Levent Kurye Hizmetleri

Kesin bir nedeni olan Levent kurye hizmetleri masasındaki telefon ile bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder. Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.

Uzun yıllardır sektörde olup güven çerçevesi içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitimli çalışanları ve uzman kadrosu ile sadece ulak hizmeti değil, iş hayatınız ve özel hayatınızda bir numaralı yardımcılarınızdır. Kuryeland, hızlı, güvenilir ve güler yüzlü çalışanları ile en uygun fiyatlar ile İstanbul'da siz değerli dostlarımıza servis hizmetleri sunmaktadır. Sağlamış olduğumuz motorlu kurye servis hizmetlerimizden yararlanmak ve Kuryeland farklılığını yaşayarak öğrenebilmek için numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

levent kurye

Levent Ekspres Kurye


Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Levent Ekspres Kurye ile sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır.

4 Levent Özel Kurye Hizmeti
Özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz. Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel Levent kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Çiçekçiler, hediyelik eşya satan mağazalar tarafından tercih edilen bu sistem, aynı zamanda sevdiklerine güzel suprizler yapmak isteyen herkes için özel geçerlidir. Gerek şehir içi gerekse şehir dışına ulak hizmeti verilmektedir. Bunlar hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için hemen sekreterlerimizi arayabilirsiniz.

Genel olarak hizmetlerimiz;
Levent Hızlı Kurye - Levent Motorlu Kurye - Levent Gece Motorlu Kurye - Levent Evrak Gönderimleri - Levent Ucuz Motorlu Kurye - Levent Yaya Kurye Hizmeti - Levent Ucuz Kurye - Levent Acil İlaç Kuryesi işlerini profesyonel olarak en hızlı şekilde uygulamaktayız. Bunların yanında firmamız sizlere teşekkürü borç bilmektedir.

Yirmi yıllık birikim dolu geçmişi ile çalışmalarında profesyonel personel kadrosuna teknolojik tüm yenilikleri ilave eden firmamız ile tüm kuryeleriniz en kısa sürede adresinizden alınıp teslim edilir. Sorumlu firma anlayışı ile hareket eden İnci, müşteri ayrıcalıkları ilkesine göre taşımacılık prensiplerini  hayata geçirmekte ve günümüz müşteri profiline uygun davranışta bulunmaktadır.

aksaray kurye hizmetlerimiz ve iletişim bilgileri için lütfen tıklayınız.

Yorum ekle