Eminönü Motorlu Kurye Hizmetleri

Eminönü Kurye Hizmeti, günümüz tüketici beklentilerine en üst düzeyde çalışma sağlamak amacıyla bölgede dokuz yıldır faaliyetlerini yürütüyor. Teknolojik son olanaklarla birlikte konusunda deneyimli personel ayrıcalığını her departmanda sağlayan şubemiz, ekonomik ücret uygulaması ile de yıllardır sürdürdüğü geleneğini bugünde devam ettiriyor.

Posta,koli, evrak, mektup,paket ve dosyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz şubemiz, bölge içi bütün çalışmalarında otuz dakika maksimum sürede teslimat hizmeti de veriyor.(Gün içi veya Ekspres) - Eminönü 24 Saat Kurye Şirketi Hizmeti - Eminönü Arabalı Kurye - Eminönü Acil Kurye Hizmeti - Eminönü Ucuz Kurye Hizmeti - Eminönü Express Motorlu Kurye Hizmeti - Eminönü Yaya Kurye Hizmeti - Eminönü Gece Kurye Hizmeti vermekteyiz.

Şubemizin her zaman sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Eminönü içinde kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Eminönü, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. En büyük amacımız, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.

 

Hemen Ara 0212-356 93 24

Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır. Eminönü'nde bulunan bina personellerimizin sizlere, motorize kurye, express, gece kurye, yaya kurye hizmetleri ile de 7/24 yardımcı olmaktadır. Özellikle Eminönü'nde hızlı anlık kurye vermiş olduğunuz gönderilerinizi İstanbul’un her semtine sadece birkaç saat içinde ulaştırmaktadır. Sizlerde kuryelerinizi güvenli bir şekilde emanet etmek ve zamanında gönderilerinize ulaşmak istemez misiniz? Eminönü kurye sizler için bu hizmeti en iyi şekilde şirket hizmeti yapılmaktadır. Hemen Ara 0212-356-39-24

Eminönü ilçesi kuzeyde Haliç, doğuda İstanbul Boğazı, güneyde Marmara Denizi ile çevrilidir. İlçe tümüyle kentinin tarihsel çekirdeği olan sur içinde yer alır. İstanbul'un ilk çekirdeği olan Byzantion kentinin tümü bugünkü Eminönü ilçesi sınırları içindeydi. Gerek Bizans, gerek Osmanlı dönemlerinde yönetim birimleri Eminönü'ndeydi. 1853'te Osmanlı yönetiminin Topkapı Sarayı'ndan Dolmabahçe Sarayı'na taşınması ve Cumhuriyet'le birlikte Ankara'nın başkent yapılması, ilçenin yönetsel açıdan taşıdığı önemi azalttı. Tarihi yarımada denilen bölümü olan sur içindeki iki ilçeden biridir.

Esasen, Cumhuriyet dönemine kadar idari bölünmede "İstanbul" veya "Dersaadet" olarak adlandırılan yer de sur içindeki Eminönü'dür. Eminönü ilçesinin bulunduğu mevki İstanbul'un ilk kurulduğu mevkidir. İlçe, adını İstanbul limanının bir bölümünü teşkil eden ve Osmanlı döneminde bu mevkide bulunan Gümrük Eminliği'nden alır. Semt olarak Eminönü, Yeni Cami, Mısır Çarşısı ve çevresidir. Eminönü, 1928'de İstanbul Merkez ilçesinin ikiye ayrılmasıyla ilçe yapılmıştır. Tarihi İstanbul'un kuruluşu kadar eski olan Eminönü İstanbul'un ön önemli ve en bilinen tarihi eserlerini de içinde bulundurmaktadır.

Hızlı hesaplı olarak kurye arıyorsanız Eminönü`nde daima hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz bayramda, tatil günlerinde, Cumartesi - Pazar Günü Açık şekilde devam etmektedir. Daima ilermek istiyorsanız Eminönü kurye kullanmanız gereklidir.

Avcılar kurye tıklayınız...

Yorumlar   

+1 #14 Mari 11-07-2015 14:49
Sorun çıkarmayan aksine zamanından önce davranarak çözümden yana olan bir firma. Takdirle çalışmalarını takip ediyorum. Bence lider olmayı hak ediyorusunuz zaten.
Alıntı
+1 #13 sing better 04-07-2015 03:54
Sizinle komşu olduk bu aralar. Yeni taşındığım için bu semte bir türlü eksiklerim bitmiyor ve her seferinde sizden hizmet alıyorum. Sayenizde pek çok pürüz kendiliğinden ortadan kalktı, teşekkürler.
Alıntı
+1 #12 music teacher 03-07-2015 07:11
Bulunduğum yerden Beylikdüzüne bir paket göndermek istiyorum, acaba şimdi versem ne zaman adrese teslim olur? Cevaplarsanız sevinirim.
Alıntı
+2 #11 loss goals 27-06-2015 07:54
Yetişmez, imkanı yok dediğim dosyamı zamanında yetiştirdiniz. Böyle bir çalışma beklemiyordum. Şok oldum.
Alıntı
+2 #10 muscle building 20-06-2015 03:58
Hizmetlerinizi beğenerek takip ediyoruz, başarılar diliyoruz.
Alıntı
+2 #9 suplemento para 15-06-2015 04:50
Çalışmalarını yakından takip ettiğimiz ve her ihtiyacımız olduğu anda tüm işlerimizi kısa sürede çözen bir firma. Kendilerine teşekkür ediyoruz.
Alıntı
+2 #8 Semih. Y. 15-06-2015 01:54
Günümüz müşteri yaklaşımını profesyonel olarak gerçekleştirmiş bir şirket. Başarıların devamını diliyoruz.
Alıntı
+2 #7 Mick giiym 14-06-2015 00:49
Dünya ölçeğinde bir hizmeti eminönü kurye firmasından almak kadar mutlu eden daha ne olabilir ki, işlerimiz hiç aksamadan devam ediyor.
Alıntı
+2 #6 oi you 13-06-2015 16:05
On yıldır çalışıyoruz ve hala ilk çalıştığımız gün kadar aynı tempoda hizmet kalitesi sunuyorlar.
Alıntı
+4 #5 Senem 13-06-2015 16:03
Nitelikli kurye hizmeti veren bir firma nihayet arayınca bulunuyormuş. Çalışmalarınız tam bir Avrupa standardında, başarılar diliyorum.
Alıntı
+4 #4 Pınar 13-06-2015 15:52
Başarılı bir firma olduğunuzu sizinle çalışmadan önce etrafımdaki onlarca arkadaşım teyit etti. Gerçekten lidersiniz.
Alıntı
+4 #3 Darby 13-06-2015 14:51
Ne yapacağımı bilmediğim bir anda internetten buldum sizi. İyi ki varsınız, sağ olun.
Alıntı
+6 #2 ahmet15 02-06-2015 12:57
Sınırsız hizmet diye ben buna derim.
Alıntı
+7 #1 Ebru 25-05-2015 10:29
Eminönü kurye de firmanızı tek geçerim, çok teşekkür ederim, anneler gününde anneme çok özel bir sürpriz hazırladım sayenizde
Alıntı

Yorum ekle