Osmanbey Motor Kurye Hizmetleri
Her zaman anında kurye - (212) 356-93-24

Osmanbey kurye şirketi olarak hizmet veren kuryeland ekibi, siz değerli osmanbey semti firmaları ve semt sakinlerinin her türlü kurye, exspres kurye, hızlı kurye ve acil kurye, toplu dağıtım, cari abonelik, pullu abonelik, gibi tüm kurye, araçlı araçsız kurye, yaya dağıtım işlerinizde bizi arayarak randevu alıp bizin firmamızın deneyimli profesyonel kadrosmuzdan bu hizmetleri alabilirsiniz.Göndereceğinizin evrağın büyüklüğüne göre veya express, normal gönderi diye bir kavram vardır. Express kurye kavramı gönderinin çok hızlı birşekilde gideceği yere ulaşmasını sağlar süre ortalama olarak ise 45 ile 60 dakika arasında değişebilir. İşleyişi ise şöyle olur, ilk öncelikle gönderinin gideceği yere dair bilgilerini verilir, daha sonra verdiğiniz bilgiler firmamıza iletilir ve işlem merkezi Osmanbey'e en yakın olan motorlu kuryeyi size gönderir, kurye gönderinizi masanızdan teslim alır. Hemen sonrasında gönderiyi gideceği yere teslimatı yapar ve müşteriye teslimat hakkında bilgi verilir. Her zaman için kuryelerimiz sizden gelecek haberleri beklemektedir.

Şirketimiz kurye sektörüne yıllarını vermiş ve bu işe kuryelik yaparak başlayan sektörün her noktasında çalışmış deneyimli elemanları kadrosunda barındırmaya özen gösteren lider kurye kurumlarından biri olmayı hedeflemiştir. 199 yılından beri edindiği bilgi ve birikimlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktan zevk duyarız.

Osmanbey kurye ekibi 7/24 işlemleri

  • Osmanbey Motorlu Kurye Hizmeti
  • Osmanbey Arabalı Kurye Hizmeti
  • 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  • Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  • Osmanbey Evrak Gönderimi
  • Osmanbey Ucuz Moto Kurye Hizmeti
  • Osmanbey Yaya Kurye Hizmeti
  • Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  • Osmanbey Gece Kurye Hizmeti
  • Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti


Dakik kurye arıyorsanız tam yerine geldiniz. Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs.) nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek gönderiniz alınır ve teslim edilir. Gönderdiğiniz ne olursa olsun buna ait teslimat bilgisi eşzamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir.

Osmanbey hakkında genel bilgiler;
Osmanbey semti, 1860'lara kadar bulunan bölge boş bir araziyken, bu tarihlerden sonra buralara tek tük konaklar yapılmaya başlanmasıyla ortaya çıktı.Bu konaklardan biri de, semte adını veren Osman Bey'in konağıydı.Matbaa-i Osmaniye'nin kurucusu olan Osman Bey, 1870'lerde bugün kendi adını taşıyan semtin bulunduğu bölgede geniş bir arazi satın alarak buraya bir konak yaptırdı, onu daha sonra başka evler, konaklar izledi.

1940'lardan başlayıp 1960'lardan sonra hızlanan bir süreçte, konakların, bahçeli evlerin yerini, apartmanlar almaya başladı. Önce Halaskargazi Caddesi'nin iki yanında yükselen apartmanlar, iç ve ara sokaklara da yayıldı. Zamanla konut amaçlı kullanılan apartmanlar işyerine dönüştü. Tarihi Pangaltı Hamamı Osmanbey içindedir. Her zaman Osmanbey kuryesi buralarda beklemektedir.

Yorumlar   

0 #1 Sadi nal 14-07-2014 19:58
Firmamız için gece 3 de kurye ararken osmanbey kuryeyi aradık ve acil matbaaaya basım için yetişmesi gereken projemizi 1 saat içinde aldı ve teslim ettigi için firma müdürüne cok tsş ettik ....
Alıntı

Yorum ekle