Kiralık Kurye Hizmeti ( Aylık veya Yıllık Olarak )

Büyük kurye şirketi olarak siz değerli müşterilerine motorlu kurye kiralama siparişi verdiğinizden hemen sonra sizin emrinize sunmaktayız. Kiralaması yapılan kuryelerin maaşları, sgk giderleri, yemek fişleri, yakıt giderleri, bakım, onarım gibi tüm masraflarını şirketimiz karşılamaktadır. Olumsuz herhangi bir durumda size yeni bir kurye tarafınıza tahsis edilir. Ayrıca bu islem fatura edildiginden gider olarak ta gösterilebilmektedir. Siz sadece kurye personeline iş vererek gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz bir şekilde sürekliliği sağlanır. Her zaman kurye kiralama yaptığınızda gönderileriniz çok fazla olup kurye maaliyeti size kabarık bir fatura şeklinde dönüyorsa motorlu kiralık olan kurye şeklinde kiralamalısınız. Tüm firma şirket kurum hatta kişi olarak bile aylık veya yıllık olarak kiralık hızlı kurye bulabilirsiniz. Siz sadece firmamızın personeline iş verirsiniz ve gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz bi şekilde bir makina parçası gibi işler.

Ulaştırma Bakanlığı’ nın sektörümüz için uyguladığı yeterlilik belgesi firmamızın uygulama başladığı tarihten itibaren yenilediği zorunluluktur. Sektörümüzdeki bütün firmaların bu belgeyi alması ve bu şartlarda çalışması gerekmektedir. Kurye kiralama şartları nasıldır. Haftanın 5 günü sabah 09.00 başlayıp akşam 18.00 sona erecek, günlük 150 km yol 2 köprü 2 otoban geçişi yemek sgk lar firmamız tarafından karşılanacaktır, hafta sonu özel bir kurye saat 09.00 başlayıp akşam saat 18.00 sona erecek günlük 150 km yol 2 köprü geçişi yemek sgk ödemeleri firmamızca yapılacaktır, günlük 150 km dışındaki her 1 km için günün şartlarına göre kuruş bazında hesaplanarak faturaya ilave edilecektir, günlük 2 köprü 2 paralı yol geçişi aşıldığı takdirde + maaşa ilave ilave edilecektir saat 18.00 den sonra yapılan işler mesai ücreti olarak maaşa ilave edilecektir. Bizi tercih ederek zamandan yapılan fazlalık ile daha çok çalışılarak kazanca dönüştürülebilir, özellikle istanbul gibi büyük şehirlerde trafik çekilmez bir dert, insanlar trafikten o kadar çok bıktığı için kurye işlerini halletmek istiyorlar, bu nedenle İstanbul’da kurye çok tercih edilen çalışma anlayışıdır, kuryelerimizle özel eşyalarınızı güvenle alıcıya ulaştırabilir, dertsiz tasasız tüm işleriniz için kendinize zaman ayırırsınız.

Hızlı kurye sipariş ve kiralama servisi ile kazanacağınız bazı avantajlar şunlardır, mevcut personelinizin işe gelmemesi, motosiklet arızası, kaza durumunda çalışamaması, yıllık izne ayrılması, yerine alternatif bulundurulamaması ve benzeri olumsuzlukları yaşamamak için, giderlerinizin sabit olması, ekstra bir maliyet çıkmamasını sağlamak için, trafik ceza derdi olmayışı ve benzeri sürpriz gider olmayışı gibi problemleri hemen bertaraf edersiniz. Ayrıntılar sözleşme konusu olup karşılıklı mutabakat sağlanarak imzalanır. Detaylı bilgiler için şirket personellerimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum ekle