Sahrayıcedit Motorlu Kurye

Sahrayıcedit Motorlu kurye şirketi personellerinden operasyon bölümünün işleyişi şu şekildedir, bizimle göndermek istediğiniz evrağın gideceği yere dair bilgileri sekreterlerimizi arayarak firmamızın operasyon bölümüne söylenir. Operasyon bölümündeki kişiler size en yakın olan elemanımızı yönlendirir ve gelip evrağınızı sizden teslim alır. Daha sonra iletinizi götürüp gideceği yere teslimatı yapar. Daha sonra müşteriye teslimat hakkında detaylı olarak bilgiler temin edilir. Sahrayıcedit kurye firması olarak hizmet veren şirketimiz siz değerli semt sakinlerinin her türlü ihtiyaçlarınıza yöneliktir.

Metropol şehrimizin dört bir yanına her semtine ve yakın illere deneyimli ve hızlı ekibimizle dağıtım hizmetini güvenli şekilde vermekteyiz. Göndereceğinizin evrağın büyüklüğüne göre teklifler verilir sektörümüzde express diye bir kavram vardır. Gideceği yere ulaşmasını çok hızlı yöntemle sağlar. Bu süre ortalama olarak ise 45 ile 65 dakika arasındadır.Geçmiş zamanlardan aldığımız deneyimler doğrultusunda ideallerimize gerçekten ulaşıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk hedefimizdir. Bunu vizyonumuzada ekleyince tadından yenmez hale geliyor. bazı konularda tecrübeli hatta üniversite mezunu kültürlü personeli ile iş güvenliği konularında öncü yarattığı müşteri memnuniyeti ile  ülkemiz ve yakın coğrafyası için örnek iş ile yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile sektörümüzde çok tercih edilen bir kurum olmaktır.Sahrayıcedit Kurye Ticaret Sicil kaydı

Sahrayıcedit Motorlu Kurye Hizmeti | Sahrayıcedit Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Sahrayıcedit Evrak Gönderimi | Sahrayıcedit Ucuz Kurye Hizmeti | Sahrayıcedit Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Sahrayıcedit Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Uyguluyoruz. Sahrayıcedit Kurye Ticaret Sicil kaydı...


Düşlerini en yüksek seviyede tutarak verimlilik kalite iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmanın yanı sıra farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktadır. Her yönde gelişen yönetmeliğe uygun örnek hizmetler tutumlu toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz sektöründe önder bir firma olmaktadır. Herkes için (zengin fakir genç yaşlı farketmeksizin) öncü hizmetlerini üstlenerek ve bu hizmetlerin en iyisi olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir. Müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek adına her an kendini sıfırlayarak yüksek teknolojiyi satın alıp yanında bulundurarak kaliteyi beraberinde getirmektedir. Bu konuşmalar fazlasıyla sıkıcı olsada gerçekleri yazıyorum. Gerçeklerden kaçamazsınız. Uygulanan sahrayıcedit kurye hizmetlerinde güven vermek birinci temel şart halindedir. Sekreter bayan arkadaşlarımızın hizmetleri ve danışmanlık tecrübelerinin kusursuz olduğu bir vizyona sahip olmak başlıca unsurlarımızı gösterir.

Sahrayıcedit Hakkında Önemli Bilgiler
Sahrayıcedit Mahallesi'nin, %90'ı Erenköy Mahallesi'nden, %10'u Merdivenköy Mahallesi'nden ayrılan coğrafi alan üzerine, 31 Ekim 1983 tarihinde, 10.500 nüfuslu, %90'ı tek katlı bahçeli evlerde yaşayan insanlardan oluşmuş bir semttir. İl İdare kurulunun, 26 Ekim 1983 tarih ve 1983/446 sayılı ve 1983/85 numaralı kararının, 31 Ekim 1983 tarihinde Valilikçe onaylanmasıyla kurulmuştur. Sahrayıcedit Mahallesi'nin muhtarı olan "Şadan Batok", 25 Mart 1984 tarihinde yapılan ilk mahalli seçimlerde, seçmenlerin %82'sinin oyunu alarak, Sahrayıcedit Mahallesinin, ilk muhtarı oldu. 25 Mart 1984, 26 Mart 1989, 27 Mart 1994, 18 Nisan 1999, 28 Mart 2003 ve 29 Mart 2009 Mahalli seçimlerinde geçerli oyların %80’i aşan oy oranları ile, altı dönem üstüste, muhtar seçildi. 26 Mayıs 2011 tarihinde vefatına dek bu görevi sürdürdü. 12 Haziran 2011'de yapılan seçim sonrası muhtar olarak Seval Özkan seçildi. Bu seçimlerde bizim kurye ekibinden yakışıklı bir arkadaş adaylığını koyacaktır. Oy vermeniz durumunda tüm evrak yollama işlerinizi bir süreliğine ücretsiz yapabiliriz.

orhanlı kurye için tıklayın...

Yorum ekle