Eyüp Motorlu Kurye Şirketi

Şimdi postalarınız daha hızlı daha ekonomik olmasının sebebi Eyüp`te bulunan ulak şirketimizin şubesinin açılmasıdır. Trafik yoğunluğundan otomobil ile ulaşımın imkansız olduğu noktalara motorize kurye ekiplerimizce ulaşılır, gönderileriniz tam zamanında ve daha ucuza adresine teslim edilir. Eyüp ilçesinin özenle eğitilmiş muhteşem kurye bölgesindeki en hızlı elemanların firmasıdır. Bir telefonla kapınıza gelip gönderilerinizi teslim alıp motorlu olan Eyüp kurye olmanın avantajıyla trafiğe takılmadan en kısa sürede gönderilerinizi adreslerine ulaştırır.

 Eyüp kurye ile daima evraklarınız güvendedir. (0212) 356 93 24

Ayrıca ekspres kurye seçeneği ile çok daha kısa sürelerde size özel teslimatlar gerçekleştirebilir. İnci kurye firmasının kalite ve hizmet güvencesiyle size gece gündüz istediğiniz her an acil 7/24 kurye hizmeti sunmaktadır.

eyüp kurye

Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz evraklarınız ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Zamanımızdan önceki eğitimin kalitesiz olmasından dolayı oldukça fazla zayihat veren kişilerin belediye çalışanlarının yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Bildiğiniz gibi bizim gibilerin umutları doğrultusundaki en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır. Eyüp kurye federasyona ait olan gizemli şirketi, siz telefonu açtığınız andan itibaren 25 - 75 dakika içinde teslimatı yapılır. Ayrıca başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken büyük paketlerinizin taşınması işini Fatih araçlı kuryelerle yapar.

Her zaman 24 saat Eyüp Kurye ünvanıyla uygulamalarımız;
Eyüp Motorlu Kurye Hizmetleri - Eyüp Arabalı Kurye Hizmeti - Eyüp Acil Kurye Hizmeti - Eyüp Express Süratli Kurye Hizmeti - Eyüp Yaya Kurye Hizmeti - Eyüp Gece Nöbetçi Kurye Hizmeti - Eyüp Acil İlaç Hizmeti (Reçeteli Olarak Yapılır)

Eyüp Hakkında Kısa Bilgi
1936'da kurulan Eyüp ilçesinin yüz ölçümü 242 km²'dir. 21 mahallesi ve 7 köyü bulunan Eyüp ilçesinin nüfusu 2010 yılındaki ölçüm verilerine göre 338.329'dur. İlçe’nin Haliç’in iç kesiminde kısa bir sahil şeridi vardır. İlçe ismini, sınırları içinde türbesi bulunan Ebu Eyyûb el-Ensarî'den almaktadır. İstanbul'un Fethinden sonra Türklerin sur dışında kurduğu ilk yerleşim merkezi olan Eyüp'te başta Eyüp Sultan Camii olmak üzere Osmanlı döneminden kalma çok sayıda tarihi eser mevcuttur. III. Selimin annesi Mihrişah Valide Sultan’ın inşa ettirdiği imaret 200 yıldan beri faaliyetini sürdürmektedir.

Tarihi Eyüp mezarlığında Osmanlı döneminin önemli asker, devlet adamı ve alimlerinin mezarları bulunmaktadır. Bilinenin aksine bölgede bir değil yedi sahabe mefdun bulunmaktadır. Şimdiki adı Köpek yaylası önemli yerleşim alanlarındandır. 17 nci ve 18 nci yüzyılda İstanbul Osmanlı imparatorluğu'nun püskülü olarak plansız bir şekilde büyüyordu. Balkanlar'daki Türk toplumu ve Kafkasya'lılar şehre geldiler. Bu dönemde Eyüp alanı, bazı ruhsal havasını kaybederek şehirle birleşmiş hale geldi. Eyüp içindeki eski binanın üst katında bulunan motorlu olarak kurye arıyorsanız en iyi şirkete geldiniz. Bunu her zaman müşterilerimize söylemekteyiz. Güven kazanmak için Eyüp kurye elinden geleni yapıyor.

Topkapı kurye tıklayınız...

Yorumlar   

+1 #10 Survive The End Days 14-06-2015 03:28
Gün geçtikçe sürekli gelişimi teknolojik destekle yaşatan bir firma, ne zaman arasan anında geri bildirim yapıyorlar ve işlerimiz hiç aksamıyor.
Alıntı
+1 #9 Kırmızı Finans 12-06-2015 09:12
Ülkemizin olduğu kadar İstanbul'un da iftarı olan Eyüp kurye, işini layıkıyla yapan bir firma. Kuryeci arkadaşlara tüm emekleri için sonsuz teşekkürler.
Alıntı
+3 #8 Mathias 10-06-2015 18:01
Rutin işleri aksatmayan ve her zaman dakik olan Eyüp kurye firmasına teşekkür az bile.
Alıntı
+5 #7 improve mağazalar zincir 08-06-2015 18:25
Türkiyede ender profesyonel hizmet veren kaliteli bir firma.
Alıntı
+7 #6 what color 02-06-2015 03:31
Eyüp kurye hizmet kalitesini bizlere yaşatan bir firma.Tüm çalışmalarımızd an memnuniyet duyuyoruz.
Alıntı
+9 #5 umut 25-05-2015 19:22
inci kurye ile bir kere çalıştık. Gerçekten işlerini çok iyi yapan ve saygılı personele sahipler.
Alıntı
+10 #4 PRT İnşaat 25-05-2015 10:44
Yoğun çalışma gerçekleştiren şirketimizde kurye beklentimizdeki beklentiyi en iyi şekilde sonuca dönüştüren bir firma oldunuz. Hepinize sonsuz teşekkür.
Alıntı
+10 #3 SBM İthalat 23-05-2015 16:18
Öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. Biz firma olarak işlerimizin genelini kurye aracılığı ile yapıyoruz, şimdiye kadar çalıştığımız bir kaç firmadan pek memnun olmadığımız için sözleşme feshi yapmak zorunda kaldık. Sizinle ise daha çalışmaya başlayalı bir hafta olmasına rağmen oldukça memnun olduğumuzu dile getirmemiz gerekiyor. Bu memnuniyetin daha ilk görüşmede olması ise çok önemli elbette. Tam bir profesyonelsini z.
Alıntı
+10 #2 Derya Gürbüz 23-05-2015 15:23
Kötü başlayan bir günümü huzura dönüşmesinde emek sahibi olan Eyüp Kuryeye sonsuz teşekkürler sunuyorum. :-)
Alıntı
+11 #1 Online Black Market 23-05-2015 08:48
Disiplinli ve kurumsal hizmet veren o kadar az firma kaldı ki, İnci Kurye de onlardan biri. Biz şirket olarak yıllardır sizi takdir ediyoruz. Eyüpte bir numarasınız.
Alıntı

Yorum ekle