Ömerli Motorlu Kurye Hizmetleri

1998 yılında kurulan Ömerli kurye şirketi sektörünün 3 kolunda hizmet veren ender kuruluşlardan biridir. Büyükşehir sıfatında olan ilimizin iki yakasında birer şubesi olan kuruluşumuz uzman ve tecrübeli kadrosuyla İstanbul'un tamamına, brokerlik anlaşmaları ile tüm Türkiye'ye yayılmış bir ağ üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimat yapmaktadır. Firmamız profesyonel postacılık firmaları arasında haklı olarak en güvenilir, en hesaplı firmaların başında gelmektir. Sizde tüm gönderi ihtiyaçlarınızda bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih etmeniz için bir çok nedenimiz bulunmaktadır.

Vizyonlarımızdan birisi olan edindiğimiz tecrübeyle profesyonel firmalara mailing projelerinde daha efektif bir şekilde kaliteli iş gücümüzle hızlı, güvenilir, elit bir hizmet vermektir. Gün içinde, akşam ve hafta sonlarında, yaşanmaz ve tahammül edilmez hale gelen trafiğin kaosundan boğuşmamanız, gönderinizin zamanında, güvenle istediğiniz adrese ulaşmasını sağlamak için şirketimizi kullanmalısınız. Ömerli Motorlu Kurye Hizmetleri...

 ömerli kurye

Ömerli Kurye Ticaret Kaydıyla Yapılanlar


Ömerli Motorlu Kurye Hizmeti | Ömerli Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Ömerli Evrak Gönderimi | Ömerli Ucuz Kurye Hizmeti | Ömerli Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Ömerli Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetimiz Herkese Yöneliktir. Ömerli Kurye Ticaret Kaydıyla Yapılanlar;

Firmamızın mobil ekipleri adresinizden 30 dakika içerisinde evrak alımı yapar, en kısa sürede karşı sorunsuz olarak teslimatı yapmaktadır. Sunduğumuz hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Kesinlikle ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla uğraşmak zorunda olmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş firmamız elemanlarımızla göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Personelimiz işe alınmadan ve işe alındıktan sonra çeşitli testler / eğitimlerden geçerek hizmetinize itina ile sunulmaktadır.

Ömerli mahallesi hakkında bazı bilgiler;
Ömerli semti Büyüksehir sınırlarında bulunan nezih bir ilçeye bağlı 17 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında Hüseyinli, Sırapınar, Reşadiye ve Koçullu köylerinin yanısıra, Çatalçeşme mahallesi ve özel idareye bağlı ilçeyle komşudur. Ayrıca adını verdiği Ömerli kurye baraj'ına da kıyısı bulunmaktadır. İlçenin yüzölçümü bakımından en büyük mahallesi olma özelliğini taşımaktadır. Bizlerde Ömerli içinde kurye binası personelleriyiz. Fakiriz ama gururluyuzdur.

bulgurlu kurye için tıklayınız...

Yorum ekle