Dudullu Kurye Şirketi

Müşteri beklentilerinin şekillendirdiği bir hizmet alanı olan kuryecilik, doksanlı yılların ortasında ülkemizde de dünyada olduğu gibi bir başlangıç yaptı. Hızlı ve güvenli dosya, posta, koli ve evrak türevi taşınırların ulaştırılmasında yıllardır sürekli değişim ve gelişim yaşayan bu sektörde, ülkemizin ilklerinden olan ve bugün hala öncülüğü ve liderliği ile önemli gelişmelerin mimarı olan İnci Kurye farkıyla kaliteli hizmet sunumu gerçekleşiyor.

Titiz çalışma ilkesi ile ilk aşamadan son aşamaya kadar tüm detayları profesyonel bir şekilde yerine getiren Dudullu kurye hizmetleri, firmamız bünyesinde 2002 yılından günümüze hizmet sunuyor. Eğitimli personel kadrosunu her zaman bir ayrıcalık olarak müşterilerine yansıtan şubemiz aynı zamanda teknik ve teknolojik tüm yenilikleri takip ederek çalışmalarına yansıtmıştır.

Planlı ve programlı çalışma ilkesi ile hareket eden şubemiz, siz telefon açtığınız anda teslim edilecek adres için bir harita hazırlamakta ve trafik unsurları, ulaşım süresi gibi tüm bilgileri anında elde etmektedir. Olası her türlü aksaklığın hesaplandığı bu çalışmayı sizde takip edebilirsiniz.

dudullu kurye

Dudullu Kurye Olarak Uygulamalarımız


- Dudullu Motorlu Kurye Hizmeti
- Dudullu Arabalı Kurye Hizmeti
- 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
- Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
- Dudullu Evrak Gönderimi
- Dudullu Ucuz Kurye Hizmeti
- Dudullu Yaya Kurye Hizmeti
- Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
- Dudullu Gece Kurye Hizmeti
- Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Dudullu Kurye Olarak Uygulamalarımız; evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha az sürede) ulaştırıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Aşağı Dudullu içindeki kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır.

Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Dudullu semtine özgü bu uygulamamızın geniş amaçlarından birisiolan süratli kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bu hizmetin karşılığı ise azda olsa cebimize üç beş kuruşun girmesini sağlamaktır. Dudullu kurye firmasının avantajlarından yararlanmak sizinde hakkınızdır.

Evrak dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Personel şeflerimiz sürekli olarak elemanlarımızı denetlemektedirler.

Dudullu Mahallesi Hakkında Bilgiler
Büyükşehir ilçesindeki bir mahalledir. Önceleri Dudullu köyü olarak geçer. Köyün tarihi çok eskidir. İstanbul'un fethi sırasında yardıma gelen kabileler (boylar)'den olan Duduoğlu kabilesine yardımlarına teşekkür amacıyla padişah tarafından verilmiştir. Daha sonra iç göçler sonucu nufus aşırı arttığından Aşağı Dudullu ve Yukarı Dudullu mahalleri olmak üzere iki mahalleye ayrılmışır. Bu süreçte topraklarının bir kısmı çevre köylere verilmiştir. Aşağı Dudullu, eski bir yerleşim merkezidir. Burada bölgenin yerlileri ikamet etmekdedir. Bölgenin yerlileri genelde manav kökenlidir.

Belde merkezindeki Dudu Hatun çeşmesi tarihi değer taşımaktadır. Semtin isminin bu çeşmeden geldiği düşünülebilir. 1995 yılına kadar Alemdağ Caddesi'nin üzerinde bulunan çeşme, içme suyu amacıyla kullanılırdı. Alt geçit çalışmaları sırasında yeri değiştirildi ve çeşme kullanıma kapandı. Eskiden padişahlar ve eski beyler Alemdağ'a (zamanında avlanılan bölge ve padişahın konağı Dudullu sınırları içerisindeydi) ava giderken bu yolu kullanırlardı. Bu sebepledir ki merkezinde eskiden kervansaraylar bulunurdu. 2010 yılından itibaren Asyapark, Çağrı gibi iş merkezleri ve Garanti Bankası,Yapı Kredi Bankası, VakıfBank, Halk Bankası gibi bazı bankaların şubeleri açılmıştır.

Aşağıdaki mahallede Ayedaş İşletme Şefliği; yukarıdaki semtinde ise Osmangazi Korusu, Göztepe Dinlenme Tesisleri, Modoko ve Keyap sanayi siteleri bulunmaktadır. Mahallenin amatör ligde oynayan futbol takımı vardır (Dudulluspor). Çok uygun seçeneklerle Dudullu kurye hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız hemen sekreterlerimizi arayarak işlemlerinize başlayabilirsiniz. Fakat sakın sekreterlerimize sarkıntılık yapmayın. Daha önce bir kişi sarkıntılık yapmıştı. Gözleri morardı, yüzü şişti. Sizde nezih ortamda kurye sektörüyle çalışmak istiyorsanız, her zaman hazır vaziyette bekliyoruz. Kaynak kullandığımız için fazla yazıya gerek duymuyoruz. Herşey zaten ortada görünmektedir.

Sancaktepe kurye için tıklayınız...

Yorumlar   

+4 #1 implant diş 17-07-2014 11:59
Merhaba, ben dudulludan başka bir bölgeye paket göndermek istiyorum. Acaba kurye fiyatı ne kadar olur. Bilgilendirmeyi mail adresime yaparsanız sevinirim. Hayırlı günler diliyorum.
Alıntı

Yorum ekle