Kartal Motor Kurye Hizmetleri 

Kartal kurye şirketi özellikle büyük şehirde bilinen trafikte, gönderilerin süratli bir şekilde bir yerden diğer adrese ulaştırılmasını sağlayan güvenli taşıma sistemini bireysel ve kurumsal müşterilerine sunmaktadır. Bina içinde motorize ulak, yaya kurye, arabalı dopdolu kurye gibi adlandırılarak farklı bölümlere ayrılmaktadır. Gönderilen evrakın büyüklüğüne ve gideceği mesafeye göre süre tespiti yapılır. Bu nedenle sektörümüzde ekspres diye bilinen bir kavram çıkartılmıştır.

 

(216) 380-68-33 Teslimatta Hızlıyız

Bu ekspres hizmetleri kapsayan evrakların mümkün olan en kısa sürede gideceği yere ulaşmasını sağlayan, ortalama hızı ise 45 ile 60 dakika arasında olan bir uygulamadır. Sekreterlerimize ulaşarak verdiğiniz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Kartal kurye sekreterlerinin almış olduğu siparişten hemen sonra motorize personelimiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Yolladığınız kartlardan oluşan ögelerin kontrolü bazen yapılır. Uygun olursa hemen iletilir.

kartal kurye

Kartal Kurye Olarak Uygulamalarımızı Yazıyorum

  1. Kartal Motorlu Kurye Hizmeti
  2. Kartal Arabalı Kurye Hizmeti
  3. 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  4. Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  5. Kartal Evrak Gönderimi
  6. Kartal Ucuz Kurye Hizmeti
  7. Kartal Yaya Kurye Hizmeti
  8. Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  9. Kartal Gece Kurye Hizmeti
  10. Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Bize para kazandıran müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için yerini sabit tuttuğumuz ulaklarımız mevcuttur. Burada ki amacımız semtleri çok iyi bilen bir kuryemizin olmasının yanında abonelerimize daha içten bir güven ortamı sağlamaktır. Bu bizim en içten temennimizdir. Daha hızlı ekonomik ulak hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz telefon numaramız üstte yazıyor. Bizi arayın zamandan tasarruf edin ilkesiyle yola çıkıyoruz. Kurye ekibimizin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bunun garantisini veriyoruz.

Özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz. Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Vizyonumuzun en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bizi tercih eden herkese saygılarımızı sunuyoruz.

 

Kartal Tarihçesi & Hakkında Bilinmeyenler


6. yüzyıl başlarında kurulan Kartal'ın merkezi Bizans İmparatorluğu döneminde Kartalimeni isminde bir balıkçı köyüydü. XI. yüzyılda, Selçuklu imparatoru Süleyman Şah tarafından fethedilmiştir. 1400 yıllarında Kartal ilçesi, Osmanlı İmparatorluğu'na dahil edilmiştir. Bu biraz zorlukla yapılsade neticeye bakıyoruz.

1871 ilk ilçe olan Kartal, 1928'e kadar, o zaman Üsküdar'a bağlı olan Kadıköy'ün Bostancı, İçerenköy, Suadiye, İnönü ve Kayışdağı mahallelerini ve bugünkü Adalar ilçesini kapsıyordu. 1947 yılında, endüstri bölgesi olarak ilan edilmesinin ardından, Kartal, İstanbul'un hızla büyüyen ilçelerinden biri haline gelmiştir. 1951'de Gebze'den Tuzla beldesini alan ilçe, 1973'te, Haydarpaşa-Gebze banliyö tren hattının açılması ile birlikte bu gelişme ivme kazanmıştır. 1987'ye kadar İstanbul'un büyük ilçelerinden olan ve o dönem batıda Kadıköy, kuzeybatıda Üsküdar and Beykoz, kuzeyde Şile ve doğuda Gebze ilçelerine komşu olan Kartal, 1987'de Pendik (1987'de Pendik'e bağlanan Tuzla 1992'de ayrı ilçe olmuş ve 1994'te Esenyalı ve Güzelyalı semtlerini Pendik'e verip bugünkü sınırlarına ulaşmıştır), 1992'de Maltepe (1994'te Ümraniye'ye geçen ve bugün Atanın şehir'e bağlı Yeni Çamlıca mahallesini kapsıyordu) ve Sultan-ı Beyli ilçelerinin ayrılmasıyla oldukça küçülmüş, 1998'de Maltepe'den ayrılan Ferhatpaşa mahallesinin Samandıra Beldesi'ne bağlanmasıyla yeniden ilçesine komşu olmuş ve az da olsa büyümüşse de bugünkü sınırlarına mahallesinin büyük bölümünün ayrılmasıyla ulaşmıştır. Arkadaşlar, bizde Kartal kurye çalışanlarıyız. Bize evraklarınızı vermeniz en doğal hakkınızdır. Kurye camiasındaki her türlü gönderim işlerini itinalı şekilde yapıyoruz.

Yenibosna kurye tıklayınız...

Yorumlar   

+1 #7 Bağdagül Sanat Evi 15-06-2015 12:24
Nitelikli, kaliteli, hızlı ve güvenli kurye hizmeti arıyorsanız kartal kurye işte yanınızda. on yıldır çalışıyoruz, tavsiye ederiz.
Alıntı
+2 #6 Berna Yıldız 08-06-2015 16:02
Sorumlu,bilgili ,hızlı ve güvenilir bir firma.
Alıntı
+2 #5 business 06-06-2015 22:05
Bulunduğu yeri hak eden bir firma.
Alıntı
+4 #4 ortodonti 28-05-2015 04:38
Kliniğimizin tüm evrak dolaşımını tam iki yıldır profesyonel şekilde yerine getiren firmanıza teşekkür ederiz.
Alıntı
+4 #3 Bircan Gündüz 27-05-2015 08:29
Kartal'ın özlediği bir hizmeti sonunda bize yaşattığınız için memnunuz. Gerçekten lidersiniz sektörde.
Alıntı
+4 #2 Ramazan Kırdağ 27-05-2015 08:17
Kurye denilince lider bir firma ile çalıştığım için çok mutlu olmakla birlikte her teslimatta sorunsuz sonuçlanacağını bildiğim için huzurluyum aynı zamanda.
Alıntı
+4 #1 Kartal kurye 25-05-2015 12:28
Sorumlu firma anlayışı çerçevesinde hizmet kalitemizi artırmak için yorum, düşünce ve görüşlerinizi bekliyoruz.
Alıntı

Yorum ekle