Kızıltoprak Kurye Hizmetleri 

Bölgemizde motorlu kurye çalışanları oldukça uzun zaman bu sektörde bulunmalarından dolayı lokasyonda her adrese kolayca ulaşım sağlayacak birikimlere sahip olarak gönderilerinizi ilgili kişi veya kuruma titizlik ve güvenle ulaştırır. Türkiye'nin kurye ve kargo sektöründe lider kurum olarak 1996 yılından itibaren emin adımlarla ilerleyen firmamız, geniş hizmet ağıyla ve saygın referanslarıyla siz değerli müşterilerimize her türlü kurye hizmeti saklamamaktadır. Müşterilerine verdiği hizmetleri referans kabul ederek indirimin yanında süratli teslim ayrıcalığını her zaman sunana firmamız geçmiş on dokuz yıllık yolculuğunda sektörde öncülüğünü her zaman devam ettirmiştir.

Çünkü Kızıltoprak kurye Hizmetleri bizde para kazanma amaçlı bu işi yapıyoruz. Yoksa neden bu kadar makaleyi yazalım. bilmem anlatabiliyormuyum. Hatta şunları da yazayım da bizim ne kadar üstün bir kurum olduğumuzu anlayın. Kurulduğu ilk günden itibaren sadece müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiş tecrübe ve titizliğin harmanlandığı firmayız. Var olduğumuz uzun dönem içerisinde krizlere ve yüzlerce rakibin arasında, işinden ödün vermeden görevini yerine getiren dış görünümüne değil, sadece yaptığı işe odaklanan elemanlarımız bulunmaktadır.

Şehir içi ulaşımda yüz seksen dakika sınırı ile çalışmalarını hayata geçiren şubemizde bölge içi teslimatlar ise sadece otuz dakikada gerçekleşiyor. Sorumlu firma anlayışı ile çalışmalarını bölge sakinlerine sunan şubemizde acil, yaya, gece, motorlu, araçlı ve VIP kurye hizmetlerinden ekonomik ücret eşliğinde yararlanabilirsiniz. Evrak, dosya, posta,mektup, dosya ve paketlerinizi emin ellere teslim etmek için Çağrı Merkezimizle yapacağınız tek bir görüşme yeterildir.

kızıtoprak kurye

kızıltoprak kurye Ticaret Ünvanıyla Bazı Uygulamalarımız


Kızıltoprak Motorlu Kurye Hizmeti | Kızıltoprak Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Kızıltoprak Evrak Gönderimi | Kızıltoprak Ucuz Kurye Hizmeti | Kızıltoprak Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Kızıltoprak Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Genel Anlamda Yapmaya Çalışıyoruz. Kızıltoprak Kurye Ticaret Ünvanıyla Bazı Uygulamalarımız


Sektörümüzle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek yatırımlarını doğru şekilde yönlendirmiş ve işimizi en doğru yapabilmek adına ilerlemiş kurumsal ticaret odasına kayıtlı, sosyal güvenlik ve maliye açılarından uyulması gereken sartlaryerine getirdikten sonra üstümüze düşen görevleri belgelerimizle bile hava atmaya çalışan bir firmayız. Bunu öncü olduğumuzdan dolayı yazıyorum. Kızıltoprak içinde kuryelerimizin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Kesin olarak söyleyebiliriz, ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız.

Cüzdanınızın kalınlığına dokunmadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş elemanlarımızla göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Teslimat sonrası hemencecik tarafınıza gerekli bazı bilgiler yollanır. Ama bu bilgiler kurye ile değilde mail ya da telefonla olur. Bu yazılanlardan sonra bizimle çalışmayı elbette düşünüyorsunuz. O halde hemen sekreterlerimizi arayıp kayıtlarınızı bırakmaya başlayabilirsiniz.

Kızıltoprak Hakkında Bazı Bilgiler


Kızıltoprak, İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy ilçesinde bir semttir. Semtte sağlık ve ticarî alanlarda faaliyet gösteren dükkânlar yoğun olarak bulunur. Bağdat Caddesi'nin çift yönlü olarak aktığı tek noktadır, trafiği günün her saati oldukça yoğundur. Yoğun trafiğine rağmen Kızıltoprak'ın ara sokakları sakinliğini korumaktadır. Vecihi Hürkuş'un heykeli, Kadıköy Müftülüğü, Eski Kenan Evren Lisesi ve yıkılmış durumda olan tarihî Kızıltoprak kurye karakolu burada bulunmaktadır. Uzak doğu sporlarını benimsemiş kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model dizel doblo kombo araçları ile size getirirler. Sizde kızıltoprak kurye çalışanlarına saygılı olursanız onlarda size saygılı olurlar.

Kaynarca kurye için tıklayınız...

Yorumlar   

+2 #1 Davut. 01-07-2015 06:26
Diğerleri ile karşılaştırma yaptığımda ne kadar çok kurumsal olduğunuzu bir kere daha görüyorum. Bölgemize yakışır bir hizmet sunuyorsunuz. Her şeyiniz mükemmel.
Alıntı

Yorum ekle