Sarıgazi Kurye Hizmetleri

Sarıgazi motorlu kurye şirketi bünyesindeki Sarıgazi kurye çalışanları girdiği ihalelerden sonra işleten ve yöneten satın alan sonrasında değerlendiren tüketiciler arasında kurulması gereken beraberliği tesis etmektir. 1996 yılından bu yana sizlere hizmet veren firmamızın çalışanları amele gibi görünse de işlerinde uzmandır. çalışan sayımıza bakarsanız 57 sayısının üzerinde deneyimli personeli ve aracıyla sizlere kusursuz hizmeti sağlamak için çaba göstermektedir.

Firma personeli taşıdığı işi sadece bir yerden bir yere götürülecek bir materyal olarak görmeyip, kendini taşıdığı işin ait olduğu firmanın bir elemanı gibi görmekte ve aynı hassasiyetle görevini yerine getirmektedir. Sizler için en önemli değer olan “zaman”ı en iyi şekilde değerlendirmesini bilen ve bunu uygulamayı amaçlayan personelimiz, dakikalarla ölçülen zaman süreçlerinde işlerinizin aksamasını azami seviyeye düşürür.

sarıgazi kurye

Sarıgazi Kurye Olarak Uygulamalarımız

  1. Sarıgazi Motorlu Kurye Hizmeti
  2. Sarıgazi Arabalı Kurye Hizmeti
  3. 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  4. Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  5. Sarıgazi Evrak Gönderimi
  6. Sarıgazi Ucuz Kurye Hizmeti
  7. Sarıgazi Yaya Kurye Hizmeti
  8. Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  9. Sarıgazi Gece Kurye Hizmeti
  10. Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Kuryelerin gezindidiği belirli bölgeleri sınırlandırarak, bu sektörler ile ilgili çalışmalarda uzmanlaşmış ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmıştır. Şirketimize gösterdiğiniz güvene teşekkür eder, karşılıklı anlayış ve güvene dayalı işbirliğimizin gelişerek uzun yıllar devam etmesini dileriz.  Teknolojiyi kullanan ilk özel ulak firması olarak Gprs destekli olmayı ilke edindiğimiz için şuan güzel işlemcili cep telefonu destekli saha ekibimiz ve operasyon merkezimiz arasındaki iletişimi tamamen dijital ortamda sağlıyoruz. Özel olarak tasarlanmış ve hazırlanmış online sistemimiz ile çağrıların durumunu, motor kurye ve araçlı kuryelerimizi anlık olarak izleyerek ve müşterilerimize anlık hizmet bilgisini sitemizden sunarak hizmet kalitemizi sürekli en yüksek seviyede tutuyoruz. Bu seviyeyi kesinlikle şaşırmadık. O yüzden şaşıran aileden uzak duruyoruz. Firmamız motorize, eğitimli ve uzman kadrosuyla, motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Firmamızdan toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilirsiniz. Abone olarak indirimlerden ve internet hizmetlerin faydalanabilirsiniz. Fakat faydalanma konusunu uzatmamanız gerekir. herşeyin fazlası zarardır zaten söylememe gerek yok.

Çalışan elemanlarımızın güven duygusu olmaksızın, sektöründe başarılı olunamayacağının bilincindedir. Güven duygusunun ise, sunulan kaliteli hizmetin süreklilik arz etmesiyle geliştiğini bilir. Bu nedenle, gönderiyi yerine, tam zamanında ulaştırmayı temel alan kaliteli hizmet anlayışından hiçbir koşulda sırlarını açığa vurmaz. Kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru taşımacılığı mesleği olarak benimsemiştir. sektöründeki yapılanmamız, bugüne kadar kamu ve özel sektörde ve Adana’nın dışında 600’ün üzerinde kuruluşa hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. Bu 20 Senede şirketimiz en önemli birkaç özelliğini tavizsiz uyguladı ve devamlı uygulayacağını gösterdi.    Kalite çemberi çelik gibi güçlü olduğundan dolayı hiç bir zaman yamulmamıştır. Kurduğu ve geliştirdiği kaliteden taviz vermedik, bundan sonrada kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız.

Sarıgazi Hakkında Bilgiler
Sarıgazi İstanbul-Ümraniye'de 1992 yılında kurulan bir beldedir. Sarıgazi son yıllarda çok değişmesine rağmen kendi özgün yapısını korumaya devam etmiştir. Bu güzel beldenin çevresinde Yenidoğan, Samandıra vardır. 2008 yılında Samandıra ve Yenidoğan ile birleştirilerek Sancaktepe adlı ilçe ortaya çıkarılmıştır. Bölgeye Türklerin ilk defa gelişi Avar Türkleri’nin İstanbul'u kuşatmasıyla VII. yüzyıl başlarında olmuştur. Türkler IX. yüzyıldan itibaren yoğun olarak Bizans topraklarında görülmeye başlamış ve Sarıgazi kurye ilçesine kadar gelmişlerdir. Ancak bölgede kalıcı olmaları Osmanlı Beyliğinin ortaya çıkmasından sonra olmuştur. Oldukça gururlu ama cebinde meteliği olmayan sarıgazi kurye elemanları olmaktan mutluluk duyuyoruz. Önceliklikle bunu belirttikten sonra herkese saygılarımızı sunmak en temel görevimizdir.

Tuzla kurye tıklayınız...

Yorum ekle