Göztepe Kurye Hizmetleri 

Göztepe motorlu kurye şirketi şimdi çok daha hızlı ve çok daha ekonomik olmasının sebebi her semte özel olarak bulunan personel sayısındaki artıştan kaynaklanmaktadır. Göztepe kurye Hizmetleri gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara çalışanlarımız ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder. İhtiyaçlarınız anında birimimizle, irtibata geçtikten hemen sonra hızlı ve güvenilir kuryecilik hizmetleri ile cevap vermekteyiz. Gün içerisinde, çeşitli zamanlarda, belirlenmiş rutin sürelerde teslim olması gereken gönderileriniz için sağladığımız hizmetin kalitesini görünce şaşırmayınız.

Çünkü ekiplerimizce evrak eşya paket zarflarınızı mesai saatleri içinde teslim etmekteyiz. Bunun yanında tüm gönderilerinizi sigortalıyoruz.Göztepe Kurye Olarak Başlıca Uygulamalarımız


- Göztepe Motorlu Kurye Hizmeti
- Göztepe Arabalı Kurye Hizmeti
- 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
- Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
- Göztepe Evrak Gönderimi
- Göztepe Ucuz Kurye Hizmeti
- Göztepe Yaya Kurye Hizmeti
- Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
- Göztepe Gece Kurye Hizmeti
- Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Göztepe Kurye Olarak Başlıca Uygulamalarımız dışında  bu bölgede yaşayan kişilerin bir hayli fazla olduğu büyük metropol kentlerinde karmaşık trafik sorunları herkese bertaraf ederek, aciliyeti yüksek olan bir dosyanızı bir semtten diğer bir semtine götüremezsiniz. Bu sebeble bütün işleriniz aksar. Semtler arası paket ve evrak taşımacılığında motorlu olan kurye önemli bir yere sahiptir. Araçların giremeyeceği aralara girer, en karmaşık trafik sorunlarını ve adreslerini çok kısa çözümleyerek hızlı ve güvenli bir şekilde teslimatını gerçekleştirir. Son günlerde gelen aşırı yoğun motorlu kurye kayıtları itibari ile firmamız olarak tüm müşterilerimize en uygun ve en makul kampanyalar düzenleyerek olası maliyetlerinizi minimuma düşüyoruz. Bizimle çalışarak; Hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz, hemde nakitten önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Sizin için zamanla yarışıyoruz. Bu sözlerimiz gerçek olup bizi denemenizi mutlaka önermekteyiz. Şirketimiz bir kurye land iştiraki olup 7/24 size en hızlı en ekonomik postacılık ve taşımacılık hizmetini sunar.

Göztepe Ekspres Kurye : Bu hizmette motorize kuryelerimiz gönderilerinizi en kısa sürede masanızdan alıp hiçbir adrese uğramadan sizin belirttiğiniz adrese özel olarak gidilip kurye teslimatı gerçekleşir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Çünkü diğer evrak gecikir. O yüzden başka evrak almıyoruz dedim.

Göztepe Acil Kurye : Sağladığımız bu hizmeti ekspres kurye gibi yine sadece sizin acil gönderiniz için hizmet veren en öncelikli ve en hızlı göztepe içinde kurye gönderim türüdür. Anında teslimat garantimizi verdiğimizi beyan etmek istiyorum. Firmamıza telefondan ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir.

Göztepe Semti Hakkında
Göztepe mahallesi büyük şehir sınırları içinde bulunan bir mahalledir. İsmini Merdivenköy , Şahkulu dergahının Gözcüsu olan Gözcü Baba'nın bulunduğu gözetleme tepesinden almıştır. 80'li yılların sonunda Soyak'ın Örnek Mahallesi'nde yaptığı siteye "Soyak Göztepe" denmesi ile Göztepe'nin E-5'e denk gelen noktalarına da Göztepe denmeye başlanmışsa da bu hiç bir şekilde resmileşmemiştir. Son olarak Örnek Mahallesi ve Merdivenköy arasında kalan M4 istasyonuna da Göztepe adı verilmiştir. Bağdat Caddesi bu semtten de geçmektedir ve Bağdat Caddesi üzerindeki en büyük yeşil alan bu semt sınırlarındaki, 10.000 m2'lik Göztepe Parkı'dır.Bölgede çok sayıda ahşap köşkler bulunur.İstanbul'un gözde semtlerinden biridir. (Göztepe Parkı, dolayısıyla da semt, 2005 yılı sonbahar mevsiminde parkta inşaa edilmek istenen cami nedeniyle özellikle İstanbul ve genel olarak da Türkiye'de gündem oluşturmuş ve medyada geniş bir şekilde tartışılmıştır.)

Semtin büyük bir bölümü konut ağırlık olarak kullanılmakla birlikte ticarete yönelik unsurlar da bulunmaktadır. İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi, İlhami Ahmet Örnekal İlkokuku, Fenerium Lisesi, Doruk Çocuk Kulübü, Türkiye'nin ilk deneme okullarından Göztepe Ortaokulu semtteki okullardan bazılarıdır. Bizde Göztepe kurye semti kurye sektöründe olan sadece vasfımızın kuryecilik olduğunu belirten mağdur gençleriz. işimiz gücümüz evrak paket taşımacılığıdır.

Caddebostan kurye tıklayınız...

Google Plus İnci Kurye 

 

UA-54405729-3

Yorum ekle