Pendik Kurye Şirketi

Uzun zamandır sektörde bulunan Pendik kurye Şirketi çalışanları genel olarak ilçe civarında bir noktadan başka bir noktaya en kısa sürede ulaştırılması gereken evrak yada eşyalarınızın transferini gerçekleştirir. Günün her saatinde mega şehrimizin her yerinde telefon vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık yapmaktadır. Bizi arayarak adınıza yapılmasını istediğiniz işlemi merkezimize söylerken, operasyon şeflerinin istemiş olduğunuz adrese çok kısa sürede en yakın kuryeyi yönlendirerek işleminizi başlatır. Muhteşem ölçüde eğitimli ve uzman kadrosuyla, motorize koltuklu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir.

Şirketimiz cinsiyet tanımadan istemiş olduğunuz iki ayrı adres arasında da taşıma işleminiz gerçekleştirilebilmektedir. Sizin veya göndermek istediğiniz gönderinin (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs.) nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterlidir. İstenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek gönderinizin alınıp teslim edilme işlemi günün her zamanında yapmaktayız.

pendik kurye

Göndereceğiniz her ne olursa olsun kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese  ulaştırılması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Başka bir iş araya girerse çok büyük bir yanlış olarak kabul edilir. Özel günleriniz için kurye çözümlerimiz bile bulunmaktadır. Evlendiğiniz zamanı hatırlıyorsanız, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır.Çiçekçiler, hediyelik eşya satan mağazalar tarafından tercih edilen bu sistem, aynı zamanda sevdiklerine güzel suprizler yapmak isteyen herkes için özel geçerlidir. Sevdiklerinizi sevindirmek için aracı oluyoruz. Daha ne istiyorsunuz.


Pendik Kurye İsmiyle Yaptıklarımız Aşağıda Yazmaktadır


Pendik Motorlu Kurye Hizmeti | Pendik Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Pendik Evrak Gönderimi | Pendik Ucuz Kurye Hizmeti | Pendik Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Pendik Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Tüm Kişilere İçin yapılır. Pendik Kurye İsmiyle Yaptıklarımız Aşağıda Yazmaktadır.


Kesinlikle cebinizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Pendik kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Pendik başta olmak üzere tüm semtlere işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Bu verdiğimiz kalite kontrolden geçmiş olan işlemlerimizi desteklemeniz için telefon açmanız yeterli olacaktır.

Pendik Hakkında Bir Kaç Bilgi
Pendik ilçesinin bilinen en eski adı Pantikapeun'dur. Roma, Bizans, Doğu Roma ve Latin İmparatorluğu dönemlerinde her tarafı duvarla çevrili beş duvarlı anlamına da gelen Pantichion, Panlihion ve Tayni Tiyni isimleride kullanılmıştır. Bu isimler Osmanlı döneminden itibaren değişikliğe uğrayarak günümüzde olduğu gibi Pendik olarak kullanılmaktadır. Bize sorarsanız artık alışkanlıktanmıdır bilinmez, şimdiki ismi daha güzel koymuşlar.

Pendik'teki en eski yerleşim olarak Makedonlar bilinse de yapılan kazılarda 3-4 bin yıllık insan kalıntıları bulunmuştur. Roma ve Doğu Roma hakimiyetinin ardından 1080-1083'de Selçuklularda kaldıysa da, tekrar Latin İmparatorluğu eline geçmiştir.1306'da ise Osmanlı hakimiyetine girmiştir ancak bu Bizansın geri kazanma çabalarını doğurmuş ve 1329-1330 tarihlerinde Pelekanon savaşıyla bu çabalar sonuçsuz kalmıştır. 1400 yılında Yıldırım Bayezid döneminde Abdurrahman Gazi alana dek boş kalmış olan Pendik, bu tarihten itibaren tamamen Türk hâkimiyetindeki bir yerleşim yeri olmuştur.

Osmanlı hâkimiyetinde küçük bir balıkçı kasabası durumunda bulunan Pendik, geçirdiği büyük bir yangınla tamamen kül olmuştur kaynaklara göre 1200 hane ve dükkânı kül eden 50 saatlik yangından sonra Ayan Meclisi Senato Hariciye Encümen Reisi Azaryan Efendi Paris'ten mühendis ve mimarlar getirterek yeni yerleşimin planlarını çizdirmiştir. Planlara da şehir merkezine adının ilk harfini koydurtarak imzasını atmıştır. Günümüzde Gazipaşa-İsmetpaşa ve Orhan Maltepe Caddelerinin oluşturduğu çizgiler hala ilçenin en işlek merkezi durumundadır. Size ve çevrenizdekilere Pendik kurye garantisinin sunduğu ulak hizmetini tavsiye ediyoruz. Tavsiyemizi dinlemenizi şiddetle öneriyorum.

Yakacık kurye için tıklayınız...

Yorumlar   

+1 #1 Ayşe Öztuna 25-05-2015 20:37
İşinizde çok iyisiniz başarılarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar.
Alıntı

Yorum ekle