, express gönderimlerinizde 1,5 saat içerisinde teslim edilmektedir. Sekretelerimizden bir tanesine iletişim bilgilerimizden ulaşıp yönleneceği adresi vermeniz halinde, motorlu olan kuryemiz en kısa süre içerisinde belirtilen adrese yönlendirilecek ve evrağınızı teslim alıp gideceği yere ulaştıracaktır. Ulaştıktan sonrası çok kolay oluyor.

Çengelköy Kurye Olarak 7/24 Yapılanlar


- Çengelköy Motorlu Kurye Hizmeti
- Çengelköy Arabalı Kurye Hizmeti
- 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
- Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
- Çengelköy Evrak Gönderimi
- Çengelköy Ucuz Kurye Hizmeti
- Çengelköy Yaya Kurye Hizmeti
- Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
- Çengelköy Gece Kurye Hizmeti
- Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti - Çengelköy Kurye Olarak 7/24 Yapılanlar

Mega şehrin bitmek bilmeyen trafiğinden kurtarıp size zaman kazandıran gönderilerinizi kapınızdan alıp önder sektörümüzün farkıyla tam zamanında adreslerine teslim eden iş hayatınızı kolaylaştıran en büyük yardımcınızdır. Kurye sistemi diğer taşımacılıklardan çok fazla farklıdır. Çünkü bilinen kurye sistemleri çok hızlı derecede araç kullanan, güvenli, tecrübeli, alanında uzman kişileri kurye firmasında bulundurmaktadır ve aynı zamanda kurye firmasının bir diğer amacıysa abone olan müşterilere çok fazla zaman kazandırmaktır. Dosya, evrak, posta ile uğraşmamaları için kurye sistemleri ortaya çıkmıştır. Kuryelerden tüm herkes çeşitli alanda yararlanabilir. Çünkü kuryeler sadece evrak taşımaz. Bunun yanı sıra ürün, eşya, dosya, belge, malzeme ve bunun gibi hızlılık isteyen tüm her şey kuryeler ile taşınmaktadır ama bu hizmeti tüm kuryeler veremez. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve bu sayede her geçen günü müşteri pörtföyünü genişleterek İstanbul'un en çok tercih edilen özel kurye markası olmuştur. Bu markayı hakkını vermek başlıca görevimizdir.

Vermiş olduğunuz gönderilerinizi tüm semtlere sadece birkaç saat içinde ulaştırmaktadır. Sizlerde kuryelerinizi güvenli bir şekilde emanet etmek ve zamanında gönderilerinize ulaşmak istiyorsanız hemen bizi arayın, bizimle çalışmanın hem farkında hemde rahatlığına kavuşun. Sizde çok fazla rahat edebilirsiniz. Sizde hızlı, güvenilir şekilde ve kısa sürede hizmet almak istiyorsanız, firmamızın uzman bina içi ekipleri ile gerekli iletişimi kurabilirsiniz. Böylelikle istenilen zamanda çengelköy kurye teslim edilmiş olur ve her zaman uygun maliyet talep etmekteyiz. Ekspres taşımacılık hizmetinde gönderileriniz en kısa sürede masanızdan alınıp, 60 dakika içerisinde başka adrese uğranmaksızın gönderinin gideceği adrese özel olarak gidilerek teslimat gerçekleştitilmektedir. Personelimiz işe alınmadan ve işe alındıktan sonra çeşitli eğitimlerden geçerek hizmetinize itina ile sunulmaktadır. Şirketimize verdiğiniz gün içi veya express kurye kayıtları gönül rahatlığı ile sorunsuz, indirimli teslimat yapılır.

Çengelköy Tarihi & Bilgileri
Çengelköy semtine ilk olarak Protos Diskos ismi verilmiştir. Protos Diskos, Birinci Koy anlamına gelmektedir. Milattan sonra 5. yüzyıl Justinianos ve Malabora hükümdarlıkları zamanında (527-565) Ayios Yeoryios kilisesinin bulunduğu noktada, eski ve o zamanın akışı ile terkedilmiş harabe bir krallık sarayı bulunuyormuş.Eskişehir!in köylerindendir. İmparatorice Malabora ve İmparator Justinianos manastır hayatını seven insanlar olduklarından, bu harabe krallık sarayını onartarak manastır haline getirmişler.

Çok ünlü tarihçi Zazinous'un yazdıklarına göre, o zamanlar fakir ailelerin küçük yaştaki kızları çeşitli bölgelerden satın alınıp fuhuş hayatına alıştırılarak pazarlanıyormuş. O zamanlar kadın ticareti had safhaya ulaşmış. Bu duruma şiddetle karşı olan imparatoriçe Malabora, öncelikle tüm genelevleri kapatıp kadınları kötü yola düşürmeyi, fuhuş hayatına alıştırmayı, kadın ticaretini ve kadınlara tacizi yasaklamış. Daha sonra Malabora, kötü yola düşmüş, eziyet çeken ve kötü hayat yaşayan kadınların bu manastırda barınmasını ve bakılmalarını sağlamış. Malabora bu hizmet karşılığında hayat kadınlarından yalnızca tövbekar olmalarını istemiştir. Bunun önemli bir nedeni olmadan yapılması haksız kazançların başlangıcına işarettir.

Harabe sarayın manastıra çevrilmesi ve burada tövbekar olmuş günahkar kadınların barındırılması nedeni ile imparatoriçe Malabora'nın isteği üzerine manastıra “Ta Metanias” yani “Tövbekarlar” adı verilmiştir. Bu bilgiler doğrultusunda Çengelköy’ün ismi Protos Diskos'tan sonra Ta Metanias olmuş.

Milattan sonra 5. yüzyılda (565-578) imparatoriçe Malabora'nın yeğeni imparator 9. Justinianos'un eşi Sofia, Çengelköy’de “Ta metanias” manastırının kuruluşundan sonra teyzesinin şanını elde etmek ve kendini halka sevdirmek amacı ile inşaatlara büyük ilgi göstermiş. Kendisi de veba hastalığına yakalandığından veba hastaları için bakım (sağlık) evleri, içinde sağlık ocağı bulunan saray ve kiliseler inşa ettirmiş. Sofia'nın kendi sarayı, Çengelköy kilisesinin bulunduğu mesafeden yani eski ismi ile “Ta Metanias” manastırından 400 metre uzakta bulunuyormuş.

İmparatoriçe Sofia'nın semt ve yerleşim alanı olarak Çengelköy’den etkilenmesinin en büyük nedeni Çengelköy’ün seyredilmeye doyulmayacak muhteşem tabii güzelliği, sessizliği ve temiz havasıymış. Sofia Çengelköy’ü o kadar sevmişki, teyzesi Malabora'nın yaptıklarından daha da fazlasını yapmak hırsından Çengelköy’ün ikinci ismi olarak tarihe geçmiş Ta Metanias adını Ta Sofiana olarak değiştirmiş.

1996 yılından beri sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Cüzdanınızı zorlamadan sizlere güzel olan hizmeti vermeyi amaç edinmiş firmamızın göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderilerinizi sigortalamaktadır.

Kozyatağı kurye için tıklayınız...

Yorum ekle