Silivri Kurye Şirketi

Silivri şubemizin sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş Silivri Kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Silivri şubemiz, başta İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her yere de işinde uzman ve deneyimli kuryeler yardımı ile dağıtım ve kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Merkezimizin en büyük amacı, hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine hizmet vermektir. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır.

Özel Silivri kurye şirketi hizmetleri ltd. şti. genel olarak hizmetleri: Silivri Motorlu Kurye Hizmeti - Silivri Arabalı Taşımacılık Hizmeti - Silivri Acil Kurye Hizmeti - Silivri Ucuz Kurye Hizmeti - Silivri Express Motorlu Hizmeti - Silivri Yaya Kurye Hizmeti - Silivri Gece Motorlu Hizmeti - Silivri Acil İlaç Hizmeti (reçetesiz yapılmamaktadır.)

silivri kurye

Silivri Kurye Hizmet Farkı

Kurye firmamızı aradığınız andan itibaren 30 - 60 dakika içinde teslimat sağlanır, motorlu olan kuryelerimiz günün her saatinde, her yerinde araç vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Moto kurye için sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs. nerede olduğu hiç önemli değil. Express İletiyi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek gönderinizin alınıp teslim edilme işlemi gerçekleştirilir. Tarafınıza mail veya şahsen bilgilendirme yapılır. Silivri Kurye Hizmet Farkı için bizimle doğrudan iletişime çağrı merkezimiz aracılığı ile geçebilirsiniz.

Silivri Hakkında Kısa Bilgi;
Silivri, Marmara Bölgesi'nde bulunan ilçedir.Silivri denince akla Silivri yoğurdu gelmekle birlikte, 60lı yıllardaki o "Silivri Yoğurdu"ndan eser kalmamıştır. Zamanında ülke çapında ün yapmış olan yoğurdunun özelliği, hayvanların otlatıldığı meraların botanik yapısından ve bölgesel mayalama yoğurt yapım tekniğinden geldiği sanılmaktadır.şuan silivri de 4 yıldan beri yapılan uluslararası yoğurt festivaliyle yoğurt geleneği sürmektedir. Silivri Yoğurdu, köz odun üzerinde koyu kaymak bağlayıncaya kadar pişirilen koyun ve manda sütünden yapılır.

Sıcaklığı 35-40 derece civarına düstüğünde mayalanarak üzeri tahta ve temiz cuval ile örtülerek mayalanmaya bırakılan süt, közler tamamen kül olduğunda koyu kıvamlı ve kalın kaymaklı nefis bir yoğurda dönüşür. Günümüzde geleneksel yöntemle yapılan Silivri yoğurdu pek azdır. Geleneksel yöntemleri bırakıp, artık modern üretim yapmakla beraber, Silivri yoğurdu en çok Arslanlı Markasıyla bilinir. Silivri'de günden güne azalan ekilebilir tarım topraklarında daha çok buğday yetiştirilmektedir. Daha sonra ise ayçiçeği ve arpa gelmektedir.

Meyve yetiştiriciliğinin yok denecek kadar az olduğu Silivri'de 1970'lere kadar birçok yerde bağ olmasına rağmen, günümüzde üzüm yetiştiriciliği neredeyse hiç yapılmamaktadır. Bağcılığın yok olmasının sebebi, ilçedeki Rumlar'ın göçe zorlanmış olmasıdır. Sebze yetiştiriciliğinin de günden güne azaldığı görülen Silivri'de, karpuz yetiştirme konusunda bir saplantı olduğu görülmektedir. Çok az miktarda arıcılık yapılmakla birlikte, büyükbaş hayvan yetiştiriciliği de günden güne azalmaktadır. Silivri kurye şirketi ise başka çözümlerinize ortak olmuş bir kuruluştur. Telefonu ise 0212 210 00 54 pbx hatlara sahiptir.

yeşilköy kurye bilgileri için tıklayınız.

Yorum ekle