Sefaköy Kurye Şirketi

Şirketimiz Sefaköy kurye, 1996 yılından bu yana kuryecilik anlayışını geliştirerek hızlandıran express kurye anlayışı artık Sefaköy motorlu teslimat hizmetini de işletme içinde vermektedir. Diğer kurye sistemlerine göre daha hızlı ulaşım sağlayan sistem ayrıca gönderinize gereken önemi vererek güvenilir bir şekilde gideceği yere götürmektedir. Bunlara ek olarak diğer kuryelerin maksimum 3 saatte götürme süresi verirken express kurye de ise sadece en uzun süresinin 60 dakika olduğu bilinmektedir. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Sefaköy hızlı kurye, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Sefaköy kuryenin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı kendimize hedef edindik.

sefaköy kurye

Bize vermiş olduğunuz evrakların yada kolilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir. Sefaköy kurye Verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır, ardından tarafınıza kime teslim edildiyse bilgisi verilir.

Sefaköy Ekspres Kurye


Kişisel evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sefaköy kurye Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Gönderiniz Sefaköy Özel Kurye Hizmeti özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz. Sefaköy kurye Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için minnettarız. Sefaköy Ekspres Kurye hizmetlerinden anında yararlanmak için hemen çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Sefaköy, 1879-1890 yılında Bulgaristan Deliorman'dan göç eden Karaömeroğlu İbrahim Safra tarafından Safraköy adıyla İstanbul'da kurulmuş olan, bugün Balkan göçmenlerinin yoğun olarak yerleşik oldukları bir semttir. Bizler bina içinde olan muhteşem bir taşımacılık ve ulaştırma şirketiyiz.

arnavutköy kurye için tıklayınız...

Yorumlar   

0 #1 Tuna Yapı 29-05-2015 12:00
Yönetim olarak bundan sizi İnci Kurye ile çalışma kararı almamıza neden olan hızlı hizmetleri için kendilerine teşekkürler.
Alıntı

Yorum ekle