Sultanbeyli Kurye Hizmetleri

Bölgede motorlu kurye şirketi olarak bünyemizdeki Sultanbeyli kurye Hizmetleri iç elemanlarımızı bir noktadan başka bir noktaya en kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin gönderilmesini günün her saatinde sağlamaktayız. Şu an tüm semtlerde motorize olarak hazır ve gariban şekilde bekleyen birçok kuryemiz mevcut olup, bize vereceğiniz işlerin yapılması için size ulaşarak bütün emirlere açık kalmaktadırlar. Bizi arayarak adınıza yapılmasını istediğiniz işlemi merkezimize bildirirdiğinizde; operasyon merkezimiz istemiş olduğunuz adrese çok kısa sürede en yakın kuryeyi yönlendirerek işleminizi başlatır. Ayrıca sizin adresinize uğranılmadan istemiş olduğunuz iki ayrı adres arasında da taşımacılığınızıda yapıyoruz. Fakat zarfınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese çok hızlı ama kuryenin ölceği kadar olmayacak tarzda ulaştırılmasını için sadece şirketinizin gönderisini başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Bu sitil olan ulaklara ekspres denilmektedir.Sultanbeyli Kurye Çalışma Alanlarımız


- Sultanbeyli Motorlu Kurye Hizmeti
- Sultanbeyli Arabalı Kurye Hizmeti
- 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
- Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
- Sultanbeyli Evrak Gönderimi
- Sultanbeyli Ucuz Kurye Hizmeti
- Sultanbeyli Yaya Kurye Hizmeti
- Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
- Sultanbeyli Gece Kurye Hizmeti
- Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti

Sulatnbeyli Kurye Çalışma Alanlarımız; Bu sektöre yıllarını vererek şarap gibi yaşlanmış elemanlarımızı eğiterek dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir. Sultanbeyli kurye şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar. Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, İstanbul içi tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar baktığımız için hemen gönderimini yapmaktayız. Bizimle çalıştığınız taktirde indirimlerimizden de faydalanacaksınız.

Avantajlarımızı sizlere söyledikten sonra yaptığımız hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz tam zamanında yetişir. Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir.

Sultanbeyli Tarihçesi & Bilinmeyenler
Sultanbeyli'nin tarihi çok eski dönemlere kadar uzanmaktadır. Roma ve Bizans İmparatorluğu döneminde, Üsküdar'dan Gebze'ye kadar olan bölgenin Tekfurluk yani mülki idare merkezi olmuştur. Bugün Sultanbeyli ilçesinin sınırları içerisinde bulunan, tarihi Aydos kenti ve kalesiyle, Sultanbeyli ovası civarındaki yerleşim yerlerinin de dahil olduğu coğrafi bölge, antik çağ ve sonrasında, kavimler yolu üzerinde önemli bir ara istasyon durumundaydı. Stratejik konumu nedeniyle, ortaçağda ve sonrasında uzun bir süre bu merkez olma niteliğini koruyacaktı. Asya-Anadolu tarafıyla, İstanbul-Avrupa arasındaki ana ulaşım yolu (bugünkü Sultan Bulvarı yani tarihi Bağdat Caddesi) bu bölgeden geçtiğinden, bütün askeri ve sivil ulaşım açısından büyük önem taşımaktaydı.

İstanbul ile Anadolu'nun bağlantı yolu üzerinde olması sebebiyle fetihten önce İstanbul’a sefer düzenleyen Türk orduları tarafından öncelikle fethedilmesi gereken bir anahtar konumundaydı. Diğer taraftan Anadolu yönünden savaşa hazırlanan Bizans ordusu bölgede toplanıp konaklıyordu. Bu özelliği fetihten sonra Osmanlı ordusu tarafından kullanılmaya devam etmiştir.

Sultanbeyli 1328 yılında Orhan Gazi'nin emriyle, Akça Koca, Konur Alp ve Abdurrahman Gazi komutasındaki Osmanlı ordusu tarafından fethedilmiştir. Bu fetih, tekfur kızının kaleyi teslim etmesi nedeniyle kolaylıkla gerçekleşmiş ve bu hadise erken dönem Osmanlı fütuhatı içerisinde müstesna bir yer teşkil etmiştir. Kale tekfurunun kızı, kale kuşatıldığı günlerde, rüyasında önce İslam peygamberini görme lütfüne erişir. Sonra rüyasında kendisini düştüğü kuyudan kurtaran insanın, Osmanlı akıncılarının başındaki kişi olduğunu fark edince gerçeği kavrar ve onlara bir mektup yazarak kalenin çatışmasız teslimine yardımcı olur. Fetihten sonra da rüyada görmüş olduğu Osmanlı akıncı beyi Gazi Rahman (Abdurrahman Gazi) ile evlenerek Osmanlıların genişleme alanındaki diğer etnik unsurlarla sıhriyet hısımlığı kurmakta gösterdikleri hoşgörülü yaklaşımın bir numunesini göstermiş olacaktır. Bu evlilik gerek Türklerin gerekse Rumların hafızalarında uzun zaman silinmeyen izler bırakmıştır. Bu hadisenin hatıra ve izlerini taşıyan Aydos Kalesi'nin kalıntıları hala mevcuttur.

Aydos Kalesi, İzmit (Nikomedia) şehrinden (ve kalesinden) batıya doğru gidildiğinde, bu aradaki bölge içerisinde en mühim kaleydi. Kervanların yol güvenliği de dâhil olmak üzere, sonraki dönemlerde iç kale haline gelen Aydos Kalesi'nin, İstanbul’un fethiyle birlikte, bu stratejik önemi azalacaktı. Abdurrahman Gazi'nin kabri bugün Sultanbeyli ile komşu olan Sancaktepe ilçesi sınırları içerisindedir. Ayrıca Söğüt'te Ertuğrul Gazi türbesinin yanında temsili kabri bulunmaktadır.

Sultanbeyli içindeki arazilerin büyük kısmına Padişahın kız kardeşi Cemile Sultan malik iken 22 Şubat 1893 tarihinde bu araziler Osmanlı Devleti'nin Bahriye Nazırı (Denizcilik Bakanı) Hasan Hüsnü Paşa'ya satılmıştır. Sektörümüzün tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Gayet başarılı olan çalışanlarımızın dış görüntüsüne lütfen bakmayınız. Çünkü yağmurda çamurda dört nala sizin evraklarınızı yetiştirmeye çalışıyor garibanlar. Bunun için bazı görünümler sizi aldatmasın. Ne kadar amele gibi görünselerde onlarda insan ve sizin için çalışıyorlar. Aslında sadece sizin için değil, ceplerine az da olsa para girsin diye tırmalıyorlar. Sultanbeyli kurye hesaplaşması filmi izlediyseniz bizi sürekli hatırlayacaksınız. Hepinizi seviyorum.

Yorum ekle