Maltepe Motorlu Kurye Hizmetleri

Kalite anlayışı ile Maltepe kurye şirket güvencesiyle sigortalı vaziyetteki gönderileriniz zamanında ve güvenli bir şekilde vereceğiniz adresinizdir. Firmamızın kurulduğu 1996 tarihinden bu yana Maltepe içinde kurye iki yakasında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Uzman ekibimiz sayesinde gönderileriniz trafiğe takılmadan zamanında teslim edilir. Yetiştirilmek üzere vereceğiniz zarflarınızı merkez telefonumuzu aramayarak halledersiniz. Her bakımdan karlı çıkacak indirimli tarifelerimizi görmenizi istiyorum.

Gönderinizi trafiğe takılmadan en kısa sürede bir adresten diğer adrese götürebilecek en hızlı taşıma şeklidir. Trafik yoğunluğu konusunda operasyon şefimizden sürekli bilgi alan ulaklar, gideceği adrese çıkan en kısa yolları bilen, uydu üzerinden sürekli takip edilen ekibimizle yolladıklarınız yetiştirilir. Binamızda yaşayan elemanlarımızın ekstra hizmetleri sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz tarafımızca sigortalanır.

maltepe kurye

Maltepe Kurye İsmiyle Yaptıklarımız

Maltepe Motorlu Kurye Hizmeti | Maltepe Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Maltepe Evrak Gönderimi | Maltepe Ucuz Kurye Hizmeti | Maltepe Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Maltepe Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Tüm Kişilere İçin yapılır.

Normal haberci hizmeti güniçi, acil gönderileriniz için ekspres kurye gönderi seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Motorize olan kuryelerin taşıyamayacağı ebat, hacim, boyut ve ağırlıktaki paketlerinize özel arabalı kurye gönderi seçeneğimizden yararlanabilirsiniz. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Maltepe kurye garibanlarının en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bu yüzden çalışmak zorundalar, yoksa evlerine para götürmeyip aç kalırlar.

Çok çalışıp çok para kazanmayı isteyen kuryelerimizde bulunan yer tespit cihazları sayesinde sistem otomatik gönderi alınacak adresinizdeki en yakın motorize kuryeyi tespit edip onu hemencecik uyarır. Bu sayede aksaklıklar önlenir, kurye doğru adrese en kısa zamanda ulaşır. Bunları biliyorum diyorsanız okumanız boşunadır. Bilen bir kişi sadece telefonumuzu arayıp elemanımızı çağırır.

Maltepe İlçesi Hakkında Bazı Bilgiler
Maltepe ilçesinin genel tarihi bakımından Bizans İmparatorluğu'na dayanmaktadır. O devirlerde adının "Bryas" veya Latince adıyla "Urias" olduğu söylenir. Diğer bir bilgiye göre ise Bizanslıların tarihinde "Pelekanon" dur. Bryas adının tarihçiler tarafından Küçükyalı'da eski Akduman pınar'ı yakınlarında bulunan Bryas Sarayı harabelerinden aldığı belirtilmekte ise de kesin kanıt yoktur. Bu nedenle bu günkü ilçe 16. yüzyılda burada kurulmuştur. Bu küçük sınır kasabasının 1509 yılındaki depremde yıkıldığı ve Dragos eteklerinde bulunan ve bu yüzyılda "Obnias" veya "Abrias" adı ile anılan bu kasabanın harabeleri 1540 yılında ünlü Fransız nebetatçısı ve seyyahı "Pierre Gylli" tarafından görülerek tespit edilmiştir. Pelekanon adı üzerinde duran tarihçiler ise 3. Andronikos ile Orhan Gazi arasındaki savaşın (1329-1330) çevresinde olduğunu söylemektedirler. Bu görüşün kaynağı ise ünlü tarihçi Hammer'dir.

Buna rağmen Pelekanon savaşı'nı araştıran tarihçi 6. Mırmıroğlu çeşitli kanıtlara dayanarak Pelekanon Savaşının Darıca ile Eskihisar arasındaki Manastır Mevkii'nde olduğunu ileri sürmüştür. Yapılan bütün bu araştırmalardan da anlaşılacağı gibi Maltepe yüzyıllardır önemli bir yerleşim bölgesidir. Bu günkü ilçenin adı ise "Höyük Tümülüs "(Yığmatepe) içinde hazine ve define veya küp dolu altınların yığıldığı tepe anlamına gelmektedir.Kocaeli Yarımadası'nın Türkler tarafından fethinden sonra Türkler Dragos'la ilgili birkaç efsaneye dayanarak bu ismi vermiştir. Tarihçi Hammer bu kıyı şeridindeki bütün tepelere "Maltepe denildiğini söylemektedir.Osmanlı İmparatorluğu kurulmadan önce Türk akıncıları Bizans egemenliği altında bulunan Kocaeli Yarımadası'na akınlar düzenlemişlerdir.Bu akıncıların Üsküdar'a kadar geldikleri bilinmektedir. 1075 yılında İznik ve çevresini fethederek Anadolu Selçuklu Devleti'ni kurarlar. Süleyman Şah İstanbul Boğazı'na kadar dayanmıştır.

Anadolu Selçuklu Devleti'nin yıkılmasından sonra yine Bizanslıların egemenliği altına girmiştir. Osmanlı İmparatorluğu kurulduktan sonra 2. Osmanlı Padişahı Orhan Gazi'nin döneminde komutanları " Akça Koca, Konur Alp, Gazi Abdurrahman" tarafından Türk egemenliğine alınmıştır. İstanbul’un Türkler tarafından fethinden sonra tarihi konumu daha da artmıştır. Bağdat yolu üzerinde olan Osmanlı Ordusu'nun Üsküdar'dan sonra ikinci durak yeri olmakta ve ordugah Maltepe' de kurulmakta idi. Fatih Sultan Mehmet’in 300.000 bin kişilik ordusunun başında 27 Nisan günü Üsküdar'a geçtiği ve burada hastalanıp birkaç gün istirahattan sonra tekrar yola çıktığı, Üsküdar'la Gebze arasındaki Tekfur Çayırı ve Sultan Çayırı diye anılan Hünkar Çayırı Mevkii'nde tekrar hastalanıp 3 Mayıs 1481 de öldüğü İsmail Hami Danışment tarafından yazılmıştır. Danışment'e göre bazı Osmanlı kayıtlarında Üsküdar ve Gebze arasında bulunan Hünkar Çayırı Maltepe'dedir. Evliya Çelebi'nin Seyahatname adlı eserinin 1. Cildinde de Fatih Sultan Mehmet'in yakınlarında öldüğü ifade edilmektedir. Osmanlı döneminde Maltepe askeri konaklama yeri olarak önemli bir mevki idi. 18. yüzyıl Kazasker Feyzullah Efendi'nin çabalarıyla Maltepe daha da gelişerek yeni bir çehreye bürünmüştür. (1699-1761) Şeyhülislam Ebu'l Hayr Efendi'nin oğlu olan 1749’da Rumeli Kazaskerliğine getirilen Feyzullah Efendi de (1755 ve 1757) iki defa "Şeyhülislamlığa" atanmış ve 1758 yılında 3. Mustafa tarafından azledilerek Sütlüce'deki evinde oturmasına izin verilmiş, ölüncede Sütlüce Deresi'nde yaptırmış olduğu zaviyeye gömülmüştür.

Eski Maltepe ilçesinin Feyzullah Efendi Çiftliği olduğu söylenir. Kayış Dağı memba Suyunu Maltepe'ye toprak künklerle Feyzullah Efendin getirmiş bununla da yetinmeyip bu günkü Feyzullah Camii'nin yanındaki asmalı kahvenin önünde bulunan çeşmeyi de kendisi yaptırmıştır. Bize olan güveninizi insana verilen değeri ve teknoloji açısından örnek sektördeki diğer şirketleri peşinden sürükleyen lider olmaktır. Sektöre yeni teknolojiler ve ürünler kazandırarak sektörü değiştiren öncü şirket olmak. Her bölgede bulunan şubelerimize değer vermek ve kalitelerini yükseltmelerinde onlara katkıda bulunmak amacımıza daha çabuk ulaşmamıza destek olur. Toplumun bir parçası olarak topluma katkıda bulunacak her türlü ilişki ve oluşumu destekleriz. Biz sizi desteklerken sizinde bizi desteklemenizi istiyorum. Fakat bu konudaki düşüncelerim bir yere kadardır. Destek hakkında konu açılmışken Maltepe kurye ekibince onaylanmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır. Tavsiyelerimize uyan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Ümraniye kurye tıklayınız...

Yorum ekle