Paşabahçe Kurye Şirketi

Yağlı yemekleri yemeyen Paşabahçe kurye Şirketi iç elemanlarımızın bulunduğu çağrı merkezine sizden gelen kayıtlarınızın alıcı ve teslimat adreslerini eksiksiz olarak verdiğinizde, en değerli şey olan zamanı kazandırmak başlıca görevi olmuştur. Müşteri temsilcilerimiz tarafından alınan kayıtlar sistem üzerinden operasyon birimlerine gönderilip, gerekli adresler alım bölgesindeki kuryemize iletilip yapılan ön hazırlık aşamasından sonra teslimatlarınızın son evresine kadar takip edilir ve siz müşterimize gereken bilgi akışı operasyon tarafından sağlanarak siparişleriniz tamamlanır.

Çok mükemmel müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetlerin verilmesi sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş, göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Teslim edildiğinde teslim edilen kişinin isim soyadı ile teslim saati ve diğer bilgileri anında mail adresinize veya adreslerinize göndermektedir.

paşabahçe kurye

Paşabahçe Kurye Olarak Uygulamalarımız

  1. Paşabahçe Motorlu Kurye Hizmeti
  2. Paşabahçe Arabalı Kurye Hizmeti
  3. 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  4. Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  5. Paşabahçe Evrak Gönderimi
  6. Paşabahçe Ucuz Kurye Hizmeti
  7. Paşabahçe Yaya Kurye Hizmeti
  8. Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  9. Paşabahçe Gece Kurye Hizmeti
  10. Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti - Paşabahçe Kurye Olarak Yaptklarımız

Standartlarımız gereği adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Paşabahçe çevresi ile yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Şirket profilini oluşturan amaçlarımızdan güzel olan kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Binamızın güzelliğine hayran kalmadığınız müddetçe bizi tanımanızı istiyoruz. Tanıdığınız zaman çok güçlü bir kuryecilik derneğini listesinde bulunduğumuzu farkediyorsunuz. Kuruluşumuzun tarihi olan 1996`dan bu yana kalite anlayışından hareketle bilinen her semte tüm Paşabahçe kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Gönderiniz hazır olduğu zaman sekreterlerimizi rahatsız etmeden arayarak kurye çağırısında bulunmanız yeterlidir. Bulunduğunuz semte göre en yakın kuryemiz size yönlendirilir, hızlı ve güvenilir bir şekilde belirtilen adrese gönderinizi diğer adrese yollanır.

Benim evrağım hızlı gitsin diyorsanız, evrağınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese ulaştırılması için kuryenin sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yaptığı gönderi şeklidir. Kurye, sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir işe bakmaz. Bu sayede gönderiniz kurye tarafından İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 65 dakika içinde alınır ve ışık hızıyla diğer yere gönderimi yapılır.

Paşabahçe Hakkında Bilinmeyenler
Paşabahçe, İstanbul'da Boğaziçi'nde Anadolu yakasında bir semttir. Kuzeyinde Beykoz, güneyinde ise Çubuklu bulunur. Ayrıca cam sektöründe faaliyet gösteren Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş adını bu semtten almaktadır. Üst kata çıkan kapıları ve merdivenleri dar olduğu için iniş biniş işkence gibi gelebilir. Boğazda görüldüğünde çok uzaktan dahi tanınabilir. Bunu da ikinci katındaki "1. mevki bahçesine" borçludur. Bu bölüm ahşap ile kaplıdır. Bu bölüm birinci mevki olmasına rağmen de tahta sıralarla doludur. Bunun dışında genişliği, direğindeki sahanlık, uzunluk ve estetik çelik yapısı ile de kolayca ayırt edilebilir. Bunun dışında ikinci kattan aşağı inen ana merdivenin sahanlığında normalde gravürlerin olduğu yerde av tanrıçası artemis'in bir figürü vardır. figürün alnında hilal olması da ilginç tabi... Bir diğer hoş detay, makine dairesinde, makinelerin devir saatleri arasında çelikten bir kalp figürü olmasıdır. Adına şarkı yazılmış olması da cabası... Üçüncü kata çıkan dar merdiven, diğer vapurların aksine küçük bir kapıya sahiptir.üst güverteye bacanın içinden çıkılır. Ana güvertede, kıç tarafta diğer vapurların aksine kıç alt salona giriş ve üst kata çıkış yoktur.

Paşabahçe vapuru, II. Dünya Savaşı bitmeden hemen önce savaş gemisi olması amacıyla kızağa konuyor. Ancak, İtalyanlar o zamanlar blok inşaat da keşfedilmediği için koca omurgayı kızağa koymuş, ana postaları yavaştan kaynaklamaya başlamışken savaş sona eriyor. Bu durum karşısında yana yakıla ne yapacaklarını düşünen tersane sahipleri tarafından, Türkiye’den gelen sipariş üzerine bir gecekondu misali bizim savaş gemisi bir gecede şehir hatları vapuruna dönüştürülüyor. 1 Temmuz 1952’de Taranto limanında şampanyası kırılıp eğlencesi de bittikten sonra Paşabahçe, İstanbul’a doğru bu kez diğer ithal gemiler gibi römorkörlerle değil toplamda 3200 beygir üreten kendi Sulzer makineleriyle gelmek üzere yola çıkıyor. 2,5 gün süren yolculuk akabinde, Paşabahçe İstanbul’a adımını atıyor. Bazen evraklarınızı bu vapur sayesinde gönderebiliriz. Aslında bu vapurun özelliğine baktığınızda çok güzel motorlarının olduğunu farkedeceksiniz. Bizde vapurlu Paşabahçe kurye ekibindeniz. Bunları da kaynak göstererek söylemekte fayda vardır.

Küçükbakkalköy kurye için tıklayınız...

Yorum ekle