Cihangir Motor Kurye Hizmetleri
Tel: 0212 356-93-24 - PBX HAT

Uzun zamandır (1996`dan bu yana ) Cihangir kurye sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Cihangir Kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Kuryelerimizin yaptığı teslimat sonrası isimleri hemen size iletmek başlıca görevimizdir.Motorize, eğitimli iç personellerimiz ve uzman kadrosuyla, kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetlerimizi 7/24 devam ettiriyoruz.

Hızımızı gördükten sonra bize verdiğiniz tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz. Bu hizmeti memnun olmanız açısından garantili yapıyoruz. Başta Cihangir içinde, sonrasında her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Cihangir Kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Evraklarınızı ayrıca sigortalıyoruz.

Cihangir Kurye Sürekli Hizmetleri;
Cihangir Motorlu Kurye Hizmeti
Cihangir Arabalı Kurye Hizmeti
7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
Cihangir Evrak Gönderimi
Cihangir Ucuz Kurye Hizmeti
Cihangir Yaya Kurye Hizmeti
Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
Cihangir Gece Kurye Hizmeti
Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

En az 6 yıllık tecrübeli, bilgili ve çevik olan kuryelerimizle gönderilerinizi birkaç saat içinde istediğiniz adrese yolluyoruz. Unutmayın biz Cihangir içinde olan kudretli kurye grubuyuz.

Yorum ekle