Emirgan Motorlu Kurye Şirketi

İsmimize yakışır şekilde, Emirgan kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.

Emirgan bir mahalledir. Tarihi bir İskelesi vardır.Bu iskeleden hergün boğaziçi seferi yapan gemi sayesinde insanlar işlerine İstanbul'un trafiğine takılmadan rahat şekilde seyahat etmektedirler. Emirgan Motorlu Kurye Şirketi.

emirgan kurye
Emirgan Kurye İsmi İle Yapılanlar

  1. Emirgan Motorlu Kurye Hizmeti
  2. Emirgan Arabalı Kurye Hizmeti
  3. 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  4. Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  5. Emirgan Evrak Gönderimi
  6. Emirgan Ucuz Kurye Hizmeti
  7. Emirgan Yaya Kurye Hizmeti
  8. Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  9. Emirgan Gece Kurye Hizmeti
  10. Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti


Emirgan kurye ismi ile yapılanlar olarak ele aldığımızda firmamızın hizmetleri arasında eşya, evrak, koli, paketlerinizin kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Emirgan parkı son yıllarda yerleştirilen spor aletleri ve yapılan koşu parkuruyla 'sadece piknik yapılmaya gelinen yer' kimliğinden kurtulmuş, hem sahili hem parkıyla sağlıklı yaşam tutkunları için yeni bir merkez konumuna gelmiştir.

Emirgân'ın en büyük problemi ise hızlı kentleşme sonucu oluşan betonlaşmadır. Gerek bitmeyen, inşaat halinde kalan çalışmalar, gerek biten ama bölgeyle doku uyuşmazlığı gösteren yapılar bölgenin tarihi dokusuna zarar vermektedir. Bizler Emirgan mahallesi içinde bulunan elit bir kurye ofisinin içinde oturan elemanlarız.

beyazıt kurye için tıklayınız...

Yorum ekle