Küçükyalı Kurye Hizmetleri

Mükemmel Küçükyalı kurye Hizmetleri şirketinde tecrübeli ve profesyonel motorize kurye ekibi haftanın 7 günü 24 saatinde siz değerli müşterilerimize bir semtten diğer bir semte, elden ele, kapıdan kapıya, adresten adrese teslim seçenekleriyle İstanbul ilinin her iki yakasını da en etkili şekilde kullanabilen özel ulak firmasıyız. Posta kaydı oluşturulduktan sonra sistemden bakılarak size en yakın kuryemiz yönlendirilir. Yönlendirmiş olduğumuz kuryemiz en hızlı bir şekilde evrak veya paketi sizde teslim alarak, araya hiçbir evrak sıkıştırmadan özel olarak teslimatı gerçekleştirir.

Öncelikle bizi aradıktan sonra sekreterya servisimize verdiğiniz kayıt alınır. Operasyon şefliği bölümüne iletildikten sonra operasyoncu adresinize en yakın olan motorlu kuryeyi size yönlendirir ve kurye gönderinizi masanızdan teslim alır. Mukabilinde ise gönderiyi gideceği yere teslimatı yaparken müşteriye teslimat hakkında bilgi verilir. Posta eşya yada kolilerinizi birkaç saat içinde istediğiniz bir adrese (neresi olursa olsun) ulaştırır. Bu daimi istikamet görevleri sayılır.

Küçükyalı Kurye Firmasının Bazı İşlemleri

  • Küçükyalı Motorlu Kurye Hizmeti
  • Küçükyalı Arabalı Kurye Hizmeti
  • 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  • Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  • Küçükyalı Evrak Gönderimi
  • Küçükyalı Ucuz Kurye Hizmeti
  • Küçükyalı Yaya Kurye Hizmeti
  • Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  • Küçükyalı Gece Kurye Hizmeti
  • Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Küçükyalı Kurye Firmasının Bazı İşlemleri... Yazmış olduğunuz alıcı kişiye, imza ve kimlik bilgileri alınarak yapılan teslim şeklidir. İlgili alıcı belirtilen adreste bulunamadığı takdirde başka bir kişiye teslim yapılmaz ve ikinci kez dağıtım kapsamına alınır. İkinci ziyarette de teslimatın gerçekleşememesi halinde göndericiden gelecek talimat doğrultusunda hareket edilir. Dağıtım sonrası gönderene teslim raporu verilir. Gönderinin yapıldığı adreste gerçek alıcı bulunmadığı takdirde, belirtilen adreste bulunan bir kişiye imza ve/veya kaşe alınarak yapılan dağıtım şeklidir. Ofisindeki sekreterya, muhaberat bölümü, kapıya yapılan teslimatta ise 18 yaşını doldurmuş imza karşılığı teslim alabilecek kişiye teslimat yapılır. Dağıtım sonrasında gönderene teslim raporu verilir. Hemen teslimat raporlarını isterseniz veremeyebiliriz. Bunun nedeni telefon bozulması gibi bir takım nedenlerden kaynaklanır.

Tamamiyle profesyonelleşmiş ve uzman kadrosuyla, motorize bankolu kurye ve uçak kargo hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde güzel usluplu, saygın iletişim yöntemleri ve kombo olan arabalarla hizmet vermekteyiz. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla amelelerimiz daima görevlendirilir.

Küçükyalı Hakkında Bir Kaç Tarihsel Bilgi
12 Eylül 1980 darbesi öncesi belediyesi olan semtin belediyeliği ihtilal döneminde elinden alınmış ve Kartal'a ait bir semt haline getirilmiştir. 1992 yılında ise Maltepe'nin ilçe olması üzerine Maltepe'ye bağlanmıştır. İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Kampüsü, Maltepe Belediyesi Evlendirme Dairesi, General Kenan Evren Kışlası, Küçükyalı Askeri Lojmanları, İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığına ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye'nin en çok market ve kuruyemişcilerin bulunduğu semtidir.

Küçükyalı'nın darbe yıllarında kapatılmadan önce 12 adet kullanılabilir plajı olduğu söylenmektedir. Günümüzdeyse plajların yerinde sahil yolu bulunmakta ve ulaşımda büyük rahatlık sağlamaktadır. Küçükyalı Su Kooperatifi de bu sahil yolu üzerindedir. Ayrıca Türk Telekom bölge müdürlüğü Küçükyalı da bulunmaktadır. Maltepe ilçesine ve Maltepe ilçesinin semtlerine Küçükyalı Telekom Müdürlüğü bakmaktadır. Tarihi yönden büyük bir önemi olan semtin bir adet de arkeolojik parkı bulunmaktadır. Arkeolojiyi sevenlerin dikkatine olan bir yazıdır.

Küçükyalı Maltepe Belediyesi'ne bağlı Bostancı ve Maltepe arasında bir semttir. Altıntepe, Küçükyalı merkez, Çınar ve İdealtepe mahalleleri genellikle Küçükyalı semti olarak bilinir. İstanbul'daki zenginlerin Küçükyalı sahilinde yalıları bulunur. Belediye içinde olan kuryelerimize saygılarımızı sunmak için her zamankinden daha fazla çalışma gayreti gösteriyoruz. Lütfen bizimle çalışın. Bunları yazmamın sebebi, binamızı gördükten sonra bize tavır takınmanızdan kaynaklıdır. Takıntımızın sebebi Küçükyalı kurye ekibinden olabilir. Fakat genede belli olmaz belki onlardan değildir.

Pendik kurye için tıklayınız...

Yorum ekle