Paşaköy Motorlu Kurye Hizmetleri

Paşaköy motorlu kurye hizmetleri şirketi ticaret odasına kayıtlı ünvanı doğrultsunda piyasada yaşanan aksaklıklar ve zaman açısından yoğun trafikte size zaman kazandıran bir firmadır. Kendimizi geliştirmeyi ve müşteri memnuniyetini bir borç biliyoruz ve bunu sizlerin sayesinde kendimize ilke edindiğimizi düşünüyoruz. Toplu dağıtımlarla kuryecilik konusunda faaliyet göstermekte, Türkiye genelinde hızlı ve güvenilir toplu kurye dağıtımları yapmaktadır. Şirketimizin çalışma ilkeleriyle dağıtım sektöründeki kaliteyi artırmayı hedefledikten sonra farklı sektörden pek çok kurum ve kuruluşun sorumluluğunu taşıyor.

İçimizde oluşturduğumuz kaliteli departmanıyla, firma bazında hizmet sunan ve müşterilerinin tüm soru ve sorunlarına süratle yanıt veren gönderilerin teslim alınmasından alıcılarına teslim edilmesine dek geçen süreyi takip etmenin yanı sıra, teslim işleminin raporlanması sürecinde de müşterileri adına denetmenlik yapıyor. 2003 yılında gümrük sektörüne girip büyük başarılara imza atmıştır. Bu başarının yegane sebebi siz müşterilerimize aittir. Paşaköy kurye için bunu kesinlikle yağcılık olarak nitelendirmeyin. Buraya gerçekleri yazıyoruz.Paşaköy Kurye Ticaret Ünvanıyla Uygulamalar


Paşaköy Motorlu Kurye Hizmeti | Paşaköy Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Paşaköy Evrak Gönderimi | Paşaköy Ucuz Kurye Hizmeti | Paşaköy Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Paşaköy Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Genel Anlamda Yapmaya Çalışıyoruz. Paşaköy kurye ticaret ünvanıyla uygulamalar.

Günlük hizmete hazır 54 tane motorize 7 adet yaya kuryemiz 2 adet dizel arabalı kuryemiz bulunmaktadır. Dizel yazmamın sebebi ucuz olduğunu ima etmemden kaynaklıdır. Kuryelerimiz bir koordinatör ve iki operatör tarafından yönlendirilmektedir. Tüm kuryelerimiz en az 4-5 yıl iş deneyimine sahip 19 adedi 6 yıldır firmamızda ikamet ederek çalışırlar. Yaptıklarımız sadece bu hizmetle kalmayıp siz değerli müşterilerine kurye kiralayıp sizin emrinize sunmaktadır. Sektördeki deneyimlerimizle ileri teknolojiyi etkin kullanarak her geçen gün farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına özgün çözümler üreten sektörde fark yaratan lider firma olmaktır. Kanunlara, toplumsal değerlere, çevreye ve insana saygıdan ödün vermeden hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya devam ederek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamanın çalışanların mutluluğuyla paralel olduğu bilinciyle hareket edip tüm paydaşlara sürdürülebilir fayda sağlamak yegane amacımız olacaktır. Çalışanların büyük çoğunluğu evli ve bunların ikisi hariç çocukludur. Hemen hepsi kredi kartı kullanmaktadır. Önemli bir bölümü şirketimizde çalışırken araba sahibi olmuştur. Hemen hepsinin evlerinde bilgisayar bulunmaktadır. Piyasa koşullarının üzerinde ve düzenli ücret almaktadırlar. Ayrıca Kobi Sorumluluk Sigortası kapsamında sigortaya sahiptirler. Öğlen yemeklerini iş durumuna uygun saatlerde şirkette yemektedirler. Ama bazen yemek bulamıyorlar, çünkü çalışma aşkıyla yemeği bile unutabiliyorlar.

Paşaköy kurye içindeki kurye elemanları işe alınış sırasında sıkı bir elemeden geçirilmekte, göreve başlamadan önce oriyantasyon eğitimine tabi tutulmakta ve belli aralıklarla mesleki ve iletişim eğitimi almaktadırlar. Zaman içerisinde oluşturulmuş tüm çalışanlara rehberlik etmektedir. Bu rehberliğin karşılında çok para almaktayız. Özetle çalışanlarımız emsallerinden çok daha kaliteli bir yapıya sahiptir ve çalışma koşulları ve sağlanan olanaklar itibariyle sektörün en iyisidir. Bundan sonrada en iyi olarak kalacağız gibi görünüyor.

Paşaköy Hakkında Bazı Bilgiler
Paşaköy, İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesine bağlı bir köydür. Burası zamanında yaşamış bir paşa tarafından kurulmuştur.Köyü sonra Rumlar kullanmıştır. 1.Dünya Şavaşı sırasında köyü rumlar boşaltmış savaş sonrası Selanikli Türk göçmenler yerleşmiştir. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.Ayrıca köyde küçük işletmeler vardır. Köyde, ilköğretim okulu vardır ve kullanılmaktadır. Köyün hem içme suyu şebekesi hem kanalizasyon şebekesi vardır. PTT şubesi yoktur, ancak PTT acentesi vardır. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ayrıca ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.Köye 2010 da doğalgaz gelmiştir. Bizde Paşaköy semtinde kurye olarak yaşamaya çalışan bir kaç garibanız. Bizimle çalışırsanız ufakta olsa para kazanabiliriz.

Kızıltoprak kurye hizmetleri için tıklayınız...

Yorumlar   

0 #1 hızlı kurye 20-09-2015 22:02
Gerçekten hızlısınız bravo
Alıntı

Yorum ekle