Gayrettepe Motorlu Kurye Hizmetleri 

Gayrettepe kurye binası içinde çalışan işçilerimizin sizlere sunduğu bir takım hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş şubemiz ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Evrağınız adrese ulaştığı zaman alıcı bilgileri mail ile müşteriye söylenir.

Sektördeki en hızlı, en kaliteli, güvenilir işçilikleri olan hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli düşüncelerimizdendir. Hizmetlerimize ek olarak mesai saatleri dışında acil ihtiyaçlarınız için sizlere en hızlı şekilde hizmet veren nöbetçi diye söylenen vasfımızda mevcuttur. Firmamız kuryeland iştiraki dahilindedir, Gayrettepe Motorlu Kurye Hizmetleri.

gayrettepe kurye

Gayrettepe Kurye Olarak Yapılanlar Aşağıdaki Gibidir


Gayrettepe Motorlu Kurye Hizmeti - Gayrettepe Arabalı Kurye Hizmeti - 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti - Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti - Gayrettepe Evrak Gönderimi - Gayrettepe Ucuz Kurye Hizmeti - Gayrettepe Yaya Kurye Hizmeti - Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti - Gayrettepe Gece Kurye Hizmeti - Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Sektörde bulunmamzın en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.  Broşür reklamı dağıtımları gibi toplu dağıtımları yaya kuryeler daha hızlı kurye olarak gerçekleştirirler. Toplu dağıtımınız eğer tek bir bölgedeyse iletişime geçtiğiniz kurye branşı ile dağıtacaklarını belirtirlerse lütfen dikkatli olunuz. Çünkü motorize ekip yapılan dağıtım maliyet açısından yüksek olacaktır. Gayrettepe Kurye Olarak Yapılanlar Aşağıdaki Gibidir.

Gayrettepe mahallesi ve yakın çevre semtlerden çıkacak olan iş kayıtları çok kısa sürede masanızın üzerinden teslim alınıp, aynı elemanla hiçbir evrak sıkıştırmaksızın hızlı ve güvenli bir şekilde alıcı adrese teslimatın gerçekleştirilmesidir. Acil olan kurye ve gün içi gönderi seçeneklerimizden sizin için uygun olanını seçip, kaydınızı oluşturabilir, size en yakın kuryeyi yönlendirelim. Birden fazla gönderisi olan şirketler, firmalar için külfetli olan motor kurye giderlerinizi en asgari seviyeye çekerek, ekonomik kurye hizmetimiz ile hızlı çözüm ortağınız oluyoruz.

Gayrettepe Hakkında
1950'li yıllara kadar üzerinde çok az yerleşim olan Gayrettepe, bu dönemden itibaren hem suriçi denen bölgedeki yıkımlar, hem de İstanbul'a doğru başlayan göçlerle birlikte şehrin kuzeye doğru genişlemeye başlamasının sonucu olarak iskan edilmeye başlandı. Bugün Vefabey Sokak üzerinde bulunan ve yörenin çağdaş donanımlı ilk sitesinin inşasından sonra 1960'larda emekli subaylar ve gazeteciler için yapılan sitelerle daha da büyümüştür. Her zaman için Gayrettepe semtinde kurye elemanlarımız sizden aldığı evraklar sayesinde evinin geçimini sağlamaktadır. Gayrettepe kurye içindeki sürtüşmelerine karşılık haber sitesini kurduk.

balmumcu kurye tıklayınız.

Yorumlar   

0 #2 Aysun 03-06-2015 19:06
Bu kadar hızlı bir kurye servisi görmedim... acele işimiz olmasa telaş etmezdim hızır gibi yetişdiniz.
Alıntı
0 #1 Bade 22-05-2015 15:35
Gayrettepe bölgesinde daha önce böyle güzel ve kaliteli bir kurye hizmeti daha almamıştım. Çok teşekkür ederim firmanıza...
Alıntı

Yorum ekle