İkitelli Motor Kurye Şirketi

16 senedir faal olan İkitelli kurye olarak, sizlere sunduğumuz mükemmel hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş İkitelli kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm postanız güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz postalarınız ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Her zaman başta İkitelli yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. İkitelli Kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bizim hizmetlerimizi denemeden kesinlikle önyargıda bulunmayınız. Öncelikli prensibimizin müşteri odaklı olduğunu sakın unutmayın ve ona göre kurye çağırınız.

ikitelli kurye

Daima Hızımıza Güveniyoruz.

24 saat faal olan hizmetlerimizden bazıları şunlardır;
1- ikitelli motorlu kurye ile evrak paket zarf taşımacılık hizmetleri 2- ikitelli ekspress kurye ile acil evrak veya paket gönderimleri 3- ikitelli içinde sizlere başka adresten evrak veya paket alımları 4- İkitelli Kurye ile Acil ilaç temin 5- 24 saat aktif motorlu kurye - ikitelli gece açık nöbetçi kurye hizmetini daha iyi hale getirdik.

İkitelli Hakkında Genel Bilgiler;
Semtin nüfusu 1980'lerin başında yoğun göçle birlikte artmıştır. İETT'nin merkezi 1986'da buraya taşınmıştır. İkitelli Organize Sanayi Bölgesinin yine bu tarihlerde temeli atılmıştır, ayrıca Başbakanlık Toplu Konutlarının yapımınıda 4 etap olacak şeklinde başlanmıştır. Tüm bunların temelini Başbakan Turgut Özal tarafından atılmıştır. Turgut Özal'ın en büyük projelerinden biri organize sanayi bölgesidir. Yapı itibari ile Avrupa'nın en büyük organiza sanayi bölgesidir. Nasıl ki Adnan Menderes kendi adını taşıyan Menderes Bulvarını yaptırdıysa, Turgut Özal da İkitelli Organize Sanayi Bölgesini yaptırmıştır. İkitelli organize sanayi kurye aramalarınıza en güzel çözümleri sunmaktadır.

Bize güvenin, çünkü İkitelli`deki garantili teslimatları uygulayan tek firmayız. Bizi yani İkitelli kurye derneğini seçmeniz şansınıza kalmamıştır. Kurumsal olarak tüm eksikleri kurum içi periyodik eğitimle giderdiklerini açıklayan firma yetkilileri, ayrıca meşakkat isteyen bir mesleğin icrasını yürüttüklerini, dolayısıyla performansa dayalı olarak sürekli bir yenilenmenin kaçınılmaz olduğunu da açıkladı.

 

 

Beykoz kurye tıklayınız...

Yorumlar   

+1 #2 dsd 25-06-2015 20:09
Kurumsal olarak tüm eksikleri kurum içi periyodik eğitimle giderdiklerini açıklayan firma yetkilileri, ayrıca meşakkat isteyen bir mesleğin icrasını yürüttüklerini, dolayısıyla performansa dayalı olarak sürekli bir yenilenmenin kaçınılmaz olduğunu da açıkladı.
  
Birinciliğini Beyoğlu kurye şubesinin aldığı performans değerlendirmesi nde, geçen yıl iseYenibosna ku rye şubesi sıralamada ilk yerini korumuştu. İkitelli kurye
Alıntı
+4 #1 A.D 27-05-2015 19:08
Oldukça geniş bir alanda olmanız harika !
Alıntı

Yorum ekle