Kocasinan Motorlu Kurye Şirketi

Kocasinan kurye bir land şirketleri iştiraki olup, 7/24 size en hızlı en ekonomik iletişim aracılığı hizmetini vermektedir. Normal ulak hizmeti gün içi, acil gönderileriniz için express gönderi seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Elemanlarımızın taşıyamayacağı ebat, hacim, boyut ve ağırlıktaki gönderileriniz için otomobilli doblolu gönderi seçeneğimizden yararlanabilirsiniz. İletişim aramalarında öncülük eden kurumsal özel ulak firmasıyız. Bizden bu hizmeti alarak, garantili ve güvenli kurye anlayışını fark etmeniz gerekebilir.

Firmamızın Kocasinan motorlu kurye şirketi işleyişi ise şöyle olmaktadır, ilk öncelikle gönderinin gideceği yere dair bilgilerini verilir, daha sonra verdiğiniz bilgiler firmamızın gerekli bölümüne iletilir, işlem merkezi ise size en yakın olan elemanımızı size yönlendirir ve gönderinizi masanızdan teslim alır. Hemen sonrasında gönderiyi gideceği yere teslimatı yapıp, müşteriye teslimat hakkında bilgi verilir. Bu bilgiyi herkesle paylaşmıyoruz.

Uzun zamandır faaliyetlerine başlamış şirketimiz lojistik ve taşımacılık sektörünün en acil, hızlı, zor ve karmaşık ihtiyaçlarını karşılamayı misyon edinmiştir. Profesyonel çağrı merkezimiz ve operasyon ekibimiz, müşterilerimizin anlık ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazır olarak emirlerinize amade olurlar. Sektörümüzün en eski firması olarak Gprs destekli olmayı ilke edindiğimiz için şuan ise Android işlemcili cep telefonu destekli saha ekibimiz ve operasyon merkezimiz arasındaki iletişimi tamamen dijital ortamda sağlıyoruz. Bu sağlama matematiksel olarakta kanıtlanmıştır.

Kocasinan Kurye Ticaret Odası Kaydına Göre


Kocasinan Motorlu Kurye Hizmeti | Kocasinan Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Kocasinan Evrak Gönderimi | Kocasinan Ucuz Kurye Hizmeti | Kocasinan Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Kocasinan Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Her Zaman Uyguluyoruz. Kocasinan Kurye Ticaret Odası Kaydına Göre.

Kocasinan Mahallesi Tarihi Bilgileri
Osmanlı Devleti döneminde daha çok çiftlikler bulunan yer.Eski Adı Nifols (Rumca Gelinler) 1925'te Selanik'ten buraya ciddi bir göç yaşanmıştır. İsmini 1928'de yapılan Sivayuspaşa Parkı'ndaki kuleden alır.Bölgenin tek yerleşim yeriydi. Aynı sene okul yapıldı. 1934'te de bir okul yapıldı. Daha önce var olan kilise yıkıldı. Kocasinan Camii yapıldı. 1940 yılına kadar çiftik özelliğini sürdürdü. 1950 yılından itibaren nüfus sürekli arttı. 1960 ihtilalinde yılında seçimler yapılmadı. 1962 seçimi yapıldı.1967 yılında nüfus 18 bini aşıyordu.Bundan sonra belediye oldu. Kocasinan İtfaiye Okulu her ne kadar şimdilerde Zafer Mahallesi sınırları içinde de bulunuyorsa da eskiden Kocasinan'ın eskiden ne kadar önemli bir yerleşim birimi olduğunu göstermektedir. Eski Kocasinan Beldesi bugünkü Kocasinan Merkez, Soğanlı, Cumhuriyet, Siyavuşpaşa mahallelerinin bulunduğu alanda bulunmaktaydı. Şu anki belediyenin bulunduğu alan da (Eski Vergi Dairesi Binası, yenisi yapılmakta) o zamanlar Kocasinan Belediye binası bulunmaktaydı. Şunları da belirtmek istiyorum, mahallenin çocuklarından oluşan Kocasinan içinde kurye ekibine katılmak istiyorsanız bir telefon kadar yakınız.

fındıklı kurye için tıklayınız.

Yorum ekle