İstanbul`dan İzmit Kurye Hizmetleri

İstanbul’dan İzmit Kurye Hizmetleri gidecek veya İzmitten İstanbula aynı gün teslim edilmesi gereken acil ve önemli bir evrak veya paketiniz varsa kesinlikle paniklenmeyiniz. Aynı gün kuryelerimiz ile gönderiyoruz. Hemen kurye merkezimizi arıyorsunuz. Kuryemiz göndereceğiniz evrak paket veya eşyayı vereceğiniz adresten hemen alıyor ve motorla otobüs ile veya araba ile alıcının adresine teslim ediyoruz. Teslim edildikten hemen sonra sizi arayıp bilgilendiriyoruz.Üstelik de 7 gün 24 saat bu hizmeti vermekteyiz. Teslimat sonrası bilgilendirme kalitesiyle sizlerleyiz.

İstanbul Kocaeli arası kurye hizmetimizde taşıyamayacağımız bazı emtialar; 10kg’dan ağır olan, sıvı, akıcı, yanıcı, patlayıcı, ruhsat iznine tabi veya yasalarla bulundurulması men edilmiş maddeler kesinlikle taşınmaz. Kesinlikle firmamız verdiğiniz siprarişler en hızlı olacak şekilde, garantili, imzalı ayrıca teslimattan sonra bilgileririlmek şartıyla İzmitte kurye kalitesitesiyle yapılmaktadır. Bize vereceğiniz her siparişiniz garantili olarak adresine ulaşır.

İzmit kurye

İstanbul izmit Arası Kurye Hizmeti Uygulamalarımız


7 gün 24 saat istanbul`dan izmit`e kurye hizmeti, - kurye ile Kocaeli`ye gidiş dönüş evrak paket veya emtia teslimatları - İstanbul izmit Arası Gün içi Teslimat Araçlı Kurye Hizmetleri - 7 gün 24 Saat Kocaeli`den istanbul`a kurye hizmeti - İzmit motorlu kurye ile aynı gün içi evrak teslimatı - İzmit kurye şirketi bayramda açık olmaktadır.İstanbul izmit Arası Kurye Hizmeti Uygulamalarımız.

Her zaman eğitimli ve uzman kadrosuyla, motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. İzmit ve dolayinda tarih öncesi çağlardan yaklaşık olarak MÖ 3000 itibariyle insanların var oldugu ve yerlesimler olusmaya basladigi, yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır. İzmit'e ait en eski kalintilar MÖ 12. yüzyıla tarihlenir. O tarihlerde Frigler yöreyi korumuş, ardından Yunanistan'ın Megara sehrinden yola çıkan bir göçmen grup yani Megaralilar, günümüzde Başiskele'nin bulundugu yöreye Astakoz adını verip, yerleşmişlerdir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar.

İzmit kurye personellerinin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmayıp, ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla göz göze gelmeyeceğinizi temin ediyoruz. İzmit, Türkiye'nin Kocaeli ilinin bir ilçesi. İzmit Körfezi'nin doğu kıyısında, Marmara Bölgesi'nin Çatalca-Kocaeli bölümünde yer almaktadır. Aynı zamanda şehrin tarihî merkezi de olan İzmit, 22.03.2008 tarih ve 5747 Sayılı Kanuna göre tüzel kişilikleri kaldırılan Kuruçeşme, Bekirpaşa, Alikahya ve Akmeşe ilk kademe belediyelerinin Saraybahçe İlk Kademe Belediyesine katılması ve bu belediyenin adının İzmit olarak değiştirilmesiyle kurulup Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin idaresi altına alınmıştır. Belediye binasının yanında bulunan kurye şirketimiz daima önceliği müşteriden yana tutmaktadır.

anadolu yakası kurye hizmetelri için tıklayınız.

Yorum ekle