Kayışdağı Kurye Hizmetleri 

Kurumumuzun resmi ismine göre Kayışdağı kurye Hizmetleri adını almadan önce müdür vekilimizin atanmasından bir yıl öncesi olan firmaların içindeki bazı eğitmenlik görevleriyle başlamıştır. Gönderimlerinizi en seri şekilde ulaştırmak için hizmet veren şirketimiz görevini en iyi şekilde yerine getirmek amacı ile çalışan uzman ekibi ile hizmet vermektedir. İsteğe bağlı express gönderim hizmetimiz mevcuttur ayrıca sizleri düşünerek vip ulak hizmetinide vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak en güvenilir durumda hizmetini sunan tüm kadrosunu sürekli olarak yenileyerek güçlendirmektedir. Bu hususta tecrübeli ve profesyonel ekibi ile 7/24 siz değerli müşterilerimize bir semtten diğer bir semte postacılık seçenekleriyle metropol şehrimizin her iki yakasınıda en etkili şekilde hizmet sunan firmasıyız.

Gönderinizin kaydı oluşturulduktan sonra sistemden bakılarak size en yakın elemanımız yönlendirilir. Tarafınıza yönlenen personelimiz süratli bir şekilde evrak veya paketi sizden teslim alarak araya hiçbir yere gitmeden özel olarak teslimatı gerçekleştirir. Teslimat gerçekleştirildikten hemen sonra firmamız yetkililerince teslim bilgileri size kualimikasyon yoluyla ulaştırılır. Sizin için zamanla yarışıyoruz. bunuda her zaman kanıtlamışızdır.Kayışdağı kurye binasındaki bilgisayarlarının sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman eksil biçimde yapılmaz. Bunun yanında ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmişfirmamız ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güvence altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz dosyalarınız ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen süre zarfında teslim edilir. Daha detaylı bilgi alabilmek veya kurye kaydı oluşturmak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Müşteri temsilcilerimiz okumuş kültürlü bayan arkadaş grubundan oluşmaktadır. 1000 m2 kapalı alanda olan binamızdan siz değerli müşterilerine hizmet vermek amacıyla para kazanmak için kurulmuştur. Zamanımıza kadar kendi imalatı olan tüm motorsiklerimizin montaj ve servisinde güçlü yedek  parça desteği ile Türkiye'nin her yerinde sorunsuz kurye hizmeti vermektedir.

Kayışdağı Kurye 7/24 Yaptıkları Aşağıdadır

  1. Kayışdağı Motorlu Kurye Hizmeti
  2. Kayışdağı Arabalı Kurye Hizmeti
  3. 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  4. Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  5. Kayışdağı Evrak Gönderimi
  6. Kayışdağı Ucuz Kurye Hizmeti
  7. Kayışdağı Yaya Kurye Hizmeti
  8. Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  9. Kayışdağı Gece Kurye Hizmeti
  10. Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti - Kayışdağı Kurye 7/24 Yaptıkları Aşağıdadır


Kayışdağı Hakkında Bilinmeyenler
Kayışdağı, İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine bağlı olan bir mahalledir. Adını, 438 metre yükseklğinde, İstanbul ilinin en yüksek üçüncü noktası olan Kayış Dağı'ndan alır. Kayışdağı mahallesi, tepenin eteklerinden kuzeydoğuya doğru yayılmıştır. 2000 yılında ise Kayışdağı Tepesi'nin batı yamacında kurulan Yeditepe Üniversitesi, 26 Ağustos Yerleşimi ile İBB Kayışdağı Darülaceze Tesisleri ormanın bir kısmını kullanmış ve büyük ölçüde çehresi değişmiştir. Nüfusu 33.000'dir (2010).Batısında Ataşehir ilçesine bağlı Küçükbakkalköy,güneybatısında İçerenköy,güneyinde İnönü ve Maltepe ilçesine bağlı Büyükbakkalköy,doğusunda Mimar Sinan ve Ferhatpaşa,Kuzeybatısında Atatürk,Kuzeyinde Mevlana,Kuzeydoğusunda Yenişehir mahalleleriyle komşudur. Bu mahallelere daima kuryecilik işlemlerini sağlayan firmamıza teşekkür etmeniz gerekebilir. Kayışdağı kurye sekreteri için size önemli değil diyebiliriz.

cevizli kurye için tıklayın.

Yorumlar   

+1 #1 Zeliha Özboy 27-05-2015 20:09
Mesleğinizin ötesinde çalışmalar gerçekleştiriyo rsunuz her bir ekip çalışanınıza ayrı ayrı teşekkürler.
Alıntı

Yorum ekle