Taşdelen Kurye Hizmetleri 

Taşdelen motor kurye şirketi ünvanıyla büyük özveriyle yaptığımız Taşdelen kurye hizmetleri sayesinde kişisel işlerinizi her zaman yetiştirirsiniz. Fakat bize kesinlikle ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla gelmeyiniz. çünkü bizim işlerimiz her zaman dakiktir. Bütçenizi zorlamadan sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş amele kılıklı elemanlarımızla göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda yine zamanında teslim edilir. Firmamızın vizyonlarından birini teşkil eden en büyük amacı kaliteli ve güvenilir kurye ile onları tercih eden müşterilerine sağlıklı uygulamalarını göstermektir. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlerinde en iyisini yapmayı amaçlamışlardır. Hedefimizin tam 12 den vurmasını sağlamak için bütün taşığımız ürünleri sigortalıyoruz.

taşdelen kurye

Bir semtten başka bir yere en kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin transferini gerçekleştirir. Pazartesi günü her saatinde mega şehirin her yerinde mobil araçlar vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Şimdi bile kuryelerimiz mevcut olup telefonunuzdan hemen sonra size ulaşarak isteğinizi gerçekleştirecektir. Bizi arayarak adınıza yapılmasını istediğiniz işlemi merkezimize bildirirdiğiniz zaman operasyon merkezimiz istemiş olduğunuz adrese çok kısa sürede en yakın kuryeyi yönlendirerek işleminizi başlatır. Ayrıca sizin adresinize uğranılmadan istemiş olduğunuz iki ayrı adres arasında da taşıma işleminiz gerçekleştirilebilmektedir. Bizi aradığınıza asla pişman olmayacaksınız. Bu sözü söylemek bile gerçekten büyük bir güven duygusunu gerektirir. Uzak doğu sporuyla eğitimli ve uzman kadrosuyla, motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sigortalı evrak taşımacılığını mesleği olarak bilmiştir. Tüm gönderilerinizi küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz. Sadece göndermekle kalmıyoruz. Sonrasında sizlere fazlasıyla sürprizlerimizde oluyor.

  • Taşdelen Motorlu Kurye Hizmeti
  • Taşdelen Arabalı Kurye Hizmeti
  • 7 Gün 24 Saat Kurye Hizmeti
  • Cumartesi Pazar Günü Açık Kurye Hizmeti
  • Taşdelen Evrak Gönderimi
  • Taşdelen Ucuz Kurye Hizmeti
  • Taşdelen Yaya Kurye Hizmeti
  • Tatil, Bayramda Açık Kurye Hizmeti
  • Taşdelen Gece Kurye Hizmeti
  • Gidiş Dönüş Kurye Hizmeti


Taşdelen Kurye ve Semti Hakkında Bazı Bilgiler


Taşdelen, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinin gözde bir semtidir. İsmini yıllardır İstanbul halkının büyük bir zevkle içtiği Taşdelen kaynak suyundan almıştır. Rakımı yaklaşık 113 metredir.İlk adı Sultançiftliği`dir. Firmamız için yapılan içme suyu haricinde mesire yeri ile de gözde bir yerdir.Özellikle hafta sonları şehir yaşantısının verdiği sıkıntıyı atmak isteyenler buraya huzur bulmaya gelir.Ulaşım oldukça kolaydır.Bölge şile yolu üzerinde bulunmaktadır. Altunizade`den yaklaşık 15 kilometre sonra Çekmeköy ün merkezini geçince bölgeye ulaşmak mümkündür. Belediye Başkanlığını iki dönem Hüseyin Sipahi yapmıştır. 29 Mart 2009 tarihinde yapılan yerel seçimlerle birlikte Taşdelen Belediyesi'nin tüzel kişiliği son bulmuş ve Çekmeköy Belediyesi'ne ilhak olmuştur. 2.Amatör kümede mücadele eden Taşdelen kurye ve semti hakkında bazı bilgiler spor isimli bir spor kulübü bulunmaktadır. Taşdelen İMKB Teknik Ve Endstri Meslek Lisesi ve Hüseyin Avni Sipahi Ticaret Meslek Lisesi adında bir lise bulundurmaktadır. Taşdelen Kurye ve Semti Hakkında Bazı Bilgiler...


Taşdelen İstanbul'un asya yakasının kuzeyinde yeni gelişmekte olan bir semttir.Şile yolu üzerinde bulunan semt boğaz ve fatih sultan mehmet köprülerine 20 dakika Üsküdar ve Kadıköy'e 23 dakika şehir merkezine 30 dakika uzaklıktadır.Ayrıca direkt toplu ulaşım mevcuttur.Ulaşım otobanlar üzerinden gerçekleştiğinden semtin şehir merkezine olan uzaklığı büyük ölçüde sorun yaratmamaktadır.Özellikle İstanbul'un tarihinde suyu ve mesire yeriyle tanınmaktadır.Bundan dolayıda cazibesiyle yerleşim yeri olarak kabul görmeye başlamıştır.Bölgede yerleşim üç şekilde gerçekleşmektedir. İstanbul her zaman Türkiye geneli için çekim merkezi olmayı sürdürmektedir.Yaşam standartlarını yükseltme umuduyla göç üstüne göç almaktadır. Taşdelen'de İstanbul'un diğer semtleri gibi bu göçlerden etkilenmiştir.Ve bu göç dalgası İstanbul'un birçok semtinde olduğu gibi çarpık kentleşmeye neden olmuştur. Taşdelen kurye hakkında buraya da bakabilirsiniz.

Paşaköy kurye hizmeteri için tıklayınız...

Yorum ekle