Sancaktepe Kurye Şirketi

1996 senesinde kurulan Sancaktepe kurye şirketi hakkında bahsetmeden önce sizlere kuryecilik hakkında bazı bilgileri vermek istiyorum. Müşteriler firmamızı arayıp, sekreterlere bir adrese gidecek olan maddemsi bir eşyanın olduğunu söyler. Kurye kaydı oluşturulduktan sonra sistemden bakılarak size en yakın kuryemiz yönlendirilir. Yönlendirmiş olduğumuz kuryemiz en hızlı bir şekilde evrak veya paketi sizde teslim alarak, araya hiçbir evrak sıkıştırmadan özel olarak teslimatı gerçekleştirir. Teslimat gerçekleştirildikten hemen sonra firmamız yetkililerince teslim bilgileri size beyinsel faaliyetler vasıtasıyla yollanır.

Gönderinin yapıldığı adreste gerçek alıcı bulunmadığı takdirde, belirtilen adreste bulunan bir kişiye imza yada kişinin varsa kaşesi alınarak yapılan dağıtım şeklidir. İnci olarak,teslimatları genel olarak 18 yaşını doldurmuş kişilere yapmaktayız. Kısaca anlatmak gerekirse, sadece alıcı olarak belirtilen kişiye, imza ve kimlik bilgileri alınarak yapılan teslim şeklidir. İlgili alıcı belirtilen adreste bulunamadığı takdirde başka bir kişiye teslim yapılmaz ve ikinci kez dağıtım kapsamına alınır. Bu sefer sizden ekstra para alınması gerekir. Çünkü kurye ikinci defa gittiğinde masrafı artar. Bu da sizin cebinizden çıkacak fazla para demektir.

Sancaktepe Kurye Ticaret


Sancaktepe Motorlu Kurye Hizmeti | Sancaktepe Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Sancaktepe Evrak Gönderimi | Sancaktepe Ucuz Kurye Hizmeti | Sancaktepe Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Sancaktepe Gece Kurye Hizmeti | ve Sancaktepe Kurye Ticaret Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Herkese Veriyoruz.

Yılların verdiği yıpranmayla profesyonelleşmiş kargo hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde güzel usluplu, saygın iletişim yöntemleri ve son model dizel doblo araçları ile hizmetimizi geliştirerek veriyoruz. Daha detaylı bilgi alabilmek veya kurye kaydı oluşturmak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Sekreterya servisimizin telefon numarasını üst tarafa yazdık. Oradan bakabilirsiniz.

Sancaktepe içinde bulunan başıboş gezinen kuryelerimizin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. En kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Solan firmamızdan göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Başta İSancaktepe olmak üzere yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve nerdeyse ışınlanacak kadar süratli yolluyoruz. Kapınızdan başka kapıya, adresinizden başka bir zor adreslere teslim özel ulak seçenekleriyle Marmara bölgesinin her iki yakasınıda en etkili şekilde çözümleri sizler için planlıyoruz.

Sancaktepe İlçesi Hakkında Bilgiler
Sancaktepe, İstanbul Asya kısmında olan varoşlarında bulunduğu bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. İlçe 61,90 kilometrekaredir, nüfusu 241.000'dir ve sınırları dahilinde toplam 20 mahalle ve 1 köy vardır. İlçe kaymakamlık ve yeni belediye binaları Sancaktepe kurye merkezinde inşa edilmiştir. Bizimde içinde bulunduğumuzu bildiğiniz için açıkça konuşuyorum ki sancaktepe kurye hizmetlerinden faydalanmanız için fazla mangırınızın olmasına gerek yoktur. Kaynak olarak kullandığınız taktirde lütfen bizim linkimizide ekleyiniz.

Sultanbeyli kurye hizmetleri için tıklayınız...

Yorum ekle