İçmeler Motor Kurye 

İçmeler kurye tam 16 senedir kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile kurye sektöründe en büyüklerin arasında yerimizi alarak, çok büyük başarılara imza atmıştır. Toplu dağıtım ve kurye sektöründe müşterimizin ihtiyaclarını analiz ettikten sonra farklı ihtiyaçlarına yaratıcı ve özel çözümler üreten doğru zamanda en güzel adrese ulaşan dinamik etkin ve güvenilir bir çözüm ortağı oluyoruz. Firmamız İstanbul içinde motorize kurye hizmeti ile birlikte Türkiye genelinde toplu dağıtım ve paket taşımacılığı hizmeti de vermektedir.

Bu alanda da firmamız ülke çapında organize olmuş kurumsal alt yapısıyla liderliğini sürdürmektedir. Liderliğimiz ilelebet devam edecek gibi görünüyor. ınırsız müşteri memnuniyet ilkesi ve kusursuz kalite anlayışı kurumsal vizyonumuzu yansıtmaktadır. Ofis binamızın içindeki eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere temiz kıyafetleri içerisinde saygın karete derslerini son moderl dizel kombo vasıtasıyla vermektedir. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İçmeler Motor kurye içi tüm ulak ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Bu hizmetlerimizi gören bir daha istiyor, buna emin olabilirsiniz.

İçmeler Kurye Ticaret Ünvanıyla Uygulamalar


İçmeler Motorlu Kurye Hizmeti | İçmeler Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | İçmeler Evrak Gönderimi | İçmeler Ucuz Kurye Hizmeti | İçmeler Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | İçmeler Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Genel Anlamda Yapmaya Çalışıyoruz. İçmeler Kurye Ticaret Ünvanıyla Uygulamalar.

Çok güzel semtlerden olan İçmeler içindeki kuryelerimizin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz tam zamanında yetişir. Bunu gördükten sonra siz bile şaşıracaksınız. Bunun yanında ulaştırılmadı yada elime geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Eğer kuryeye elime geç geldi derseniz sinirlenip elinizi kırabilir. Cüzdanızını zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş İçmeler Kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Teslimattan hemen sonra kurye isterse size kime teslim edilmişse bilgiyi verir ama istemezse vermez. Geniş kadrosu ile hizmet veren işçi müdürlerimiz için müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır. Biz, bir memnuniyetsiz müşterinin beraberinde binlerce mutsuz müşteriyi getirebileceği bilincinde hareket etmekteyiz.

İçmeler Hakkında Kısa Tarihsel Bilgiler
İçmeler Merkez Cami, İstanbul ilinin İçmeler mahallesi sınırlarına denilmektedir. İçmeler Merkez Cami yerleşkesine nasıl gidilebileceğini kurye yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bu semtimizin nerede olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz. İçmeler trafik problemini çözmek için farklı bir adım atarak İstanbul’daki Yerinde Kentsel Dönüşümün ilk örneklerinden birine imza atıyoruz. Hem görüntüsüyle ve hem de plansız yapısıyla İçmeler trafiğini de kilitleyen binaların hak sahipleri ile birebir görüşüp anlaşarak belirli bir yükseklik izni ile hem hak sahiplerinin haklarını koruyoruz ve hem de İçmeler Trafik Problemini çözüyoruz. İçmeler kavşak projesi kamulaştırma yapılmadan, imar planı ile çözüme kavuşturulan bir yerinde kentsel dönüşüm projesidir.

Su içmeden bile çözüm ortağı olduğumuz iş kollarının yükünü hafifletecek şekilde zamandan tasarruf sağlayabilecek düzeyde maksimum faydayı yansıtabilecek, doğabilecek her türlü ihtiyacı müşteri odaklı yapımızla karşılayabilmektir. Sorunlara çözüm üreten, teknolojik değişimlere ayak uyduran, sektörel dengeyi oluşturan, yön veren, rekabet koşullarını oluşturan, bunun yaratmış olduğu pozitif yararı yansıtan ve her şeyden önemlisi gördüğü güven duygusunu pekiştiren yapısıyla, sektörel alandaki liderliğini sürdürebilmektir. Daldan dala konarız müşterilerimizi severiz. Bunları söylememin sebebi müşteriler bize para kazandırdığında sevinçli olmamdır. İçmeler kurye işlerinize çözümler çıkartır. Su içen elemanlarımıza yönelik amele kıyafetleri dikiyoruz.

Büyükbakkalköy kurye için tıklayınız.

Yorumlar   

+1 #1 Meltem 10-06-2015 18:56
İçmeler kurye denilince aklımıza artık sadece İnci Kurye gelecek. Verdiğiniz kusursuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz.
Alıntı

Yorum ekle