Soğanlık Kurye Hizmetleri

Uzun zamandır kurulan Soğanlık kurye hizmetleri şirketi, sektörünün 3 kolunda Soğanlık kurye elemanı ile hizmet veren ender kuruluşlardan biridir. Yaşadığımız kentin iki yakasında birer şubesi olan kuruluşumuz uzman ve tecrübeli kadrosuyla büyük şehirin tamamına yayılmış bir ağ üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimat yapmaktadır. Genel amacımız, yurt dışında ve yurt içinde edindiğimiz tecrübe ile profesyonel firmalara mailing projelerinde daha efektif bir şekilde kaliteli iş gücümüzle hızlı, güvenilir, elit bir hizmet vermektir. Hizmet verdiğimiz her alanda daima en iyi olmaktır. Firmamıza katılan tüm personelimiz, kurumsal hedefe giden yolda, beceri ve vizyonlarına güvenilebilir aydın kişiler arasından dikkatle seçilmiştir. Buraya bakmanız menfaatinizi gösterebilir.

Genel maksadımız gün içinde, akşam ve hafta sonlarında, şehrimizi yaşanmaz ve tahammül edilmez hale getiren, trafiğin rezilliğinde ölmemeniz postanızın zamanında, güvenle istediğiniz adrese ulaşmasını sağlamak için mutlaka bizi kullanmalısınız. Sadece iş hayatında değil, günlük yaşamın her alanında ihtiyacınız olur. Size her gün yaşadığımız olaylardan birkaç örnek verelim. Ailenize veya her kim olursa olsun doğrudan ulaşmasını istediğiniz sürpriz veya özel bir gönderiniz var. Ancak kim tarafından gönderildiğinin bilinmesini istemiyorsunuz, hediyenizi ulaştıracak kadar vaktiniz yok, göndereceğiniz kişinin bulunduğu yer size çok uzaksa biz daima buradayız.

Genel olarak Soğanlık kurye ünvanıyla hizmetlerimiz


Soğanlık Motorlu Kurye Hizmeti - Soğanlık Arabalı Kurye Hizmeti - Soğanlık Acil Hızlı Kurye Hizmeti - Soğanlık Ucuz Bütçenize Uygun Kurye Hizmeti - Soğanlık Express Kurye Hizmeti - Soğanlık Yaya Kurye Hizmeti - Soğanlık Gece 24 Saat Açık Kurye Hizmeti - Soğanlık Acil İlaç Hizmetini Reçeteli Olarak Yapmaktayız. İstediğiniz zaman rahatsız edebilirsiniz. Genel olarak Soğanlık kurye ünvanıyla hizmetlerimiz;

Soğanlık Hakkında Kısa Bilgiler
Soğanlık semti, İstanbul'un Kartal ilçesinde D 100 karayolunun kuzeyinde bulunan, Yakacık ve Esenkent semtleri ile çevrilmiş olan semttir. Sınırları içinde 2. Zırhlı Tugay, 1. Askeri Dikimevi ve askeriye lojmanlar da bulunmaktadır. Soğanlık; Gümüşpınar, Yeni Mahalle ve Orta mahalle olmak üzere üç mahalleden oluşur. En önemli caddesi olan Atatürk Caddesi'nin ilçe merkezine uzaklığı 1.5 km'dir. Soğanlık acil kurye her zaman hizmette sınır tanımıyor.

Sorumlu firma anlayışı çerçevesinde kurye hizmetlerini Soğanlık bölgesinde veren firmamız, dünya standartlarında müşteri yaklaşımı ile de bölge sakinlerine farklı hizmet sunuyor. Acil ihtiyaçlarınız karşısında yedi gün yirmi dört saat hizmet sunan şirketimiz, bölgede yaklaşık on yıllık geçmişi ile önemli bir isim olarak ticari hayatını devam ettiriyor.

Bizlere dilediğiniz aman iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve göndermek istediğiniz evrak, dosya, koli ve posta benzeri teslimatlarınız için anında talepte bulunabilirsiniz.

yenisahra kurye için tıklayınız...

Yorum ekle