Merter Motor Kurye Şirketi 

Yenilik tarzında Merter kurye yeni bir anlam taşıyan ve yenilik niteliğinde olan express kuryeler ile gönderileriniz artık en kısa süre de istediğiniz yerde. Sıradan kuryelerin maksimum 3 saat ulaşım süresi biçtiği yere sadece express kuryeler sadece 90 dakika zaman dilimi tanıyor. 2 kat daha hızlı bir ulaşım sağlarken aynı anda gönderilerinize de özen göstererek güvenli bir şekilde taşıyor. Merterde içinde kuryesi bulunan apartmandaki imkanı sağlayan kurye firmalarından biridir ve bunun gibi birçok semtte express kuryeler mevcuttur.

Telefon: (212) 356-93-24

Merter Kurye 7 Gün 24 Saat Verdiğimiz Hizmetlerimiz;

  • Merter Motorlu Kurye Hizmeti
  • Merter Arabalı Hizmeti
  • Merter Acil Kurye Hizmeti
  • Merter Ucuz Kurye Hizmeti
  • Merter Express Kurye Hizmeti
  • Merter Yaya Kurye Hizmeti
  • Merter Gece Kurye Hizmeti
  • Merter Acil İlaç Hizmeti


Firmamızın şubelerinden olan Merter içinde kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Evrak, koli, posta yada eşyalarınız kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Merter kurye, sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Teslimattan hemen sonra size bilgiyi verip rahatlıyoruz.

Özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz.Merter kurye Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Merter motorlu kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Merter hakkında detaylı bilgi,
Merter'in kuruluşu 1960'lara dayanır. O zamanlar üzüm bağları ve tarla olan bir yerdir.Şu an Veysel Karani Camii'nin olduğu yer merterin merkezidir. 1958 ve 1959 yılları kırkpınar ağalığı yapan Ahmet Merter büyük ve modern bir site kurma fikrini burda gerçekleştirir. Kurduğu bu siteye Merter Sitesi adını verir.Yıllar içinde gelişip büyüyen bu semtin adı Merter olarak anılır. Tekstil cennetidir. Toptancılar, bütçeye uygun satım ve ev fiyatları ile İstanbul'un ucuz semtinden biridir.Ayrıca semtte spor ve kurs merkezleri bulunur. Ulaşım imkanları çok geniştir ve merkezi bir yerde olduğu için tanınan bir semttir. Buna rağmen henüz bir sinema, tiyatro ve kültürel aktiviteler için yeterli değildir.Metrobüs ve Metro gibi önemli ulaşım araçları buradan geçer. Büyükşehir belediye binası merter içinde bulunur. Bizde şehir binasının yanında olan kurye şirketiyiz.

Üsküdar kurye tıklayınız...

Yorumlar   

+2 #6 ceyhun rent car 08-06-2015 13:41
Fark yaratan ve yarattığı farkı koruyan bir şirket.
Alıntı
+2 #5 STY Araç 29-05-2015 02:38
Günümüz teknolojik yenilikleri anında uygulayan ve böylece hizmetlerini doğrudan bizlere aktaran firma olduklarını gösteriyorlar.
Alıntı
+3 #4 Suna Yapı 28-05-2015 21:57
Hızlı teslimat yapan bir firma. Tavsiyedir.
Alıntı
+2 #3 dalaman araç 28-05-2015 21:14
Dakikliği ile bizi şaşırtan bir firma. İstanbulun her noktasına hızlı hizmet sunmaları da işin cabası.
Alıntı
+3 #2 araç kiralama 28-05-2015 21:03
Merterde bulunan araç kiralama firmamızın tüm kurye işlerini yapan İnci Kurye, işinde son derece başarılı bir çalışmayı iki yıldır gerçekleştiriyo r. Kurumsal bir işleyişe sahipler.
Alıntı
+4 #1 Merter kurye 25-05-2015 12:36
Görüş, yorum ve düşüncelerinizi buradan paylaşabilirsin iz.
Alıntı

Yorum ekle