Gürpınar Kurye Hizmetleri

Gürpınar motorlu kurye şirketi kendi içerisinde motorize olan kurye, yaya teslimatlı Gürpınar kurye Hizmetleri, kiralık olarak şirketlere tahsis edilen kurye, arabalı yük taşıyan kurye gibi birkaç bölümlere ayrılır. Göndereceğinizin evrak, paket veya kolilerin büyüklüğüne göre bu kuryelerden bir tanesini tahsis ederiz. Kısaca açıklamak gerekirse, elçilik postasını yerine ulaştırmakla görevli kimseye denen yorulmak istemediğinizde yada günlük yoğunlaşan büyükşehirlerde sürekli sorunlu olan trafikte evraklarınızın çok hızlı bir şekilde gideceği bir yerden diğerine ulaştıran bir taşıma sistemdir. Sektörümüzde express diye bir tanımlama bulunur.

Bu tanımlamanın asıl amacı çok hızlı süre içerisinden gideceği yere ulaşmasını sağlamaktır. Ekspres ( en hızlı ) kuryeler evraklarınızı ortalama olarak 30 ile 60 dakika arasında teslimatı gerçekleştirip, hemen size kime teslim edildiyse o kişinin bilgilerini iletir.

gürpınar kurye


Gürpınar Kurye Firmamızın Uygulamaları


Gürpınar Motorlu Kurye Hizmeti - Gürpınar Arabalı Kurye Hizmeti - 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti - Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti - Gürpınar Evrak Gönderimi - Gürpınar Ucuz Kurye Hizmeti - Gürpınar Yaya Kurye Hizmeti - Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti - Gürpınar Gece Kurye Hizmeti - Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Gürpınar kurye Firmamızın Uygulamaları sayesinde oldukça uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız, hızlı, güvenilir, tam zamanında postacılık misyonu ile her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir. Son sistem teknoloji ile donatılmış araç ve elemanlarımız alanında eğitimli elemanlarımız ile nitelikli, hızlı ve güvenilir hizmetler vererek bunu yaparken kaliteden ödün vermeden en ekonomik olan evrak, paketlerinizi verdiğiniz adrese taşımaktadır. Müşteriye insan ilişkilerine değer veren personel ile çalışmayı iyi bilen firmamız, onlara gerekli olan hizmet içi eğitimi vererek müşterilerimizle doğru ve seviyeli ilişkiler kurmasını amaçlamaktadır. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü emtiaları aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan elemanlarımız iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemeleri hedeflenmektedir. Müşteriye en iyi hizmeti para kazanmak için vermek zorundayız, yoksa aç kalırız. Şayet sizinde bir yerlere gönderilecek paket ya da evrakınız varsa bizi mutlaka arayın sizin için mesafeleri en yakına size özel olarak ayarlayalım.

Zamanımızda kurye sektörünün geçmişine gidecek olursak sanırım ilk yaya vaziyetteki kuryelere (ulak/elçi) doğru uzun bir yolculuğa çıkmak için sizden haber bekliyoruz. Sürekli artan rekabet ve gelen talepler doğrultusunda gelişen kurye sektörü hizmet alanını genişletmiş, kaliteyi artırmış ve günümüz koşullarına uyum sağlayarak otomasyon sistemlerini kullanmaya başlamıştır. Unutulmaması gereken nokta ise kurye sektörünün şehir içi bir çözüm olduğudur. Bu nedenle kurye sektörünü, gelişimini daha hızlı sürdüren kargo sektörü ile kıyaslamak doğru bir yaklaşım değildir.

Gürpınar Tarihçesi
Büyük Bizans implaratorluğu döneminden Yunanistan ile yapılan mübadele yıllarına kadarki süreçte, yerli halkı oluşturan Gürpınarlılar tarım ve hayvancılıkla uğraşmışlar ve yaşamlarını birbirlerinden ayrı yerlerde dağınık yerleşim biçiminde sürdürmüşlerdir. Mezra şeklindeki bu eski yerleşimlerden birkaçı, bugünkü Ketengölü ve Pırafça mevkiilerinde idiler. Gürpınar'da meyve ve sebze tarımının yanı sıra bağcılık oldukça gelişmiş durumdaydı. Mübadele sonrası itibariyle, bugünkü köy merkezinden güney sahiline kadarlık bir alan, neredeyse tamamen bağla kaplıydı. Çok eski dönemlerde köyün arazisine dağınık yerleşmiş bulunan yöre insanına deniz eşkiyaları rahat vermiyordu. Mübadele öncesinden kalan yaygın söylenceye göre, bu duruma bir çare olarak, yardımseverliğiyle meşhur Ana Ayşe adıyla anılan bir kadın, köy halkının günümüzdeki yerleşim merkezinde toplanmasını sağladı. Her zaman için Gürpınar kurye elemanları sizlerin istekleri doğrultusunda hareket ederler.

Yurdumuzun cumhuriyet öncesi dönemde Marmara sahillerinin büyük bir kısmında Rum halk yaşıyordu. Bu dönemde Gürpınar'da Müslüman bir azınlık da yaşamaktaydı. 1'i Roman, 6'sı Türk olmak üzere 7 hane oldukları rivayet edilir. Köyde daha sonra çoğunluğu oluşturacak mübadiller, bu Türkleri gacal ismiyle nitelendirir. Gürpınar kurye oturan boğalarıyla sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz, sürekli olarak da ertelenmez.

Yorum ekle