Habibler Motor Kurye Firması
0212-356 93 24 - Her zaman Habibler kurye istediğinizde arayacağınız numaradır!

Evraklarınız yada eşyalarınız ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Habibler kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Habibler Kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.

Habibler Araçlı Kurye Hizmeti, Habibler Acil Ekspress Kurye Hizmeti, Habibler Yaya Kurye Hizmeti , Habibler Gece Motorlu Kurye Hizmeti, Habibler Acil İlaç Hizmetini 24 saat pazar günleri dahil açık şekilde hazır kurye bulundurmaktayız.

Siz Telefonu Açtığınız Andan İtibaren 45 İla 60 Dakika içinde teslimat sağlanır

Motorlu olan kuryelerimiz bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini yapar, günün her saatinde, her yerinde GSM-GPRS vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Kurye için sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs. nerede olduğu hiç önemli değil.Express İletiyi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek gönderinizin alınıp teslim edilme işlemi gerçekleştirilir. 

Habipler, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda, Sultançiftliği'nin kuzeyinde Habibler köyü ile Yayla Mahallesi'nin birleşimiyle ortaya çıkan yeni semttir.2 İlçe arasında paylaşılır. Habibler'in batısı ve güneydoğusu Sultaneli bölgesine, kuzeydoğusu ise Yayla Mahallesi ile bağlıdır. Yeni ilçe uygulamasına göre semtin tamamı büyük bir ilçeye bağlanacaktır. Toplam nüfusu yaklaşık 60.000 dir.

Güven Hız Hassasiyet Prensibimizden Asla Ödün vermeden Acil Çözümler Sunmaktan Gurur Duyarız Habibler Motorize Kurye Şirketi

Yorumlar   

0 #1 Bilginar 15-06-2015 07:43
Çok hızlı kaliteli bir servisiniz var bu tür bir hizmeti kolaylaştırdığı nız için teşekkürler.
Alıntı

Yorum ekle