Daima 7 gün 24 saat açık Perpa Motorlu Kurye
Sürekli en hızlı Perpa kurye şirketidir, (0212) 356 93 24 - PBX

Hizmetimiz sürekli ve hızlı bir şekilde gelişip büyümesi sonucu gelen yoğun talepler sonucunda Perpa Ticaret Merkezi’nde gün içerisinde sürekli motorlu olan kurye hazır bulundurmaktayız. Bunun sebebi ise siz değerli müşterilerin vermiş olduğu çağrılar doğrultusunda sizden en kısa sürede ulak gönderisini teslim alıp gönderinizin gideceği adrese guvenli, kaliteli, hızlı ve vaktinde teslim etmektir. Hızlı dağıtım sorumluluğunu aldığımız her ürünü, üretenin hassasiyet ve ciddiyetinde nihai tüketiciye ulaştırmaktır. Bu amaç ve prensip doğrultusunda, 1998 yılından bugüne kadar hizmet verdiğimiz tüm kuruluşlara taahhütlerimizi yerine getiriyor olmaktan gurur duyuyoruz. Şirketimize gösterdiğiniz güvene teşekkür eder, karşılıklı anlayış ve güvene dayalı işbirliğimizin gelişerek uzun yıllar devam etmesini dileriz. Bunlarında karşılıklı olmasını sizden istiyoruz.

Perpada bulunan ofis hizmetimizden abone olmayan müşterilerde faydalanabilir. Yeni gönderisi olan müşteriler ayrıca firmamıza abone olduklarında kurye gönderilerini indirimli fiyatlarla gönderebilirler. Şirketimizin hizmetlerinden faydalanarak hem zamandan kazanın hem de ekonomik olarak kazançlı çıkmanız için gayret göstermekteyiz. Perpa Ticaret Merkezi, Perşembe Pazarı esnafını tek çatı altına toplayarak sektörel enerjiyi ve ekonomik potansiyeli tek merkezde birleştirmek amacıyla 1986’da kurulmuş çok ortaklı bir kooperatiftir. 1988 yılında inşaatı bitirilen Perpa geçen 20 yıl zarfında farklı sektörlerden birçok firmanın bir araya gelmesiyle bir ticaret merkezi haline gelmiştir.

- Perpa Acil İlaç Kuryesi, 24 saat açık olarak - Perpa Motorlu Kurye - Perpa Arabalı Kurye - Perşembe pazarı Acil Motorlu Kurye - Perpa Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti - Perpa Express Motorlu Kurye Hizmeti - Perpa Yaya Kurye Hizmeti - Perpa Gece Motorlu Kurye Hizmeti - Perpa Acil İTO evrakları için kurye çağırabilirsiniz.

Perpada bulunan kurye şirketimiz size daha iyi hizmet vermek amacıyla kendini geliştirmektedir. Haberci, bir ürünün veya mektubun bir yerden başka biryere taşıyan kişilere denilir. Kurye kendi içinde dört ana kola ayrılır bunlar sırasıyla şunlardır. Yaya, doblolu, motorize, uluslar arası kuryedir. Türkiye`de aşağıda yer aldığıgibi çoğaltılmıştır. Yukarıda yer alan özelliklere sahip olan herkes kurye olabiliyor. Nereden başlayacağım demeden önze bir gazete almalı veya internet te ilan sayfaların dan araraştırmalı ve kurye arayan firmaları bularak yada benim bloğumda bazı firmalar ve adresleri mevcuttur. Bulamadığınızı varsayarsak beni aramanız doğrultusunda hemen iş ayarlarım.

Yorum ekle