Şehirlerarası Kurye Şirketi Telefonu: (212) 356 93 24
Daima En Hızlıyız

Şehirler arası motorlu kurye denildiği zaman, Türkiye`deki büyükşehirlerin başında gelen İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit gibi yakın çevrelere teslim süresi aynı gün olan acil ve önemli evraklarınızı şehirler arası hızlı olan kuryelerimizle zamanında teslim işlemini yapmaktayız. Ofislerimizden bir tanesini arayarak acil şekilde gitmesini istediğiniz paket eşya (değerli veya değersiz farketmez) olduğunu söyledikten hemen sonraki 30 dakika içinde kuryelerimiz evinizden karşılığında fiş vererek sizden aldığı maddelerinizi istediğiniz şehirdeki adrese teslim işlemini ugularlar. Teslim işlemini yapınca sizlere ne şekilde isterseniz artık gönlünüze kalmış, bilgilendirme yapılır. Şehirlerarası özel hızlı kurye hizmetinde taşınamayacak kriterde gönderiler bulunmaktadır. Gün boyunca 7 gün 24 saat şehirler arası paket taşımacılığı hizmeti işlemlerini vermekte olup gönderilerinizin güvenli bir şekilde adrese ulaşmasını garanti ediyoruz. Olabildiğince süratli biçimde zamanında teslim hizmeti ile sizlerin gönderilerine gereken hassasiyeti göstermekte olup, sizlerin memnun kalmanız için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Bazen ışınlandığımız bile oluyor. Sizlerde kurye işlemlerinizi gerçekleştirmek adına indirimli ucuz avantajlardan yararlanabilirsiniz.Şehirler arası hızlı taşıma sektöründe faaliyet gösteren ve işlerinizde kurye çalışanımız tarafından ulaştırılması gerekli evraklarınızı taksitli seçeneklerimizden faydalanarak yapabiliriz. Şehirler arası taşımacılık işlemlerinizi yaparken büronuzdan vereceğiniz evrak taşınma ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Firmamız alanında 1996 yılından beri ilk günkü şevk ve heyecanı ile siz degerli müşterilerine hizmet vermektedir. Ana amacı salt müşteri memnuniyeti için zamanımızdaki koşulların gerektirdigi her türlü malzeme ve ekipmanı saglayan şirketimizde son model kombo veya motorize araçlar birinci sınıf kaliteli malzeme ve işinin ustası elemanlar sizlere her gün bu hizmeti yapabilir.

Şehirlerarası Kurye Ünvanıyla Size Yapılanlar
Şehirler Arası Motorlu Kurye Hizmeti | Şehirlerarası Araçlı Kurye Hizmeti | 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti | Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti | Şehirlerarası Evrak Gönderimi | Şehirlerarası Ucuz Kurye Hizmeti | Şehirlerarası Yaya Kurye Hizmeti | Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti | Şehirlerarası Gece Kurye Hizmeti | Gidiş Dönüş Kurye Hizmetini Haftanın Her Günü Yapmaktayız.

Firmamızın personeli bilinçli çalışma prensibinden ödün vermeden eşyalarınızı güvenli bir şekilde vereceğiniz diğer adrese götürür. Eşyalar sizin istediğiniz şekilde yeni semtinize yerleştirilir. Ne kadarda olsa ufak tefek ve kırılacak eşyalarınızı taşıyacaksak, sizin kullanım kolaylığınıza koli içindekiler taşınarak koli şeklinde gidecek olan kişiye bırakılır. Bu işlem göndereceğiniz maddeler açısından zor kullanmaya dönüşmemesi için gereklidir. Burada yazdıklarımızla sizlere bu sektörde en iyi hizmeti vermekle beraber, sitemiz sayesinde şehirler arası evrak taşıyan kurye hakkında bilgilendirmeyi temin etmektedir. Teknolojininde faydalarını kullanarak gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş bina içi ehemmiyet raporuna göre üstlendiği ise uygun araç motosiklet ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmistir. Şehirlerarası hizmet veren firmamızın siz müsterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model vasıtalarıyla 24 saat dilediginiz zaman en kisa sürede size hizmet vermekten büyük onur duyarız.

İstanbul ili sınırları dışına teslim edilecek olan gönderilerin ( evrak - paket - eşya - koli - kutu veya değerli eşyalarınızı ) güvenli ve hızlı bir şekilde aynı güün teslim edilme sürecini kapsayan şehirlerarası özel ulak aracılığıyla İstanbul hizmeti, aynı gün içinde teslimatlarınızı gerçekleştirir. İstanbul hizmetinde teslim süresi, gönderinin teslim edileceği şehir ile bağlantılı olarak değişmektedir. Bu süre genel olarak 6 saati geçmez.

Yorumlar   

0 #5 seda 11-06-2015 01:57
şehirlerarası nakliyede istanbul harici şehirler arası çalışıyr musunuz acaba
Alıntı
+1 #4 selin 11-06-2015 01:57
temmuz da nakliye firmasına ihtiyacım olacak şehirlerarası. sormak istediğim şehirlerarası nakliyede tek kişi değil de 3 kişi olmak veya tır büyüklüğüne göre daha fazla da olabilir istesek tutabiliyor muyuz
Alıntı
+2 #3 yusuf 03-06-2015 14:05
30 dakikayı okuyunca şok oldum gerçekten çok iyi hizmet. özelliklede hızlı işlemlerin olması gereken firmalar için
Alıntı
+2 #2 ibrahim okur 25-05-2015 08:48
ihtiyaç olması halinde başvurunun nereye yapılacağı konusunda sitenizdeki bilgilendirmele r oldukça iyi.
Alıntı
+1 #1 En Kazançlı Yol 22-05-2015 19:59
Büyük bir çok firma bile bu hızı sunmuyor sunsa bile normalin katı fiyat istiyorlar. Bu hizmetlerinizde n dolayı teşekkür ederim.
Alıntı

Yorum ekle