Gültepe Motor Kurye Şirketi

1996 senesinden beri Gültepe kurye elemanları daha hızlı ve ekonomik taşımacılık yapmaktadır. Büyük olan şehirlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara motorize kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder. Gönderinin adresinizden alınarak aynı gün içinde (mesai saatleri içerisinde) alıcısına teslim edilmesi hizmetidir. Kısa zamanada kendini ıspatlayıp birçok kurumun kurye hizmetini güvenli bir şekilde zamanında yaparak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır. Günümüzde anında hizmete hazır, tamamı motorlu olmak üzere 4 adet expres hizmete özel toplam 20 adet kuryemiz bulunmaktadır. Normal olarak kurye gönderiminde, aynı yöne giden farklı gönderileri sırayla teslim ederler.

Bu tür olan gönderiler kuryeland adresinden bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Şirket olarak misyonumz her türlü evraklarınızı ve gönderilerinizi ekibimiz tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmektir. Firmamızın bünyesindeki motor filosu sayesinde tüm iletileriniz adresine sorunsuz bir şekilde zamanında teslim edilir. Gültepe Motorlu Kurye Şirketi.

gültepe kurye
Gültepe Kurye Elemanlarının Yaptıkları

  • Gültepe Motorlu Kurye Hizmeti
  • Gültepe Arabalı Kurye Hizmeti
  • 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  • Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  • Gültepe Evrak Gönderimi
  • Gültepe Ucuz Kurye Hizmeti
  • Gültepe Yaya Kurye Hizmeti
  • Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  • Gültepe Gece Kurye Hizmeti
  • Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti


Aciliyeti yüksek gönderilerin öncelikli olarak alınarak zaman geçirmeden hızla alıcısına teslim edilmesi hizmetidir. (Bu tür gönderilerde standart listesinin iki katı uygulanmaktadır.) Hacim ve içerik olarak motosikletli kuryelerin taşıyamayacağı gönderilerin, aynı gün içerisinde araçla alınarak, teslim edilmesi hizmetidir. Gültepe kurye elemanlarının yaptıkları hizmetimizin ücreti için çağrı merkezimiz ile temasa geçiniz. Kredi ve banka kartları, hesap ekstreleri, broşür, katalog, dergi , süreli yayınlar, toplantı ve kutlama davetiyeleri gibi gönderilerin birbirine yakın noktalar arasında teslim edildiği en ekonomik kurye hizmetidir. En kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.

Gültepe Neresidir?
Semt olduğundan kesin sınırları çizilememekle birlikte, Ortabayır, Telsizler, Gültepe, Harmantepe ve Yahya Kemal mahallelerinin bulunduğu alana yayıldığı ve semtin ana aksını oluşturan Talatpaşa Caddesi üzerinde yer aldığı söylenebilir. 2007 yılında bu mahallelerdeki toplam nüfus 93.972 kişidir. Kaynak olarak wikipedi kullanılmıştır. Sizlere kurye sektöründeki yaptıklarımız, gerçek anlamda yapacaklarımızın göstergesidir.

Yorum ekle