Şirinevler Motorlu Kurye Hizmetleri

Hızlı bir yapıya sahip olan Şirinevler kurye şirketi bir kuryeland iştiraki olup 7 gün 24 saat size en hızlı en ekonomik postacılık hizmetini vermektedir. Çünkü metropol kentlerin trafik yoğunluğundan otomobil ile ulaşımın imkansız olduğu noktalara kurye ekiplerimizce en kısa sürede ulaşılır ve gönderileriniz tam zamanında ve ucuza teslim edilir. Motorize, karakuşak sahibi olan uzman kadrosuyla, motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir.

Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz.

şirinevler kurye

Şirinevler Kurye Elemanlarının Yaptıkları,

  1. Şirinevler Motorlu Kurye Hizmeti
  2. Şirinevler Arabalı Kurye Hizmeti
  3. 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  4. Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  5. Şirinevler Evrak Gönderimi
  6. Şirinevler Ucuz Kurye Hizmeti
  7. Şirinevler Yaya Kurye Hizmeti
  8. Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  9. Şirinevler Gece Kurye Hizmeti
  10. Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Anında kurye bulabileceğiniz tek kurum Tel: 0212 356-93-24

Kesinlikle evraklarınız ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş, Şirinevler kurye içinde bir diablo gibi giyinen yaşlı ve hasta elemanımızla göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Dakik kurye çözümleri için Şirinevler ilçesinde bekleyen kurye arıyorsanız, her zaman yanınızdayız.

Şirinevler Hakkında Bilgiler;
1964 yılında mahalle olmuştur. ilk yerleşimin Megaralıların İstanbul'a gelişlerinden itibaren sebze ve meyve bahçesi olarak kullanılan geniş ovadır. Tavukçu Deresinin Eski Bağlardan, Mahmutbey Yolunun altı, (Hürriyet Mahallesi kesimi) Eski E-5 yolu diye bilinen alanın iki tarafı Şirinevler Mahallesidir.

Andrikonun Bahçesi olarak da bilinen bölgede 1923 yılındaki mübadeleden, sonra Nifos olan yerin adı Siyavuşpaşa Çeşmesinin yanında bulunan Kocasinan Kulesinden esinlenerek Kocasinan Köyü Olarak değişmiştir. Nifos Köyü Teşkilat-ı Mahsusa'nın Rum ajanlarını yetiştirdiği köy olarak da bilinir. Mübadeleden sonra bölgeye Selanik'ten gelen göçmenler yerleşirler. Kocasinan 1950'lere kadar tek tük yerleşim görülürdü. O yılların sonunda 2-3 katlı geniş bahçeli bloklar yapıldı ve birçok aile Şirinevler'e yerleşti. 1980'li yıllara kadar bahçeli, şirin bir yerleşim olan Şirinevler son derece nezih ve aile muhittir. Fakat değer bilmeyen Şirinevler kurye ekibini buradan çok güzel şekilde kınamayı da bilmekteyiz.

Sarıgazi kurye tıklayınız...

Yorumlar   

+1 #1 suna 02-07-2015 13:22
Telefonuma mesaj attınız, fakat tatilde olduğum için kuryemi gelip teslim alamayacağım, Ağustos başında İstanbuldayım, o tarihe kadar bekletebilir misiniz?
Alıntı

Yorum ekle