Kaynarca Kurye Motorlu Hizmetleri 

Kaynarca kurye Motorlu Hizmetleri şirketinin kuruluşu 1996 yılına dayanıp bu güne kurumsal ve bireysel müşterilerine başarı ile hizmet vermekte olup kalitesinden ve hizmet anlayışından ödün vermeksizin hizmet ağını genişletmektedir. Her türlü toplu gönderiniz en ekonomik ve en hızlı şekilde tasnif edilerek gönderileriniz imza karşılığında hızlı ve güvenli sekilde adreslerine teslim edilir ve raporlamaları müşterilerimize ulaştırılır. Kaynarca çevresindeki kuryelerimizin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Cebinizi aşırı derecede zora sokmadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Kaynarca Kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Tüm semtlere işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Şunlarıda yazmak gerekirse, en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir.

kaynarca kurye

Kaynarca Kurye Genel İşlemleri

  • Kaynarca Motorlu Kurye Hizmeti
  • Kaynarca Arabalı Kurye Hizmeti
  • 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  • Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  • Kaynarca Evrak Gönderimi
  • Kaynarca Ucuz Kurye Hizmeti
  • Kaynarca Yaya Kurye Hizmeti
  • Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  • Kaynarca Gece Kurye Hizmeti
  • Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Kaynarca Kurye Genel İşlemleri; Türkiye’nin önemli kurumlarına toplu dağıtım ve moto kurye hizmeti vermekteyiz.Hız, kalite ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden aylık yüzbinlerce adet gönderiyi alıcılarına ulaştırmaktayız. Bir zamanların ilk özel ulak hizmetini verenfirmamız uzun yıllar boyunca bu sektörün başlangıcını yapmıştır. 7 gün 24 saat verdiğimiz hizmet ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması Kuryetel adını bir marka, hizmet kalitesini ise referans alınacak noktaya getirmiştir. Hedefimiz müşterilerinizin firmanıza duyduğu güveni uzman kadromuz ile müşterilerinize taşımak.  İstanbul içi günlük kurye servisimiz ve Türkiye genelinde her türlü zarf, paket ve toplu dağıtım sınıfındaki materyalleri de istenen şekillerde ve istenen servislerle,farklılık yaratarak alıcılarına ulaştırmaktayız. Kalite ve güleryüzlü çalışmalarımız ile her geçen gün gücümüze güç katmayı başardık.Her geçen gün hedefledğimiz noktaya bir adım daha yaklaşıyoruz. Bu hedef ise kuryecilik sektörünün en iyisi olmaktır.

Kim olursa olsun herkese hizmette kalitenin önemini bilen, her biri konusunda uzman kalifiye bir ekibin, çağdaş bir yönetim tarzı ile buluşmasının neticesinde sektördeki hizmet anlayışları kalitesi, güvenilirliği ve hızı ile fark yaratan bir şirket olmak ve  kendi sürekli gelişiminin yanısıra sektörün ilerlemesinde ve büyümesinde de öncülük etmekten oluşur. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere özenle seçilmiş temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model kombo vasıtalarıyla ile hizmet sunmaktadırlar.

Kaynarca Hakkında Kısa Bilgi
Kaynarca, Pendik ilçesinde, ilçenin 1,5 km kuzey doğusunda yer alan İstanbul'a bağlı bir yerleşim birimidir. Bugün 2.5 km2 alana sahip Kaynarca Mahallesi'nde; 12 Cadde, 204 Sokak bulunmaktadır. Yaklaşık 65.000 nüfusa sahip olan Kaynarca Mahallesi'nin 30.000 civarında da seçmeni vardır. Kaynarca, adını o yıllarda mahallenin su ihtiyacını karşılayacak potansiyele sahip kaynaktan almıştır. Bugünkü modern Kaynarca kurye mahallesi ise özel bir ilçeye bağlı olarak, 1965 yılında kurulmuştur. Kurye sektörünün en iyisi olup siz değerli müşterilerimize uluslararası standartlarında kurye hizmeti sağlamak ve en hızlıyı en ucuza taşımaktır. Kaynarca içinde su içen dayanıklı ekip personelleri her zaman size yardımcı olmak için hazrı beklerler.

İçmeler kurye hizmetleri için tıklaynız...

Yorum ekle