Koşuyolu Motorlu Kurye Hizmetleri

Kaliteyi yüksek turan Koşuyolu motorlu kurye hizmetleri şirketinin müşterilere sunulan hazır hizmetinin yanı sıra ürün geliştirme detaylandırılmış kurye elbiseleri çizimleri şef koordinatörlüğü görevlerini de üstlenmektedir. Dağıtım çalışmaları ile tasarım, haritalardaki gerçek ölçülere göre tekrar kurgulanır, motorize ulak elemanlarını etkileyebilecek ölçü değişiklikleri ve teknik gereklilikler ile ilgili olarak alternatif öneri evrak teslimatları sunulur. Gerekli durumlarda bitmiş detaylar ile ilgili kuryecilik çalışmaları yapılarak eşyalar müşteriye sunulur. Koşuyolu kurye firması kurulduğu günden beri sektörde yaptığı başarılı çalışmalarla önemli bir yer edinmiştir. Güçlü kadromuzla Türkiye`nin pek çok yerinde kurye şubelerimiz vardır. Yaşanılan tüm mekanlarda kişiye ve mekana özgü özgün postacılık hizmetlerini projelendirip, yüksek işçilik kalitesi kuryelerin görünüm zerafetinin yanında hızlı evrak teslimatlarına işlevsellik katarak işimizi yapmaktayız.

Koşuyolu kurye hizmetleri 7/24 AçıkKonumuzu ilgilendiren her türlü verinin bilgiye dönüştürülerek, her türlü ortamda bireysel ve kurumsal olanlara evrakların eriştirilmesi amacıyla faaliyet gösteren bir teknolojik bazda olan kuryecilik şirketidir. Sektörün profesyonelleri tarafından uzun zaman önce kurulan firmamız, kurulduktan kısa bir süre sonra kurye analiz ve işlemleri konusunda market liderliğini ele geçirmiş ve bugüne kadar pazar payını sürekli artırmıştır. Kurye gönderilerinizde, evraklarınız bir semtten diğer bir semte normal gönderimlerde 3 saat içerisinde, express gönderimlerinizde 1,5 saat içerisinde teslim edilmektedir. Koşuyolu kurye hizmetleri 7/24 Açık.

Bugün yüzü aşkın çalışanıyla ülkemizdeki aboneye ve kullanıcıya hizmet sağlayan ve sektörünün lideri bir firma haline dönüşmüştür. Kurye gönderiminiz için bize iletişim bilgilerimizden ulaşaıp kurye’nin yönleneceği adresi vermeniz halinde, motorlu kuryemiz en kısa süre içerisinde belirtilen adrese yönlendirilecek ve evrağınızı teslim alıp gideceği yere ulaştıracaktır. Bunu şef garantisi altında veriyoruz. Dünya standartlarında gelişen kurye hizmetlerine uygun örnek hizmetler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz kurye sektöründe önder bir kurye firması olmaktadır. Koşuyolu semti çevresinde bulunan kuryelerimiz adeta sizi bekçi gibi beklemektedir.

Koşuyolu Kurye Ticaret Ünvanıyla Uygulamalar
Koşuyolu Motorlu Kurye Hizmeti | Koşuyolu Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Koşuyolu Evrak Gönderimi | Koşuyolu Ucuz Kurye Hizmeti | Koşuyolu Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Koşuyolu Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Yapmayı Biliyoruz.

Koşuyolu Semtinin Tarihi Bakımdan Önemi
Koşuyolu İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan Kadıköy ilçesine bağlı bir semttir. Validebağ Öğretmenevi burada bulunmaktadır. Yeniçerilerin sefere çıkmadan önce buluşma yerleri olan çeşmeye çok yakın mesefadedir. Validebağ ve Altunizade gibi semtlerle komşudur. Ulaşım bakımından otobüs ve minibüsler geçmektedir.İstanbul'un en nezih ve yeşil semtlerinden biridir. Ancak son yıllarda şirketlerin semte akın etmesiyle bahçeli evler yıkılarak arsanın tamamına yapılan çok katlı hanlarla bu yeşil kimliğinden önemli ölçüde uzaklaşmıştır.Mahallede yerleşik nufüsün yerini daha çok şirket çalışanları almaktadır. Öte yandan ana caddesinde birbiri ardında açılan lokanta, kebabçı ve pastaneleriyle Koşuyolu İstanbul'un sayılı yeme içme mekanlarından biri haline gelmiştir. Fazla yemek yerseniz bile canınızı sıkmayınız. Çünkü Koşuyolu semtinde kalp hastanesi mevcuttur. Hemen gider tadavinisi yaptırırsınız.

Ancak eski sakin yapısından da önemli ölçüde uzaklaşmıştır. Herşeye rağmen Koşuyolu İstanbul'un en yaşanılası köşelerinden biridir. Şirketimiz hakkında pozitif düşünmesi bizim için önemlidir. Kötü düşünen kişilerede söylenen halk arasında bazı sözler bulunur. Müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetlerimizde Koşuyolu kurye ekibi birçok müşterilerimiz tarafından bilinmekteyiz. Koşuyolu sınırları içinde olan kurye ihtiyacı durumlarında hazır vaziyette çay içerek seferber halindeyiz.

gülsuyu kurye için tıklayınız...

Yorum ekle