Güneşli Kurye 24 Saat açık 

Güneşli moto personelleri alışılmış diğer Güneşli kurye 24 saat açık, imajından çok farklı olarak eğitimli işini bilen kibar tertipli temiz kişilerdir. Profesyonel kurye şirketi olma avantajı ile sizlerle daha iyi, daha kaliteli çalışmalara imza atıyoruz. Güneşli şubemizin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Güneşli kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

güneşli kurye

Güneşli kurye şirketi (212) 356 93 24  PBX

Güneşli Gece Açık Kurye
Senelerdir bu işte profesyonel olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Güneşli kurye verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Sonrasında teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur. Teyit vermek başlıca görevlerimizdendir. Güneşli kurye şirketi (212) 356 93 24  PBX numaralarımızdan bizlere yirmi dört saat ulaşabilirsiniz.

Güneşli Ekspres Kurye
Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 30 dakika uzun mesafede 65 dakika içinde Güneşli kurye tipsizi tarafından alınır ve yerine ulaştırılır.

Genel olarak yaptıklarımız;
Güneşli Moto Kurye ile başka adresten evrak veya paket alımı - ekspress veya gün içi - 24 saat Acil ilaç servisi - 24 Saat Full çalışma - Şehirler arası motorlu kurye veya yaya kurye gönderimi - Moto Kurye Güneşli bayram veya tatil günlerinde 24 saat açık motorlu kurye hizmetleri - 7 gün açık pazar dahil nöbetçi olarak eklediğimiz kurye ihtiyaçlarınıza anında çözüm yenilikleriyle daha iyi hizmet kalitesi sunuyoruz. Güneşli kurye benzinli personelleriyle gurur duymasını size borçludur.

habibler kurye için tıklayınız.

Yorumlar   

0 #1 Abdullah Darçın 25-05-2015 16:31
Bütün aksiliklerin yaşandığı bir günde yakınımda olmanız harika. :)
Alıntı

Yorum ekle