İçerenköy Kurye Hizmetleri

İçerenköy motorlu kurye şirketi etrafında her geçen gün artan özel dağıtım firmalarının gerekli alt yapıyı oluşturmadan yaptığı hatalı ve amacına ulaşmayan dağıtımlar, işveren firmaların bu sektöre olan güvenini büyük ölçüde zedelemiştir. Gerçek bir firma olarak genç ve deneyimli ekibimizle sektördeki bu sıkıntıyı öncelikle İçerenköy mahallesinde değiştirmeyi hedefliyoruz. Kaliteli güvenli ve süratli hizmet veren özel ulak personellerinin ayakta kalmalarını sağlayacaktır. Her zaman ayakta kaldık bundan sonrada böyle olmasını istiyoruz. İçerenköy kurye Hizmetleri olarak şehir içi toplu kurye dağıtımları konusunda faaliyette bulunmaktayız. Evrak taşıma sektöründe sorunsuz ve minimum hata ile hizmet vermeyi iç personellerimiz biliyor. Dağıtım kuryeciliği sektöründe kaliteyi arttırmayı hedefleyen şirketimiz, farklı sektörlerden pek çok kurumun evrak sorumluluğunu bilmektedir.İçerenköy Kurye Ticaret Ünvanıyla Uygulamalar


İçerenköy Motorlu Kurye Hizmeti | İçerenköy Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | İçerenköy Evrak Gönderimi | İçerenköy Ucuz Kurye Hizmeti | İçerenköy Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | İçerenköy Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Yapmaya Gayret Göstermekteyiz. İçerenköy Kurye Ticaret Ünvanıyla Uygulamalar.

Kolunuzdaki saate baktığınızdan anlıyoruz ki zaman sizin için değer taşıdığını bilerek, gönderilerin teslim alınmasından alıcılara teslim edilmesine kadar geçen süreyi takip etmenin yanı sıra, tüm teslimat işlemlerinin raporlanmasına, gönderinizin teslimi yapıldığı anda otomatik elektronik posta vasıtasıyşa tarafınıza bilgi verilir. deneyimlerimizdeki İçerenköy kurye tutkusunu, heyecanımızın ve şirket değerlerimizin, yıllardır maliyet odaklı çalışan ve sektöre zarar veren firmaların oluşturduğu güvensizliği tazmin ederek, müşteri odaklı çalışan rakiplerimize, motive eden ve rekabet hissini canlandıran bir etken olmasını umut ederiz. Herkesin kendine özel eşyalara verdiği bir değer vardır. Bunun önemini bilerek teslim aldığı her gönderiyi zamanında, güvenli, sorunsuz ve müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak, tecrübeli personelleri ile şirketinize hizmet vermekten onur duyacağını bilmenizi isteriz. Neredeyse İçerenköy kurye elemanlarını süperman gibi tanıtacağız. Sizde bu yazdıklarımıza inanıyorsunuz. Verdiğiniz siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve kurye en kısa zamanda evrağı teslim edileceği adrese teslim eder. Hemen teslim bilgisi siparişi veren müşteriye iletilmektedir.

Hizmette sınır tanımayan kuryeland ofisi iç personelleri adından sıkça söz ettirmektedir. Hatta bir defasında dağdan paraşütle elektrik direğine çakılmış ama ölmemiştir. Bu yapılar arasında memnun kalmak oldukça önemli çalışmalar arasında yer alır. Uygulamalarımız doğrultusunda müşterisini bir defaya mahsus da olsa taşımak değil, müşteri kazana bilmek hedeflenmiştir. Müşterilerimizi gerektiği kadar mutlu etmek bizim görevimizdir. Politikası her geçen gün daha da öz verili çalışmalara doğru gitmektedir. Siz de bu yapılar arasında hizmet görmek isterseniz bizimle iletişimde bulunmanız yeterli olacaktır. Kurye alanında en son teknoloji kullanılarak hizmette sınır tanımayan birçok çalışmayı görebileceksiniz. Hizmeti ayaklarınıza kadar getiren firma, adından artık sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

İçerenköy Hakkında Çok Az Bilgi
İçerenköy, güzel bağlı bir mahalledir. 2008 yılına kadar Kadıköy ilçesine bağlı olan mahalle yeni ilçe olan Ataşehir'e bağlanmıştır. Semtte 5 yıldızlı Hotel Greenpark, Rixsos Oteli, Carrefour, İsviçre Hastanesi gibi binalar bulunur. Ayrıca ABD'deki otel zincirlerinden biri olan Mariott Otelleri'de ilk şubesini İçerenköy'de açmıştır. Bunun yanı sıra burası her geçen gün hızla artan nüfusuyla Türkiye'nin mahallelerinden biri olmuştur. 2013 yılında sahip olduğu 75.436 kişilik nüfusuyla İstanbul'un en kalabalık 2. mahallesi olan İçereköy, Türkiye'nin de en kalabalık 4. mahallesi olmuştur.Mahalle bünyesinde Ataşehir'in ilköğretim okulu olan İçerenköy Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu bulunmaktadır. Ayrıca ilçede Ataşehir'in okullarından biri olan Hasanleyli Ortaokulu'da bulunmaktadır.Mahalleye ulaşımın kolaylığı ve düzenli gelişimi nedeniyle İstanbul'un en gözde mahallelerinden biri haline gelmiştir. Kozyatağı, Bostancı gibi semtlerdeki yığılmaların aksine, halen imara açık yapısı sayesinde de her geçen gün değeri artan bir semttir.

Burası, seksenli yılların başında mısır tarları ve bostanları olan, yanından geçen Çamaşırcı Deresi'nde balık avlanabilen küçük bir mahalleydi. Zemin yapısı nedeniyle imar planında kat yüksekliği sınırı olmamasından dolayı yoğun yüksek katlı binalarla donatılmıştır. Her ne olursa büyüyen bir firma olmak için teknolojiyi ve gelişmeleri takip edip adaptasyonu hızlı bir şekilde sağlıyoruz. Her gün bir şeyler öğreniyor ve bunu işlerimizde uygulamaya özen gösteriyoruz. Bunları yapmamızın sebebi iflas etmemek istediğimiz içindir. İçerenköy’de bulunan Mehmet Çavuş Camii 1665’te yapılmıştır, 1924’te tekrar yapılarak İçerenköy Camii adını almıştır. İçerenköy Camii gidiş ve geliş istikametlerinin tam kesiştiği bir noktadadır. İçerenköy mahallesindeki bu yapıya katkıları olan kurye firması var ise onlarada teşekkürlerimizi borç biliyoruz. Her zaman İçerenköy kurye şirketini seçmeniz menfaatiniz icabıdır.

Kurtköy kurye için tıklayıız.

Yorum ekle